BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 1. DRFG liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/08 20:30 SK Retro Brno Vyšší princip VUT Vašík
PO 29/08 20:30 RKM Tripoli Brno Leram VUT Virčík
PO 29/08 21:00 Sport Centrum Srbská Autobazar Šerý Srbská Marinč
ÚT 30/08 20:30 Cordoba 06 Impérium VUT Nečas
ÚT 30/08 20:30 Gioia Brno Nedeka Brno VUT Kožnar

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 04/09 19:00 Nedeka Brno Cordoba 06 VUT Vašík
NE 04/09 20:30 Vyšší princip Gioia Brno VUT Vašík
ST 07/09 21:00 Leram SK Retro Brno VUT Vašík
ST 07/09 21:00 Impérium Sport Centrum Srbská VUT Moder
PO 17/10 19:00 BKMK Werbedesign RKM Tripoli Brno VUT Moder

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 11/09 20:45 Cordoba 06 Vyšší princip VUT Virčík
PO 12/09 20:30 SK Retro Brno BKMK Werbedesign VUT Nečas
PO 12/09 21:00 Sport Centrum Srbská Nedeka Brno Srbská Moder
ST 14/09 21:00 Gioia Brno Leram VUT Marinč
ST 14/09 21:00 Autobazar Šerý Impérium VUT Moder

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 19/09 19:00 Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Virčík
PO 19/09 20:30 Nedeka Brno Autobazar Šerý VUT Moder
ÚT 20/09 20:30 RKM Tripoli Brno SK Retro Brno VUT Virčík
ČT 22/09 20:30 Leram Cordoba 06 VUT Vašík
PO 10/10 20:30 BKMK Werbedesign Gioia Brno VUT Vašík

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/09 19:00 Autobazar Šerý Vyšší princip VUT Virčík
PO 26/09 20:30 Impérium Nedeka Brno VUT Vašík
PO 26/09 21:00 Sport Centrum Srbská Leram Srbská Moder
ÚT 27/09 20:30 Gioia Brno RKM Tripoli Brno VUT Virčík
ÚT 27/09 21:00 Cordoba 06 BKMK Werbedesign VUT Kratochvíl

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 02/10 20:30 RKM Tripoli Brno Cordoba 06 VUT Moder
NE 02/10 20:30 SK Retro Brno Gioia Brno VUT Nebyl delegován
PO 03/10 20:30 Vyšší princip Impérium VUT Moder
PO 03/10 20:30 Leram Autobazar Šerý VUT Vinklárek
ČT 06/10 20:30 BKMK Werbedesign Sport Centrum Srbská VUT Moder

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 09/10 20:00 Nedeka Brno Vyšší princip VUT Virčík
ÚT 11/10 20:30 Cordoba 06 SK Retro Brno VUT Vašík
ÚT 11/10 20:30 Autobazar Šerý BKMK Werbedesign VUT Virčík
ÚT 11/10 21:00 Sport Centrum Srbská RKM Tripoli Brno Srbská Moder
ST 12/10 21:00 Impérium Leram VUT Moder

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/10 20:30 Leram Nedeka Brno VUT Smýkal
PO 17/10 20:30 SK Retro Brno Sport Centrum Srbská VUT Moder
ÚT 18/10 20:30 RKM Tripoli Brno Autobazar Šerý VUT Moder
ÚT 18/10 20:30 Gioia Brno Cordoba 06 VUT Smýkal
ČT 20/10 20:30 BKMK Werbedesign Impérium VUT Marinč

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/10 19:00 Vyšší princip Leram VUT Marinč
PO 24/10 20:30 Autobazar Šerý SK Retro Brno VUT Marinč
PO 24/10 20:30 Impérium RKM Tripoli Brno VUT Vašík
PO 24/10 21:00 Sport Centrum Srbská Gioia Brno Srbská Moder
ÚT 25/10 20:30 Nedeka Brno BKMK Werbedesign VUT Vinklárek

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 30/10 19:00 Cordoba 06 Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován
PO 31/10 20:30 SK Retro Brno Impérium VUT Moder
PO 31/10 20:30 Gioia Brno Autobazar Šerý VUT Marinč
ST 02/11 19:30 RKM Tripoli Brno Nedeka Brno VUT Nebyl delegován
ČT 03/11 20:30 BKMK Werbedesign Vyšší princip VUT Moder

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 06/11 20:00 Autobazar Šerý Cordoba 06 VUT Moder
PO 07/11 19:00 Vyšší princip RKM Tripoli Brno VUT Moder
PO 07/11 20:30 Impérium Gioia Brno VUT Virčík
PO 07/11 20:30 Nedeka Brno SK Retro Brno VUT Moder
PO 21/11 20:30 Leram BKMK Werbedesign VUT Virčík

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/04 19:00 Nedeka Brno Gioia Brno VUT Marinč
PO 03/04 20:30 Vyšší princip SK Retro Brno VUT Virčík
PO 03/04 20:30 Autobazar Šerý Sport Centrum Srbská VUT Marinč
ÚT 04/04 19:30 Leram RKM Tripoli Brno VUT Vašík
ÚT 04/04 21:00 Impérium Cordoba 06 Srbská Moder

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/04 20:30 Cordoba 06 Nedeka Brno VUT Virčík
PO 10/04 20:30 RKM Tripoli Brno BKMK Werbedesign VUT Marinč
PO 10/04 21:00 Sport Centrum Srbská Impérium Srbská Moder
ST 12/04 21:00 Gioia Brno Vyšší princip VUT Moder
ST 12/04 21:00 SK Retro Brno Leram VUT Marinč

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/04 19:00 Vyšší princip Cordoba 06 VUT Virčík
ÚT 18/04 19:30 Leram Gioia Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 18/04 21:00 Nedeka Brno Sport Centrum Srbská VUT Vašík
ČT 20/04 20:30 BKMK Werbedesign SK Retro Brno VUT Marinč
ČT 20/04 21:00 Impérium Autobazar Šerý Srbská Vinklárek

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 23/04 19:00 Cordoba 06 Leram VUT Nebyl delegován
PO 24/04 20:30 Autobazar Šerý Nedeka Brno VUT Marinč
PO 24/04 21:00 Sport Centrum Srbská Vyšší princip Srbská Moder
ÚT 25/04 20:30 SK Retro Brno RKM Tripoli Brno VUT Vinklárek
ÚT 25/04 21:00 Gioia Brno BKMK Werbedesign VUT Růžička

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/05 19:00 Vyšší princip Autobazar Šerý VUT Moder
ÚT 02/05 19:00 Nedeka Brno Impérium VUT Virčík
ÚT 02/05 20:30 RKM Tripoli Brno Gioia Brno VUT Moder
ÚT 02/05 20:30 BKMK Werbedesign Cordoba 06 VUT Virčík
ČT 04/05 20:30 Leram Sport Centrum Srbská VUT Virčík

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 08/05 19:00 Cordoba 06 RKM Tripoli Brno VUT Moder
PO 08/05 21:00 Impérium Vyšší princip Srbská Moder
ÚT 09/05 20:30 Autobazar Šerý Leram VUT Moder
ÚT 09/05 21:00 Sport Centrum Srbská BKMK Werbedesign Srbská Vinklárek
ST 10/05 20:30 Gioia Brno SK Retro Brno VUT Růžička

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 16/05 19:00 RKM Tripoli Brno Sport Centrum Srbská VUT Růžička
ÚT 16/05 20:30 BKMK Werbedesign Autobazar Šerý VUT Růžička
ST 17/05 19:00 SK Retro Brno Cordoba 06 VUT Moder
ČT 18/05 20:30 Vyšší princip Nedeka Brno VUT Vinklárek
ČT 18/05 21:00 Leram Impérium VUT Moder

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/05 19:00 Cordoba 06 Gioia Brno VUT Virčík
PO 22/05 19:30 Autobazar Šerý RKM Tripoli Brno VUT Nebyl delegován
PO 22/05 21:00 Impérium BKMK Werbedesign VUT Vašík
PO 22/05 21:00 Sport Centrum Srbská SK Retro Brno Srbská Moder
ST 24/05 20:30 Nedeka Brno Leram VUT Moder

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/05 19:00 Gioia Brno Sport Centrum Srbská VUT Moder
PO 29/05 19:00 Leram Vyšší princip VUT Vinklárek
PO 29/05 20:30 SK Retro Brno Autobazar Šerý VUT Moder
ÚT 30/05 19:00 RKM Tripoli Brno Impérium VUT Růžička
ÚT 30/05 20:30 BKMK Werbedesign Nedeka Brno VUT Růžička

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/06 19:00 Autobazar Šerý Gioia Brno VUT Nebyl delegován
PO 05/06 20:30 Vyšší princip BKMK Werbedesign VUT Nebyl delegován
PO 05/06 21:00 Sport Centrum Srbská Cordoba 06 Srbská Nebyl delegován
ÚT 06/06 19:00 Nedeka Brno RKM Tripoli Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 06/06 21:00 Impérium SK Retro Brno Srbská Nebyl delegován

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/06 19:00 RKM Tripoli Brno Vyšší princip VUT Nebyl delegován
PO 12/06 20:30 Cordoba 06 Autobazar Šerý VUT Nebyl delegován
ÚT 13/06 19:00 Gioia Brno Impérium VUT Nebyl delegován
ÚT 13/06 20:30 BKMK Werbedesign Leram VUT Nebyl delegován
ST 14/06 20:30 SK Retro Brno Nedeka Brno VUT Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382