BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 26/08 20:30 FC Zebra Gunners Brno Srbská Marinč
NE 28/08 17:00 FC Kalinka Bohunice Palermo Chalabalova Filo
NE 28/08 18:00 FC Rom Star Moravia Brno Srbská Vašík
NE 28/08 19:00 C.F. Relax "B" S.B.S. Bástr Za Lužánkami Kožnar
ÚT 30/08 19:20 Colgate Team Royal Flush Za Lužánkami Vašík
ČT 01/09 18:45 Division-KH Renfus Team Chalabalova Filo

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 03/09 18:30 Palermo FC Rom Star Za Lužánkami Filo
NE 04/09 14:00 C.F. Relax "B" Colgate Team Za Lužánkami Filo
NE 04/09 18:00 Royal Flush Division-KH Srbská Nečas
ÚT 06/09 21:00 S.B.S. Bástr Gunners Brno Srbská Marinč
ST 07/09 18:00 Renfus Team FC Kalinka Bohunice Za Lužánkami Kratochvíl
ČT 08/09 19:00 Moravia Brno FC Zebra VUT Garláthy

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 09/09 20:30 FC Zebra Palermo Srbská Filo
NE 11/09 18:45 Division-KH C.F. Relax "B" Chalabalova Filo
NE 11/09 18:45 FC Kalinka Bohunice Royal Flush Chalabalova Nečas
NE 11/09 21:00 FC Rom Star Renfus Team Srbská Garláthy
ST 14/09 19:20 Colgate Team S.B.S. Bástr Za Lužánkami Šlesinger
ST 14/09 19:30 Gunners Brno Moravia Brno VUT Moder

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/09 16:00 Royal Flush FC Rom Star Srbská Nečas
NE 18/09 16:00 C.F. Relax "B" FC Kalinka Bohunice Za Lužánkami Filo
NE 18/09 17:30 Palermo Gunners Brno Srbská Nečas
ST 21/09 20:40 Renfus Team FC Zebra Za Lužánkami Havlín
ČT 22/09 21:00 S.B.S. Bástr Moravia Brno Srbská Marinč
ST 28/09 20:40 Colgate Team Division-KH Za Lužánkami Moder

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 25/09 16:00 FC Rom Star C.F. Relax "B" Srbská Nečas
NE 25/09 18:45 FC Kalinka Bohunice Colgate Team Chalabalova Kožnar
PO 26/09 18:45 Division-KH S.B.S. Bástr Chalabalova Garláthy
PO 26/09 20:30 Gunners Brno Renfus Team VUT Virčík
ČT 29/09 19:00 Moravia Brno Palermo VUT Moder
PÁ 11/11 20:30 FC Zebra Royal Flush Srbská Nečas

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 02/10 18:45 Division-KH FC Kalinka Bohunice Chalabalova Garláthy
ÚT 04/10 19:20 C.F. Relax "B" FC Zebra Za Lužánkami Garláthy
ÚT 04/10 21:00 Royal Flush Gunners Brno Srbská Pham
ST 05/10 19:20 Renfus Team Moravia Brno Za Lužánkami Krondráf
ST 05/10 20:40 Colgate Team FC Rom Star Za Lužánkami Havlín
ČT 06/10 21:00 S.B.S. Bástr Palermo Srbská Nečas

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 07/10 20:30 FC Zebra Colgate Team Srbská Virčík
SO 08/10 17:00 FC Rom Star Division-KH Srbská Kožnar
NE 09/10 18:00 Palermo Renfus Team Srbská Kožnar
NE 09/10 18:45 FC Kalinka Bohunice S.B.S. Bástr Chalabalova Filo
ÚT 11/10 19:00 Moravia Brno Royal Flush VUT Vašík
ČT 13/10 21:00 Gunners Brno C.F. Relax "B" VUT Nečas

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 16/10 18:00 Royal Flush Palermo Srbská Garláthy
NE 16/10 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Rom Star Chalabalova Nečas
PO 17/10 18:45 Division-KH FC Zebra Chalabalova Pham
ÚT 18/10 21:00 S.B.S. Bástr Renfus Team Srbská Nečas
ST 19/10 18:00 C.F. Relax "B" Moravia Brno Za Lužánkami Havlín
ČT 20/10 20:40 Colgate Team Gunners Brno Za Lužánkami Vašík

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 21/10 20:30 FC Zebra FC Kalinka Bohunice Srbská Nečas
SO 22/10 18:00 Palermo C.F. Relax "B" Srbská Filo
NE 23/10 18:00 FC Rom Star S.B.S. Bástr Srbská Nečas
ST 26/10 19:20 Renfus Team Royal Flush Za Lužánkami Kratochvíl
ST 26/10 21:00 Gunners Brno Division-KH VUT Garláthy
ST 26/10 21:00 Moravia Brno Colgate Team VUT Marinč

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 30/10 18:00 FC Rom Star FC Zebra Srbská Garláthy
NE 30/10 18:45 FC Kalinka Bohunice Gunners Brno Chalabalova Filo
ÚT 01/11 21:00 S.B.S. Bástr Royal Flush Srbská Garláthy
ST 02/11 18:00 C.F. Relax "B" Renfus Team Za Lužánkami Marinč
ČT 03/11 19:20 Colgate Team Palermo Za Lužánkami Kratochvíl
PO 07/11 18:45 Division-KH Moravia Brno Chalabalova Marinč

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 04/11 20:30 FC Zebra S.B.S. Bástr Srbská Nečas
SO 05/11 18:30 Palermo Division-KH Srbská Filo
NE 06/11 18:00 Royal Flush C.F. Relax "B" Srbská Filo
ÚT 08/11 20:30 Moravia Brno FC Kalinka Bohunice VUT Virčík
ST 09/11 19:20 Renfus Team Colgate Team Za Lužánkami Smýkal
ST 09/11 19:30 Gunners Brno FC Rom Star VUT Marinč

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 30/03 21:00 S.B.S. Bástr C.F. Relax "B" Srbská Vévodová
PÁ 31/03 20:00 Gunners Brno FC Zebra VUT Šeda
SO 01/04 19:00 Royal Flush Colgate Team Srbská Filo
NE 02/04 16:30 Palermo FC Kalinka Bohunice Srbská Filo
PO 03/04 20:30 Renfus Team Division-KH Za Lužánkami Vašík
ÚT 04/04 19:30 Moravia Brno FC Rom Star VUT Vinklárek

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 07/04 20:30 FC Zebra Moravia Brno Srbská Nebyl delegován
SO 08/04 15:30 FC Rom Star Palermo Srbská Šeda
NE 09/04 18:00 FC Kalinka Bohunice Renfus Team Moldavská Filo
ST 12/04 19:00 Colgate Team C.F. Relax "B" Za Lužánkami Lovětínský
ST 12/04 19:30 Gunners Brno S.B.S. Bástr VUT Moder
ČT 13/04 18:45 Division-KH Royal Flush Chalabalova Pham

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 14/04 19:15 S.B.S. Bástr Colgate Team Srbská Vévodová
PÁ 14/04 20:30 Palermo FC Zebra Srbská Vévodová
NE 16/04 16:30 Royal Flush FC Kalinka Bohunice Srbská Filo
ÚT 18/04 19:00 Renfus Team FC Rom Star Za Lužánkami Garláthy
ÚT 18/04 21:00 Moravia Brno Gunners Brno VUT Lovětínský
ČT 20/04 20:30 C.F. Relax "B" Division-KH Za Lužánkami Růžička

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 21/04 19:00 Gunners Brno Palermo VUT Garláthy
PÁ 21/04 20:30 FC Zebra Renfus Team Srbská Moder
SO 22/04 17:00 FC Rom Star Royal Flush Srbská Růžička
NE 23/04 17:00 FC Kalinka Bohunice C.F. Relax "B" Moldavská Filo
ÚT 25/04 18:45 Division-KH Colgate Team Chalabalova Vašík
ST 26/04 19:30 Moravia Brno S.B.S. Bástr VUT Havlín

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 28/04 19:15 Palermo Moravia Brno Srbská Moder
NE 30/04 16:30 Royal Flush FC Zebra Srbská Filo
PO 01/05 20:30 Renfus Team Gunners Brno Za Lužánkami Marinč
ÚT 02/05 21:00 S.B.S. Bástr Division-KH Srbská Havlín
ST 03/05 20:30 Colgate Team FC Kalinka Bohunice Za Lužánkami Vašík
ČT 04/05 19:00 C.F. Relax "B" FC Rom Star Za Lužánkami Vévodová

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 06/05 19:00 FC Rom Star Colgate Team Srbská Kačanolli
NE 07/05 18:30 FC Kalinka Bohunice Division-KH Moldavská Filo
ÚT 09/05 19:00 Moravia Brno Renfus Team VUT Vašík
ST 10/05 19:00 Gunners Brno Royal Flush VUT Lovětínský
PÁ 12/05 19:15 Palermo S.B.S. Bástr Srbská Růžička
PÁ 26/05 20:30 FC Zebra C.F. Relax "B" Srbská Kačanolli

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 14/05 19:00 C.F. Relax "B" Gunners Brno Za Lužánkami Filo
ÚT 16/05 19:00 Renfus Team Palermo Za Lužánkami Kačanolli
ÚT 16/05 21:00 Royal Flush Moravia Brno Srbská Havlín
ST 17/05 19:00 Colgate Team FC Zebra Za Lužánkami Kuhn
ČT 18/05 18:45 Division-KH FC Rom Star Chalabalova Šeda
ČT 18/05 21:00 S.B.S. Bástr FC Kalinka Bohunice Srbská Kačanolli

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 20/05 18:00 FC Rom Star FC Kalinka Bohunice Srbská Filo
NE 21/05 16:30 Palermo Royal Flush Srbská Kačanolli
ST 24/05 19:00 Moravia Brno C.F. Relax "B" VUT Filo
ST 24/05 20:30 Renfus Team S.B.S. Bástr Za Lužánkami Marinč
ST 24/05 20:30 Gunners Brno Colgate Team VUT Garláthy
PÁ 16/06 20:30 FC Zebra Division-KH Srbská Filo

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 26/05 18:00 Royal Flush Renfus Team Srbská Kačanolli
PÁ 26/05 19:15 S.B.S. Bástr FC Rom Star Srbská Kačanolli
NE 28/05 16:00 FC Kalinka Bohunice FC Zebra Moldavská Filo
NE 28/05 18:00 C.F. Relax "B" Palermo Za Lužánkami Garláthy
ÚT 30/05 18:45 Division-KH Gunners Brno Chalabalova Pham
ST 31/05 19:00 Colgate Team Moravia Brno Za Lužánkami Pham

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 01/06 19:00 Renfus Team C.F. Relax "B" Za Lužánkami Garláthy
PÁ 02/06 18:00 Palermo Colgate Team Srbská Moder
PÁ 02/06 19:00 Gunners Brno FC Kalinka Bohunice VUT Garláthy
PÁ 02/06 20:30 FC Zebra FC Rom Star Srbská Moder
NE 04/06 16:30 Royal Flush S.B.S. Bástr Srbská Filo
ÚT 06/06 20:30 Moravia Brno Division-KH VUT Marinč

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 11/06 16:30 FC Rom Star Gunners Brno Srbská Kačanolli
NE 11/06 18:00 FC Kalinka Bohunice Moravia Brno Moldavská Filo
NE 11/06 18:30 C.F. Relax "B" Royal Flush Za Lužánkami Kačanolli
PO 12/06 21:00 S.B.S. Bástr FC Zebra Srbská Kožnar
ÚT 13/06 20:30 Colgate Team Renfus Team Za Lužánkami Pham
ČT 15/06 18:45 Division-KH Palermo Chalabalova Kuhn

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382