BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. EKO Century liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/08 18:45 FC Habrůvka FC Poutník 1552 Habrůvka Marinč
ÚT 30/08 19:00 C.F. Relax The Reds "B" VUT Nečas
ÚT 30/08 19:20 FC Coco Aradza SeaComp Za Lužánkami Pham
ÚT 30/08 21:00 Knihovnicka.cz FC Dvorska Srbská Garláthy
ST 31/08 16:45 FC DM Podlahy Mediální mrchy Srbská Marinč
ST 31/08 19:30 Amazing FC Výtahy SHS VUT Kuhn

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 05/09 19:20 Výtahy SHS FC Poutník 1552 Za Lužánkami Šlesinger
ÚT 06/09 19:20 The Reds "B" FC Coco Aradza Za Lužánkami Šlesinger
ST 07/09 19:20 SeaComp FC DM Podlahy Za Lužánkami Kratochvíl
ČT 08/09 20:30 Mediální mrchy FC Dvorska VUT Šlesinger
ČT 08/09 21:00 Knihovnicka.cz FC Habrůvka Srbská Pham
PO 12/09 20:30 Amazing FC C.F. Relax VUT Marinč

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 12/09 18:00 FC Habrůvka Mediální mrchy Habrůvka Moder
ÚT 13/09 19:20 FC Coco Aradza Amazing FC Za Lužánkami Pham
ST 14/09 16:45 FC DM Podlahy The Reds "B" Srbská Moder
ST 14/09 19:30 C.F. Relax Výtahy SHS VUT Marinč
ČT 15/09 18:00 FC Dvorska SeaComp Jihomoravské náměstí Filo
PÁ 16/09 19:15 FC Poutník 1552 Knihovnicka.cz Srbská Kožnar

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 19/09 20:30 Mediální mrchy FC Poutník 1552 VUT Virčík
ÚT 20/09 19:00 C.F. Relax FC Coco Aradza VUT Virčík
ÚT 20/09 19:20 SeaComp FC Habrůvka Za Lužánkami Moder
ST 21/09 19:20 Výtahy SHS Knihovnicka.cz Za Lužánkami Kratochvíl
ST 21/09 20:40 The Reds "B" FC Dvorska Za Lužánkami Kratochvíl
ČT 22/09 19:00 Amazing FC FC DM Podlahy VUT Kratochvíl

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 23/09 18:00 FC DM Podlahy C.F. Relax Srbská Marinč
PÁ 23/09 19:15 FC Poutník 1552 SeaComp Srbská Marinč
SO 24/09 15:00 FC Dvorska Amazing FC Jihomoravské náměstí Nebyl delegován
NE 25/09 14:00 FC Habrůvka The Reds "B" Habrůvka Garláthy
PO 26/09 19:20 FC Coco Aradza Výtahy SHS Za Lužánkami Moder
ÚT 27/09 21:00 Knihovnicka.cz Mediální mrchy Srbská Krondráf

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 30/09 19:20 The Reds "B" FC Poutník 1552 Za Lužánkami Šlesinger
PO 03/10 19:20 Výtahy SHS Mediální mrchy Za Lužánkami Marinč
ÚT 04/10 19:20 FC Coco Aradza FC DM Podlahy Za Lužánkami Kratochvíl
ST 05/10 19:20 SeaComp Knihovnicka.cz Za Lužánkami Havlín
ST 05/10 19:30 C.F. Relax FC Dvorska VUT Vinklárek
ST 05/10 21:00 Amazing FC FC Habrůvka VUT Vinklárek

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 07/10 19:15 FC Poutník 1552 Amazing FC Srbská Virčík
NE 09/10 17:00 FC Habrůvka C.F. Relax Habrůvka Garláthy
ST 12/10 19:20 FC Coco Aradza FC Dvorska Za Lužánkami Kuhn
ST 12/10 19:30 Mediální mrchy SeaComp VUT Kožnar
ČT 13/10 21:00 FC DM Podlahy Výtahy SHS Srbská Moder
PÁ 14/10 19:15 Knihovnicka.cz The Reds "B" Srbská Nečas

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/10 19:20 Výtahy SHS SeaComp Za Lužánkami Marinč
ÚT 18/10 19:20 FC Coco Aradza FC Habrůvka Za Lužánkami Garláthy
ST 19/10 19:30 Amazing FC Knihovnicka.cz VUT Kuhn
ST 19/10 19:30 C.F. Relax FC Poutník 1552 VUT Smýkal
ČT 20/10 20:40 The Reds "B" Mediální mrchy Za Lužánkami Kuhn
ČT 20/10 21:00 FC DM Podlahy FC Dvorska Srbská Moder

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 21/10 19:15 FC Poutník 1552 FC Coco Aradza Srbská Nečas
NE 23/10 11:00 FC Dvorska Výtahy SHS Jihomoravské náměstí Nečas
ÚT 25/10 19:20 SeaComp The Reds "B" Za Lužánkami Šlesinger
ÚT 25/10 21:00 Knihovnicka.cz C.F. Relax Srbská Nečas
ST 26/10 16:30 FC Habrůvka FC DM Podlahy Habrůvka Vinklárek
ST 26/10 19:30 Mediální mrchy Amazing FC VUT Garláthy

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 30/10 10:30 FC Dvorska FC Habrůvka Jihomoravské náměstí Nečas
PO 31/10 19:00 C.F. Relax Mediální mrchy VUT Moder
PO 31/10 20:40 Výtahy SHS The Reds "B" Za Lužánkami Vinklárek
PO 31/10 21:00 FC DM Podlahy FC Poutník 1552 Srbská Smýkal
ST 02/11 19:20 FC Coco Aradza Knihovnicka.cz Za Lužánkami Havlín
ST 02/11 19:30 Amazing FC SeaComp VUT Krondráf

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/11 18:00 Knihovnicka.cz FC DM Podlahy Srbská Nečas
PÁ 04/11 19:15 FC Poutník 1552 FC Dvorska Srbská Nečas
PO 07/11 18:00 Výtahy SHS FC Habrůvka Za Lužánkami Smýkal
ÚT 08/11 19:00 Mediální mrchy FC Coco Aradza VUT Virčík
ÚT 08/11 19:20 SeaComp C.F. Relax Za Lužánkami Vinklárek
ST 09/11 19:20 The Reds "B" Amazing FC Za Lužánkami Nečas

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 29/03 19:30 FC Poutník 1552 FC Habrůvka Srbská Havlín
PÁ 31/03 18:00 FC Dvorska Knihovnicka.cz Jihomoravské náměstí Macháč
NE 02/04 19:00 The Reds "B" C.F. Relax Za Lužánkami Filo
PO 03/04 19:00 Výtahy SHS Amazing FC Za Lužánkami Vašík
ST 05/04 19:00 SeaComp FC Coco Aradza Za Lužánkami Havlín
ČT 06/04 20:30 Mediální mrchy FC DM Podlahy VUT Kuhn

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 07/04 18:30 FC Dvorska Mediální mrchy Jihomoravské náměstí Garláthy
PÁ 07/04 19:15 FC Poutník 1552 Výtahy SHS Srbská Moder
ÚT 11/04 19:30 FC Habrůvka Knihovnicka.cz VUT Růžička
ÚT 11/04 19:30 C.F. Relax Amazing FC VUT Havlín
ÚT 11/04 21:00 FC DM Podlahy SeaComp Srbská Lovětínský
ČT 13/04 19:00 FC Coco Aradza The Reds "B" Za Lužánkami Havlín

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 18/04 19:30 Mediální mrchy FC Habrůvka VUT Lovětínský
ST 19/04 19:00 Výtahy SHS C.F. Relax Za Lužánkami Macháč
ST 19/04 19:30 Amazing FC FC Coco Aradza VUT Havlín
ST 19/04 20:30 SeaComp FC Dvorska Za Lužánkami Macháč
ČT 20/04 19:00 The Reds "B" FC DM Podlahy Za Lužánkami Růžička
PÁ 12/05 18:00 Knihovnicka.cz FC Poutník 1552 Srbská Růžička

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 21/04 19:15 FC Poutník 1552 Mediální mrchy Srbská Moder
NE 23/04 10:30 FC Dvorska The Reds "B" Jihomoravské náměstí Šeda
ÚT 25/04 19:30 FC Habrůvka SeaComp VUT Růžička
ÚT 25/04 21:00 Knihovnicka.cz Výtahy SHS Srbská Havlín
ČT 27/04 20:30 FC DM Podlahy Amazing FC VUT Kuhn
ČT 25/05 19:00 FC Coco Aradza C.F. Relax Za Lužánkami Vévodová

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 27/04 20:30 The Reds "B" FC Habrůvka Za Lužánkami Garláthy
PO 01/05 19:00 SeaComp FC Poutník 1552 Za Lužánkami Krondráf
ÚT 02/05 19:00 Mediální mrchy Knihovnicka.cz VUT Macháč
ST 03/05 19:00 Výtahy SHS FC Coco Aradza Za Lužánkami Vašík
ST 03/05 19:00 C.F. Relax FC DM Podlahy VUT Virčík
ST 03/05 20:30 Amazing FC FC Dvorska VUT Virčík

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 04/05 21:00 Knihovnicka.cz SeaComp Srbská Vévodová
PÁ 05/05 18:00 FC Dvorska C.F. Relax Jihomoravské náměstí Filo
ST 10/05 19:00 Mediální mrchy Výtahy SHS VUT Růžička
ST 10/05 20:30 FC Habrůvka Amazing FC VUT Lovětínský
ST 31/05 19:00 FC Poutník 1552 The Reds "B" Čichnova Marinč
ÚT 06/06 19:30 FC DM Podlahy FC Coco Aradza Srbská Moder

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 15/05 20:30 The Reds "B" Knihovnicka.cz Za Lužánkami Šeda
ÚT 16/05 19:00 FC Dvorska FC Coco Aradza Jihomoravské náměstí Moder
ST 17/05 19:00 C.F. Relax FC Habrůvka VUT Vašík
ST 17/05 20:30 Výtahy SHS FC DM Podlahy Za Lužánkami Moder
ST 17/05 20:30 Amazing FC FC Poutník 1552 VUT Vašík
ČT 18/05 19:00 SeaComp Mediální mrchy Za Lužánkami Kačanolli

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 19/05 18:00 FC Poutník 1552 C.F. Relax Srbská Kačanolli
PÁ 19/05 19:15 Knihovnicka.cz Amazing FC Srbská Kačanolli
NE 21/05 19:30 Mediální mrchy The Reds "B" VUT Kožnar
ÚT 23/05 19:00 FC Habrůvka FC Coco Aradza VUT Marinč
ÚT 23/05 19:00 FC Dvorska FC DM Podlahy Jihomoravské náměstí Virčík
ST 24/05 19:00 SeaComp Výtahy SHS Za Lužánkami Moder

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 26/05 19:00 FC Coco Aradza FC Poutník 1552 Za Lužánkami Pham
PO 29/05 19:00 Výtahy SHS FC Dvorska Za Lužánkami Marinč
ÚT 30/05 19:00 C.F. Relax Knihovnicka.cz VUT Macháč
ÚT 30/05 21:00 FC DM Podlahy FC Habrůvka Srbská Moder
ST 31/05 20:30 Amazing FC Mediální mrchy VUT Virčík
ČT 01/06 20:30 The Reds "B" SeaComp Za Lužánkami Vévodová

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 01/06 21:00 Knihovnicka.cz FC Coco Aradza Srbská Vinklárek
PÁ 02/06 19:15 FC Poutník 1552 FC DM Podlahy Srbská Moder
PO 05/06 20:30 FC Habrůvka FC Dvorska VUT Virčík
ÚT 06/06 19:00 Mediální mrchy C.F. Relax VUT Virčík
ST 07/06 19:00 The Reds "B" Výtahy SHS Za Lužánkami Růžička
ST 07/06 20:30 SeaComp Amazing FC Za Lužánkami Růžička

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 09/06 19:00 FC Dvorska FC Poutník 1552 Jihomoravské náměstí Marinč
ÚT 13/06 19:00 FC Coco Aradza Mediální mrchy Za Lužánkami Vašík
ÚT 13/06 19:00 C.F. Relax SeaComp VUT Marinč
ÚT 13/06 20:30 Amazing FC The Reds "B" VUT Kuhn
ÚT 13/06 21:00 FC DM Podlahy Knihovnicka.cz Srbská Garláthy
ST 14/06 19:00 FC Habrůvka Výtahy SHS VUT Šeda

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382