BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. EKO Century liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/08 18:45 FC Habrůvka FC Poutník 1552 2:3 2:3
ÚT 30/08 19:00 C.F. Relax The Reds "B" 2:4 0:2
ÚT 30/08 19:20 FC Coco Aradza SeaComp 3:0 0:0
ÚT 30/08 21:00 Knihovnicka.cz FC Dvorska 1:6 0:1
ST 31/08 16:45 FC DM Podlahy Mediální mrchy 2:4 1:3
ST 31/08 19:30 UniStars Brno Výtahy SHS 2:1 2:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 05/09 19:20 Výtahy SHS FC Poutník 1552 1:3 1:1
ÚT 06/09 19:20 The Reds "B" FC Coco Aradza 2:2 0:0
ST 07/09 19:20 SeaComp FC DM Podlahy 4:2 3:1
ČT 08/09 20:30 Mediální mrchy FC Dvorska 0:1 0:0
ČT 08/09 21:00 Knihovnicka.cz FC Habrůvka 2:3 1:1
PO 12/09 20:30 UniStars Brno C.F. Relax 3:1 2:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 12/09 18:00 FC Habrůvka Mediální mrchy 3:2 0:0
ÚT 13/09 19:20 FC Coco Aradza UniStars Brno 3:2 2:1
ST 14/09 16:45 FC DM Podlahy The Reds "B" 6:6 2:3
ST 14/09 19:30 C.F. Relax Výtahy SHS 0:3 0:1
ČT 15/09 18:00 FC Dvorska SeaComp 0:1 0:0
PÁ 16/09 19:15 FC Poutník 1552 Knihovnicka.cz 7:0 3:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 19/09 20:30 Mediální mrchy FC Poutník 1552 1:3 0:1
ÚT 20/09 19:00 C.F. Relax FC Coco Aradza 1:2 1:1
ÚT 20/09 19:20 SeaComp FC Habrůvka 1:3 1:1
ST 21/09 19:20 Výtahy SHS Knihovnicka.cz 3:3 1:2
ST 21/09 20:40 The Reds "B" FC Dvorska 6:4 3:2
ČT 22/09 19:00 UniStars Brno FC DM Podlahy 6:2 2:1

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 23/09 18:00 FC DM Podlahy C.F. Relax 4:0 1:0
PÁ 23/09 19:15 FC Poutník 1552 SeaComp 3:2 2:2
SO 24/09 15:00 FC Dvorska UniStars Brno 5:0 knt.
NE 25/09 14:00 FC Habrůvka The Reds "B" 10:1 5:0
PO 26/09 19:20 FC Coco Aradza Výtahy SHS 1:1 1:0
ÚT 27/09 21:00 Knihovnicka.cz Mediální mrchy 5:4 2:3

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 30/09 19:20 The Reds "B" FC Poutník 1552 2:5 0:1
PO 03/10 19:20 Výtahy SHS Mediální mrchy 4:1 3:0
ÚT 04/10 19:20 FC Coco Aradza FC DM Podlahy 1:3 1:2
ST 05/10 19:20 SeaComp Knihovnicka.cz 2:2 2:0
ST 05/10 19:30 C.F. Relax FC Dvorska 4:2 2:2
ST 05/10 21:00 UniStars Brno FC Habrůvka 3:2 0:2

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 07/10 19:15 FC Poutník 1552 UniStars Brno 7:4 2:1
NE 09/10 17:00 FC Habrůvka C.F. Relax 2:0 0:0
ST 12/10 19:20 FC Coco Aradza FC Dvorska 3:11 1:7
ST 12/10 19:30 Mediální mrchy SeaComp 5:3 2:1
ČT 13/10 21:00 FC DM Podlahy Výtahy SHS 7:1 3:1
PÁ 14/10 19:15 Knihovnicka.cz The Reds "B" 2:2 2:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 17/10 19:20 Výtahy SHS SeaComp 0:4 0:2
ÚT 18/10 19:20 FC Coco Aradza FC Habrůvka 4:3 1:3
ST 19/10 19:30 UniStars Brno Knihovnicka.cz 11:2 5:1
ST 19/10 19:30 C.F. Relax FC Poutník 1552 1:7 0:4
ČT 20/10 20:40 The Reds "B" Mediální mrchy 0:0 0:0
ČT 20/10 21:00 FC DM Podlahy FC Dvorska 4:3 3:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 21/10 19:15 FC Poutník 1552 FC Coco Aradza 3:0 2:0
NE 23/10 11:00 FC Dvorska Výtahy SHS 2:1 1:0
ÚT 25/10 19:20 SeaComp The Reds "B" 5:1 3:1
ÚT 25/10 21:00 Knihovnicka.cz C.F. Relax 3:5 2:2
ST 26/10 16:30 FC Habrůvka FC DM Podlahy 5:1 2:1
ST 26/10 19:30 Mediální mrchy UniStars Brno 5:3 4:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 30/10 10:30 FC Dvorska FC Habrůvka 1:0 1:0
PO 31/10 19:00 C.F. Relax Mediální mrchy 1:1 0:1
PO 31/10 20:40 Výtahy SHS The Reds "B" 6:1 4:1
PO 31/10 21:00 FC DM Podlahy FC Poutník 1552 4:4 1:2
ST 02/11 19:20 FC Coco Aradza Knihovnicka.cz 11:0 4:0
ST 02/11 19:30 UniStars Brno SeaComp 3:3 3:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/11 18:00 Knihovnicka.cz FC DM Podlahy 3:16 2:8
PÁ 04/11 19:15 FC Poutník 1552 FC Dvorska 3:2 1:0
PO 07/11 18:00 Výtahy SHS FC Habrůvka 1:2 0:0
ÚT 08/11 19:00 Mediální mrchy FC Coco Aradza 2:4 1:2
ÚT 08/11 19:20 SeaComp C.F. Relax 2:2 0:2
ST 09/11 19:20 The Reds "B" UniStars Brno 2:2 0:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 29/03 19:30 FC Poutník 1552 FC Habrůvka 7:0 3:0
PÁ 31/03 18:00 FC Dvorska Knihovnicka.cz 2:0 0:0
NE 02/04 19:00 The Reds "B" C.F. Relax 0:4 0:2
PO 03/04 19:00 Výtahy SHS UniStars Brno 1:10 0:4
ST 05/04 19:00 SeaComp FC Coco Aradza 2:1 1:0
ČT 06/04 20:30 Mediální mrchy FC DM Podlahy 1:6 0:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 07/04 18:30 FC Dvorska Mediální mrchy 10:0 7:0
PÁ 07/04 19:15 FC Poutník 1552 Výtahy SHS 4:2 2:2
ÚT 11/04 19:30 FC Habrůvka Knihovnicka.cz 0:1 0:0
ÚT 11/04 19:30 C.F. Relax UniStars Brno 1:3 0:3
ÚT 11/04 21:00 FC DM Podlahy SeaComp 5:2 3:1
ČT 13/04 19:00 FC Coco Aradza The Reds "B" 0:0 0:0

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 18/04 19:30 Mediální mrchy FC Habrůvka 5:0 1:0
ST 19/04 19:00 Výtahy SHS C.F. Relax 1:3 0:2
ST 19/04 19:30 UniStars Brno FC Coco Aradza 1:1 1:0
ST 19/04 20:30 SeaComp FC Dvorska 0:2 0:0
ČT 20/04 19:00 The Reds "B" FC DM Podlahy 4:9 2:5
PÁ 12/05 18:00 Knihovnicka.cz FC Poutník 1552 2:4 0:2

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 21/04 19:15 FC Poutník 1552 Mediální mrchy 2:5 0:2
NE 23/04 10:30 FC Dvorska The Reds "B" 11:2 4:1
ÚT 25/04 19:30 FC Habrůvka SeaComp 6:1 3:0
ÚT 25/04 21:00 Knihovnicka.cz Výtahy SHS 4:2 2:2
ČT 27/04 20:30 FC DM Podlahy UniStars Brno 2:3 1:0
ČT 25/05 19:00 FC Coco Aradza C.F. Relax 1:2 1:0

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 27/04 20:30 The Reds "B" FC Habrůvka 0:1 0:0
PO 01/05 19:00 SeaComp FC Poutník 1552 1:8 0:3
ÚT 02/05 19:00 Mediální mrchy Knihovnicka.cz 4:0 3:0
ST 03/05 19:00 Výtahy SHS FC Coco Aradza 0:3 0:2
ST 03/05 19:00 C.F. Relax FC DM Podlahy 8:1 1:0
ST 03/05 20:30 UniStars Brno FC Dvorska 0:8 0:6

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 04/05 21:00 Knihovnicka.cz SeaComp 3:4 2:2
PÁ 05/05 18:00 FC Dvorska C.F. Relax 3:3 0:2
ST 10/05 19:00 Mediální mrchy Výtahy SHS 5:2 5:0
ST 10/05 20:30 FC Habrůvka UniStars Brno 4:5 0:3
ST 31/05 19:00 FC Poutník 1552 The Reds "B" 1:3 0:1
ÚT 06/06 19:30 FC DM Podlahy FC Coco Aradza 3:1 1:0

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/05 20:30 The Reds "B" Knihovnicka.cz 3:2 3:0
ÚT 16/05 19:00 FC Dvorska FC Coco Aradza 5:2 3:1
ST 17/05 19:00 C.F. Relax FC Habrůvka 3:2 1:0
ST 17/05 20:30 Výtahy SHS FC DM Podlahy 5:6 2:3
ST 17/05 20:30 UniStars Brno FC Poutník 1552 3:3 1:3
ČT 18/05 19:00 SeaComp Mediální mrchy 2:5 2:1

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 19/05 18:00 FC Poutník 1552 C.F. Relax 5:1 3:0
PÁ 19/05 19:15 Knihovnicka.cz UniStars Brno 1:4 1:1
NE 21/05 19:30 Mediální mrchy The Reds "B" 3:0 0:0
ÚT 23/05 19:00 FC Habrůvka FC Coco Aradza 2:2 0:1
ÚT 23/05 19:00 FC Dvorska FC DM Podlahy 9:2 4:0
ST 24/05 19:00 SeaComp Výtahy SHS 2:0 2:0

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 26/05 19:00 FC Coco Aradza FC Poutník 1552 3:9 0:7
PO 29/05 19:00 Výtahy SHS FC Dvorska 4:13 2:5
ÚT 30/05 19:00 C.F. Relax Knihovnicka.cz 3:1 1:0
ÚT 30/05 21:00 FC DM Podlahy FC Habrůvka 4:1 2:0
ST 31/05 20:30 UniStars Brno Mediální mrchy 1:6 0:3
ČT 01/06 20:30 The Reds "B" SeaComp 2:2 1:2

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 01/06 21:00 Knihovnicka.cz FC Coco Aradza 6:2 2:1
PÁ 02/06 19:15 FC Poutník 1552 FC DM Podlahy 2:5 1:2
PO 05/06 20:30 FC Habrůvka FC Dvorska 2:6 1:3
ÚT 06/06 19:00 Mediální mrchy C.F. Relax 2:0 1:0
ST 07/06 19:00 The Reds "B" Výtahy SHS 10:4 4:1
ST 07/06 20:30 SeaComp UniStars Brno 11:0 4:0

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 09/06 19:00 FC Dvorska FC Poutník 1552 4:3 1:1
ÚT 13/06 19:00 FC Coco Aradza Mediální mrchy 1:2 0:1
ÚT 13/06 19:00 C.F. Relax SeaComp 1:3 0:2
ÚT 13/06 20:30 UniStars Brno The Reds "B" 4:1 2:0
ÚT 13/06 21:00 FC DM Podlahy Knihovnicka.cz 13:2 9:2
ST 14/06 19:00 FC Habrůvka Výtahy SHS 5:4 3:2

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382