BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. DIGAMMA Brno liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 28/08 12:00 Cordoba 06 "B" Rebešovice 2:0 0:0 Report k zápasu 
NE 28/08 21:00 KMK Dynamo Brno Estudiantes C.F. 1:3 1:1 Report k zápasu 
ČT 01/09 18:45 Beers United Corinto Blues 6:2 2:1 Report k zápasu 
ČT 01/09 19:20 The Reds Dynamo Haná 1:7 0:3 Report k zápasu 
ČT 01/09 21:00 FC Fénix Brno F.C. Bohunice 4:12 2:6 Report k zápasu 
ÚT 27/09 19:30 Šenk okna Raiders FCC František Vláčil 3:2 2:0 Report k zápasu 

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 04/09 19:00 Rebešovice FC Fénix Brno 2:1 2:0 Report k zápasu 
NE 04/09 21:00 Estudiantes C.F. The Reds 1:3 1:1
PO 05/09 21:00 KMK Dynamo Brno Šenk okna Raiders 1:5 1:3 Report k zápasu 
ČT 08/09 18:45 Dynamo Haná Beers United 6:2 2:1 Report k zápasu 
ČT 08/09 19:00 Corinto Blues Cordoba 06 "B" 2:6 1:2 Report k zápasu 
PO 10/10 19:20 FCC František Vláčil F.C. Bohunice 1:2 1:1 Report k zápasu 

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/09 18:45 F.C. Bohunice Rebešovice 3:3 2:1 Report k zápasu 
PO 12/09 20:40 The Reds Šenk okna Raiders 1:2 0:1 Report k zápasu 
ČT 15/09 18:00 Cordoba 06 "B" Dynamo Haná 2:6 1:3 Report k zápasu 
ČT 15/09 18:45 Beers United Estudiantes C.F. 1:3 1:2 Report k zápasu 
ČT 15/09 21:00 FC Fénix Brno Corinto Blues 5:1 4:0 Report k zápasu 
NE 18/09 21:00 KMK Dynamo Brno FCC František Vláčil 4:6 3:2 Report k zápasu 

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/09 19:30 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" 0:2 0:1 Report k zápasu 
PO 19/09 21:00 KMK Dynamo Brno The Reds 0:7 0:4 Report k zápasu 
ST 21/09 19:20 FCC František Vláčil Rebešovice 4:1 3:0 Report k zápasu 
ČT 22/09 18:45 Dynamo Haná FC Fénix Brno 3:0 0:0 Report k zápasu 
ČT 22/09 19:00 Šenk okna Raiders Beers United 8:1 5:1 Report k zápasu 
ČT 06/10 19:00 Corinto Blues F.C. Bohunice 0:5 knt.

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/09 18:45 Beers United KMK Dynamo Brno 2:4 1:4 Report k zápasu 
PO 26/09 19:00 Rebešovice Corinto Blues 5:3 2:3 Report k zápasu 
ST 28/09 19:20 The Reds FCC František Vláčil 3:1 2:0 Report k zápasu 
ČT 29/09 18:45 F.C. Bohunice Dynamo Haná 1:0 1:0 Report k zápasu 
ČT 29/09 21:00 FC Fénix Brno Estudiantes C.F. 3:1 1:0 Report k zápasu 
PO 10/10 19:00 Šenk okna Raiders Cordoba 06 "B" 4:0 3:0 Report k zápasu 

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 02/10 21:00 KMK Dynamo Brno Cordoba 06 "B" 8:0 2:0 Report k zápasu 
PO 03/10 18:45 Dynamo Haná Rebešovice 2:2 1:0 Report k zápasu 
PO 03/10 19:00 Šenk okna Raiders FC Fénix Brno 4:1 1:0 Report k zápasu 
PO 03/10 19:20 FCC František Vláčil Corinto Blues 10:1 5:0 Report k zápasu 
PO 03/10 21:00 Estudiantes C.F. F.C. Bohunice 3:5 2:2 Report k zápasu 
ČT 06/10 20:40 The Reds Beers United 3:7 1:2 Report k zápasu 

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 09/10 17:00 Cordoba 06 "B" The Reds 5:0 knt.
PO 10/10 19:00 Corinto Blues Dynamo Haná 3:2 2:1 Report k zápasu 
PO 10/10 20:30 Rebešovice Estudiantes C.F. 1:1 1:0 Report k zápasu 
PO 10/10 21:00 FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 5:2 2:1 Report k zápasu 
ČT 13/10 18:45 Beers United FCC František Vláčil 3:0 0:0 Report k zápasu 
ČT 13/10 18:45 F.C. Bohunice Šenk okna Raiders 2:3 0:1 Report k zápasu 

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/10 21:00 Estudiantes C.F. Corinto Blues 11:2 2:1 Report k zápasu 
PO 17/10 19:00 Šenk okna Raiders Rebešovice 3:2 0:0 Report k zápasu 
PO 17/10 21:00 KMK Dynamo Brno F.C. Bohunice 10:3 3:2 Report k zápasu 
ST 19/10 19:20 FCC František Vláčil Dynamo Haná 1:1 0:0 Report k zápasu 
ČT 20/10 18:45 Beers United Cordoba 06 "B" 2:2 2:1 Report k zápasu 
PO 24/10 20:00 The Reds FC Fénix Brno 1:1 0:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 23/10 19:00 Rebešovice KMK Dynamo Brno 3:5 1:3 Report k zápasu 
PO 24/10 19:00 Corinto Blues Šenk okna Raiders 0:5 knt.
ČT 27/10 18:45 F.C. Bohunice The Reds 5:2 2:1 Report k zápasu 
ČT 27/10 20:40 FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" 1:1 1:0 Report k zápasu 
ČT 27/10 21:00 FC Fénix Brno Beers United 2:4 0:1 Report k zápasu 
ST 23/11 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. 0:1 0:1 Report k zápasu 

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 30/10 21:00 KMK Dynamo Brno Corinto Blues 10:0 7:0 Report k zápasu 
PO 31/10 19:00 Šenk okna Raiders Dynamo Haná 6:3 3:1 Report k zápasu 
PO 31/10 19:20 The Reds Rebešovice 2:2 1:2 Report k zápasu 
ST 02/11 19:20 FCC František Vláčil Estudiantes C.F. 1:1 0:1 Report k zápasu 
ČT 03/11 18:45 Beers United F.C. Bohunice 3:6 2:3 Report k zápasu 
ČT 03/11 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" 6:2 2:1 Report k zápasu 

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/11 19:00 Rebešovice Beers United 0:0 0:0 Report k zápasu 
PO 07/11 18:45 Dynamo Haná KMK Dynamo Brno 2:4 1:1 Report k zápasu 
PO 07/11 19:00 Corinto Blues The Reds 0:5 knt.
PO 07/11 21:00 Estudiantes C.F. Šenk okna Raiders 1:5 1:3 Report k zápasu 
ČT 10/11 18:45 F.C. Bohunice Cordoba 06 "B" 5:0 knt.
ČT 10/11 20:30 FC Fénix Brno FCC František Vláčil 2:3 1:2 Report k zápasu 

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/04 18:45 Dynamo Haná The Reds 8:1 3:1 Report k zápasu 
PO 03/04 18:45 F.C. Bohunice FC Fénix Brno 4:3 1:2
PO 03/04 19:00 Corinto Blues Beers United 0:5 knt.
PO 03/04 19:00 Rebešovice Cordoba 06 "B" 4:1 1:1 Report k zápasu 
PO 03/04 21:00 Estudiantes C.F. KMK Dynamo Brno 2:6 1:1 Report k zápasu 
ÚT 04/04 19:00 FCC František Vláčil Šenk okna Raiders 2:3 0:1 Report k zápasu 

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/04 18:00 Cordoba 06 "B" Corinto Blues 5:0 knt.
PO 10/04 19:00 Šenk okna Raiders KMK Dynamo Brno 1:1 0:0 Report k zápasu 
PO 10/04 20:30 The Reds Estudiantes C.F. 1:9 1:4
ÚT 11/04 18:45 F.C. Bohunice FCC František Vláčil 1:3 1:1 Report k zápasu 
ÚT 11/04 18:45 Beers United Dynamo Haná 1:3 1:1 Report k zápasu 
ČT 13/04 21:00 FC Fénix Brno Rebešovice 3:0 2:0 Report k zápasu 

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 17/04 19:00 FCC František Vláčil KMK Dynamo Brno 3:1 0:1 Report k zápasu 
PO 17/04 20:30 Šenk okna Raiders The Reds 3:2 2:1 Report k zápasu 
PO 17/04 20:30 Corinto Blues FC Fénix Brno 0:5 knt.
ÚT 18/04 21:00 Estudiantes C.F. Beers United 0:3 0:1
ČT 20/04 19:00 Rebešovice F.C. Bohunice 8:5 2:4 Report k zápasu 
ÚT 06/06 19:30 Dynamo Haná Cordoba 06 "B"

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/04 18:00 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. 3:0 1:0 Report k zápasu 
PO 24/04 19:00 Rebešovice FCC František Vláčil 2:3 0:0 Report k zápasu 
PO 24/04 20:30 The Reds KMK Dynamo Brno 2:2 2:1 Report k zápasu 
ÚT 25/04 18:45 F.C. Bohunice Corinto Blues 5:0 knt.
ÚT 25/04 18:45 Beers United Šenk okna Raiders 5:0 knt.
ČT 27/04 21:00 FC Fénix Brno Dynamo Haná 4:5 2:0 Report k zápasu 

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 01/05 19:00 KMK Dynamo Brno Beers United 2:2 2:1 Report k zápasu 
PO 01/05 19:00 Corinto Blues Rebešovice 0:5 knt.
PO 01/05 20:30 FCC František Vláčil The Reds 2:5 1:2 Report k zápasu 
PO 01/05 21:00 Estudiantes C.F. FC Fénix Brno 1:2 1:0 Report k zápasu 
ČT 04/05 18:45 Dynamo Haná F.C. Bohunice 3:5 1:3 Report k zápasu 
ST 14/06 19:00 Cordoba 06 "B" Šenk okna Raiders

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 08/05 17:15 Cordoba 06 "B" KMK Dynamo Brno 0:1 0:1 Report k zápasu 
PO 08/05 18:45 Beers United The Reds 5:1 2:1 Report k zápasu 
ČT 11/05 18:45 F.C. Bohunice Estudiantes C.F. 3:1 1:1 Report k zápasu 
ČT 11/05 19:00 Corinto Blues FCC František Vláčil 0:5 knt.
ČT 11/05 19:00 Rebešovice Dynamo Haná 2:6 1:2 Report k zápasu 
ČT 11/05 21:00 FC Fénix Brno Šenk okna Raiders 3:3 2:0 Report k zápasu 

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 14/05 20:30 KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 2:3 2:2
PO 15/05 18:45 Dynamo Haná Corinto Blues 5:0 knt.
PO 15/05 19:00 The Reds Cordoba 06 "B" 4:7 1:4 Report k zápasu 
PO 15/05 21:00 Estudiantes C.F. Rebešovice 2:1 1:1 Report k zápasu 
ÚT 16/05 20:30 FCC František Vláčil Beers United 4:2 1:1 Report k zápasu 
ČT 25/05 19:00 Šenk okna Raiders F.C. Bohunice

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/05 17:15 Cordoba 06 "B" Beers United 3:0 1:0
PO 22/05 18:45 Dynamo Haná FCC František Vláčil 6:1 2:0
PO 22/05 18:45 F.C. Bohunice KMK Dynamo Brno 7:4 6:0
PO 22/05 20:30 Corinto Blues Estudiantes C.F. 0:5 knt.
PO 22/05 20:30 Rebešovice Šenk okna Raiders 3:5 2:3
ČT 25/05 21:00 FC Fénix Brno The Reds

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/05 19:00 Cordoba 06 "B" FCC František Vláčil
PO 29/05 20:30 The Reds F.C. Bohunice
PO 29/05 20:30 KMK Dynamo Brno Rebešovice
PO 29/05 20:30 Šenk okna Raiders Corinto Blues 5:0 knt.
PO 29/05 21:00 Estudiantes C.F. Dynamo Haná
ÚT 30/05 18:45 Beers United FC Fénix Brno

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/06 18:45 Dynamo Haná Šenk okna Raiders
PO 05/06 18:45 F.C. Bohunice Beers United
PO 05/06 19:00 Corinto Blues KMK Dynamo Brno 0:5 knt.
PO 05/06 19:00 Rebešovice The Reds
PO 05/06 19:00 Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno
ČT 08/06 21:00 Estudiantes C.F. FCC František Vláčil

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/06 19:00 Šenk okna Raiders Estudiantes C.F.
PO 12/06 20:30 KMK Dynamo Brno Dynamo Haná
ÚT 13/06 19:00 Cordoba 06 "B" F.C. Bohunice
ST 14/06 20:30 FCC František Vláčil FC Fénix Brno
ST 14/06 20:30 The Reds Corinto Blues 5:0 knt.
ČT 15/06 18:45 Beers United Rebešovice

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382