BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 28/08 12:00 Cordoba 06 "B" Rebešovice Čichnova Vašík
NE 28/08 21:00 KMK Dynamo Brno Estudiantes C.F. Srbská Vašík
ČT 01/09 18:45 Beers United Corinto Blues Chalabalova Kožnar
ČT 01/09 19:20 The Reds Dynamo Haná Za Lužánkami Virčík
ČT 01/09 21:00 FC Fénix Brno F.C. Bohunice Srbská Virčík
ÚT 27/09 19:30 Šenk okna Raiders FCC František Vláčil VUT Kratochvíl

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 04/09 19:00 Rebešovice FC Fénix Brno VUT Virčík
NE 04/09 21:00 Estudiantes C.F. The Reds Srbská Nečas
PO 05/09 21:00 KMK Dynamo Brno Šenk okna Raiders Srbská Nečas
ČT 08/09 18:45 Dynamo Haná Beers United Chalabalova Kožnar
ČT 08/09 19:00 Corinto Blues Cordoba 06 "B" VUT Šlesinger
PO 10/10 19:20 FCC František Vláčil F.C. Bohunice Za Lužánkami Vinklárek

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/09 18:45 F.C. Bohunice Rebešovice Chalabalova Marinč
PO 12/09 20:40 The Reds Šenk okna Raiders Za Lužánkami Virčík
ČT 15/09 18:00 Cordoba 06 "B" Dynamo Haná Čichnova Nečas
ČT 15/09 18:45 Beers United Estudiantes C.F. Chalabalova Kratochvíl
ČT 15/09 21:00 FC Fénix Brno Corinto Blues Srbská Kožnar
NE 18/09 21:00 KMK Dynamo Brno FCC František Vláčil Srbská Nečas

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/09 19:30 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" Srbská Nečas
PO 19/09 21:00 KMK Dynamo Brno The Reds Srbská Marinč
ST 21/09 19:20 FCC František Vláčil Rebešovice Za Lužánkami Havlín
ČT 22/09 18:45 Dynamo Haná FC Fénix Brno Chalabalova Kožnar
ČT 22/09 19:00 Šenk okna Raiders Beers United VUT Vašík
ČT 06/10 19:00 Corinto Blues F.C. Bohunice VUT Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/09 18:45 Beers United KMK Dynamo Brno Chalabalova Kožnar
PO 26/09 19:00 Rebešovice Corinto Blues VUT Vašík
ST 28/09 19:20 The Reds FCC František Vláčil Za Lužánkami Moder
ČT 29/09 18:45 F.C. Bohunice Dynamo Haná Chalabalova Nečas
ČT 29/09 21:00 FC Fénix Brno Estudiantes C.F. Srbská Nečas
PO 10/10 19:00 Šenk okna Raiders Cordoba 06 "B" VUT Nečas

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 02/10 21:00 KMK Dynamo Brno Cordoba 06 "B" Srbská Kožnar
PO 03/10 18:45 Dynamo Haná Rebešovice Chalabalova Garláthy
PO 03/10 19:00 Šenk okna Raiders FC Fénix Brno VUT Vinklárek
PO 03/10 19:20 FCC František Vláčil Corinto Blues Za Lužánkami Kratochvíl
PO 03/10 21:00 Estudiantes C.F. F.C. Bohunice Srbská Virčík
ČT 06/10 20:40 The Reds Beers United Za Lužánkami Šlesinger

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 09/10 17:00 Cordoba 06 "B" The Reds Čichnova Nebyl delegován
PO 10/10 19:00 Corinto Blues Dynamo Haná VUT Vašík
PO 10/10 20:30 Rebešovice Estudiantes C.F. VUT Marinč
PO 10/10 21:00 FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno Srbská Krondráf
ČT 13/10 18:45 Beers United FCC František Vláčil Chalabalova Garláthy
ČT 13/10 18:45 F.C. Bohunice Šenk okna Raiders Chalabalova Nečas

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 16/10 21:00 Estudiantes C.F. Corinto Blues Srbská Nečas
PO 17/10 19:00 Šenk okna Raiders Rebešovice VUT Smýkal
PO 17/10 21:00 KMK Dynamo Brno F.C. Bohunice Srbská Nečas
ST 19/10 19:20 FCC František Vláčil Dynamo Haná Za Lužánkami Havlín
ČT 20/10 18:45 Beers United Cordoba 06 "B" Chalabalova Vašík
PO 24/10 20:00 The Reds FC Fénix Brno Za Lužánkami Nečas

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 23/10 19:00 Rebešovice KMK Dynamo Brno VUT Garláthy
PO 24/10 19:00 Corinto Blues Šenk okna Raiders VUT Nebyl delegován
ČT 27/10 18:45 F.C. Bohunice The Reds Chalabalova Nečas
ČT 27/10 20:40 FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" Za Lužánkami Šlesinger
ČT 27/10 21:00 FC Fénix Brno Beers United Srbská Nečas
ST 23/11 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. Chalabalova Kožnar

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 30/10 21:00 KMK Dynamo Brno Corinto Blues Srbská Nečas
PO 31/10 19:00 Šenk okna Raiders Dynamo Haná VUT Marinč
PO 31/10 19:20 The Reds Rebešovice Za Lužánkami Vinklárek
ST 02/11 19:20 FCC František Vláčil Estudiantes C.F. Za Lužánkami Nečas
ČT 03/11 18:45 Beers United F.C. Bohunice Chalabalova Nečas
ČT 03/11 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" Srbská Marinč

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/11 19:00 Rebešovice Beers United VUT Kožnar
PO 07/11 18:45 Dynamo Haná KMK Dynamo Brno Chalabalova Nečas
PO 07/11 19:00 Corinto Blues The Reds VUT Nebyl delegován
PO 07/11 21:00 Estudiantes C.F. Šenk okna Raiders Srbská Marinč
ČT 10/11 18:45 F.C. Bohunice Cordoba 06 "B" Chalabalova Nebyl delegován
ČT 10/11 20:30 FC Fénix Brno FCC František Vláčil VUT Nečas

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/04 18:45 Dynamo Haná The Reds Chalabalova Lovětínský
PO 03/04 18:45 F.C. Bohunice FC Fénix Brno Chalabalova Vinklárek
PO 03/04 19:00 Corinto Blues Beers United VUT Nebyl delegován
PO 03/04 19:00 Rebešovice Cordoba 06 "B" VUT Virčík
PO 03/04 21:00 Estudiantes C.F. KMK Dynamo Brno Srbská Krondráf
ÚT 04/04 19:00 FCC František Vláčil Šenk okna Raiders Za Lužánkami Virčík

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/04 18:00 Cordoba 06 "B" Corinto Blues Čichnova Nebyl delegován
PO 10/04 19:00 Šenk okna Raiders KMK Dynamo Brno VUT Virčík
PO 10/04 20:30 The Reds Estudiantes C.F. Za Lužánkami Havlín
ÚT 11/04 18:45 F.C. Bohunice FCC František Vláčil Chalabalova Lovětínský
ÚT 11/04 18:45 Beers United Dynamo Haná Chalabalova Pham
ČT 13/04 21:00 FC Fénix Brno Rebešovice Srbská Kuhn

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/04 19:00 FCC František Vláčil KMK Dynamo Brno Za Lužánkami Havlín
PO 17/04 20:30 Šenk okna Raiders The Reds VUT Virčík
PO 17/04 20:30 Corinto Blues FC Fénix Brno VUT Nebyl delegován
ÚT 18/04 21:00 Estudiantes C.F. Beers United Srbská Havlín
ČT 20/04 19:00 Rebešovice F.C. Bohunice VUT Marinč
ÚT 06/06 19:30 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" Čichnova Pham

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/04 18:00 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. Čichnova Vinklárek
PO 24/04 19:00 Rebešovice FCC František Vláčil VUT Marinč
PO 24/04 20:30 The Reds KMK Dynamo Brno Za Lužánkami Lovětínský
ÚT 25/04 18:45 F.C. Bohunice Corinto Blues Chalabalova Nebyl delegován
ÚT 25/04 18:45 Beers United Šenk okna Raiders Chalabalova Virčík
ČT 27/04 21:00 FC Fénix Brno Dynamo Haná Srbská Vévodová

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 01/05 19:00 KMK Dynamo Brno Beers United VUT Marinč
PO 01/05 19:00 Corinto Blues Rebešovice VUT Nebyl delegován
PO 01/05 20:30 FCC František Vláčil The Reds Za Lužánkami Krondráf
PO 01/05 21:00 Estudiantes C.F. FC Fénix Brno Srbská Vinklárek
ČT 04/05 18:45 Dynamo Haná F.C. Bohunice Chalabalova Garláthy
ST 14/06 19:00 Cordoba 06 "B" Šenk okna Raiders Čichnova Marinč

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 08/05 17:15 Cordoba 06 "B" KMK Dynamo Brno Čichnova Filo
PO 08/05 18:45 Beers United The Reds Chalabalova Macháč
ČT 11/05 18:45 F.C. Bohunice Estudiantes C.F. Chalabalova Macháč
ČT 11/05 19:00 Corinto Blues FCC František Vláčil VUT Nebyl delegován
ČT 11/05 19:00 Rebešovice Dynamo Haná VUT Virčík
ČT 11/05 21:00 FC Fénix Brno Šenk okna Raiders Srbská Vinklárek

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 14/05 20:30 KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno VUT Garláthy
PO 15/05 18:45 Dynamo Haná Corinto Blues Chalabalova Nebyl delegován
PO 15/05 19:00 The Reds Cordoba 06 "B" Za Lužánkami Šeda
PO 15/05 21:00 Estudiantes C.F. Rebešovice Srbská Krondráf
ÚT 16/05 20:30 FCC František Vláčil Beers United Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 30/05 20:30 Šenk okna Raiders F.C. Bohunice VUT Marinč

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/05 17:15 Cordoba 06 "B" Beers United Čichnova Kožnar
PO 22/05 18:45 Dynamo Haná FCC František Vláčil Chalabalova Garláthy
PO 22/05 18:45 F.C. Bohunice KMK Dynamo Brno Chalabalova Vašík
PO 22/05 20:30 Corinto Blues Estudiantes C.F. VUT Nebyl delegován
PO 22/05 20:30 Rebešovice Šenk okna Raiders VUT Virčík
ČT 25/05 21:00 FC Fénix Brno The Reds Srbská Vinklárek

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/05 19:00 Cordoba 06 "B" FCC František Vláčil Čichnova Kožnar
PO 29/05 20:30 The Reds F.C. Bohunice Za Lužánkami Marinč
PO 29/05 20:30 KMK Dynamo Brno Rebešovice VUT Vinklárek
PO 29/05 20:30 Šenk okna Raiders Corinto Blues VUT Nebyl delegován
PO 29/05 21:00 Estudiantes C.F. Dynamo Haná Srbská Kožnar
ÚT 30/05 18:45 Beers United FC Fénix Brno Chalabalova Virčík

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/06 18:45 Dynamo Haná Šenk okna Raiders Chalabalova Vašík
PO 05/06 18:45 F.C. Bohunice Beers United Chalabalova Kožnar
PO 05/06 19:00 Corinto Blues KMK Dynamo Brno VUT Nebyl delegován
PO 05/06 19:00 Rebešovice The Reds VUT Virčík
PO 05/06 19:00 Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno Čichnova Macháč
ČT 08/06 21:00 Estudiantes C.F. FCC František Vláčil Srbská Kačanolli

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/06 19:00 Šenk okna Raiders Estudiantes C.F. VUT Marinč
PO 12/06 20:30 KMK Dynamo Brno Dynamo Haná VUT Marinč
ÚT 13/06 19:00 Cordoba 06 "B" F.C. Bohunice Čichnova Kuhn
ST 14/06 20:30 FCC František Vláčil FC Fénix Brno Za Lužánkami Kožnar
ST 14/06 20:30 The Reds Corinto Blues Za Lužánkami Nebyl delegován
ČT 15/06 18:45 Beers United Rebešovice Chalabalova Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382