BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Malůšek Daniel Gunners Brno 54
Plachetka Jozef FC Rom Star 32
Hlaváč Petr Gunners Brno 27
Svoboda David FC Rom Star 22
Beneš Jan FC Rom Star 21
Hrůza Milan FC Kalinka Bohunice 20
Božek Erik S.B.S. Bástr 18
Cvingráf Marek Division-KH 18
Coník Šimon Moravia Brno 15
Mako Marek FC Rom Star 15
Trčka Vojtěch S.B.S. Bástr 15
Stejskal Pavel Renfus Team 14
Lukšo Marek Moravia Brno 13
Patloka Marek Colgate Team 13
Svoboda Tomáš Division-KH 13
Dirda Ervin FC Kalinka Bohunice 12
Marek Jiří Colgate Team 12
Pohanka Michal S.B.S. Bástr 12
De Marzi Ivan FC Zebra 11
Potěšil Tomáš FC Zebra 11
Siladi František C.F. Relax "B" 11
Doleski Daniel FC Zebra 10
Kožnar Roman Gunners Brno 10
Strmiska Jiří Gunners Brno 10
Geschwandtner Matúš Moravia Brno 9
Kubiš Michal FC Zebra 9
Novák Lukáš Division-KH 9
Strnad Filip C.F. Relax "B" 9
Aspricioiu Ionut Royal Flush 8
Blaschke Karel ml. Royal Flush 8
Ducháč Josef Renfus Team 8
Ovšak Miroslav FC Kalinka Bohunice 8
Pavlák Lukáš Colgate Team 8
Rajsigl Jakub Palermo 8
Varga David Division-KH 8
Catalin - Alin Zagzeschi Royal Flush 7
Cvingráf Radek Division-KH 7
Darvaš Štefan S.B.S. Bástr 7
Havlík Vlastimil S.B.S. Bástr 7
Juroška Miroslav Moravia Brno 7
Mikolášek Libor Moravia Brno 7
Večeřa Milan Colgate Team 7
Damico Maximo FC Zebra 6
Krejza Gabriel FC Zebra 6
Pátek Michal C.F. Relax "B" 6
Pavličík Petr Renfus Team 6
Uhlíř Petr Renfus Team 6
Vitula Pavel Royal Flush 6
Dočkal Igor Gunners Brno 5
Filo Tomáš FC Kalinka Bohunice 5

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Pátek Michal C.F. Relax "B" 7
Novák Lukáš Division-KH 6
Bartoň Tomáš Colgate Team 5
Jakeš Daniel Division-KH 5
Potěšil Tomáš FC Zebra 5
Vozábal Radim Renfus Team 5
Cvingráf Radek Division-KH 4
Damico Maximo FC Zebra 4
Hošek Jiří Royal Flush 4
Plachetka Jozef FC Rom Star 4
Svoboda Ivo FC Kalinka Bohunice 4
Svoboda Libor Colgate Team 4
Blaschke Karel ml. Royal Flush 3
Ducháč Josef Renfus Team 3
Havlín Ondřej Division-KH 3
Hřebíček Jan Colgate Team 3
Malůšek Daniel Gunners Brno 3
Meitner Tomáš S.B.S. Bástr 3
Mravec David Renfus Team 3
Novotný Roman Royal Flush 3
Puček Martin S.B.S. Bástr 3
Vinklárek Jiří Palermo 3
Cvingráf Marek Division-KH 2
Čech Jakub Moravia Brno 2
Fink Milan FC Rom Star 2
Havlík Vlastimil S.B.S. Bástr 2
Hlaváč František Palermo 2
Hrůza Tomáš Colgate Team 2
Klimeš Martin Renfus Team 2
Košik Tadeáš Renfus Team 2
Kovář Radek FC Kalinka Bohunice 2
Kožnar Roman Gunners Brno 2
Mikolášek Libor Moravia Brno 2
Pavličík Petr Renfus Team 2
Polický Jan Gunners Brno 2
Stejskal Pavel Renfus Team 2
Strnad Filip C.F. Relax "B" 2
Svoboda Tomáš Division-KH 2
Trčka Vojtěch S.B.S. Bástr 2
Trčka Ondřej S.B.S. Bástr 2
Uhlíř Petr Renfus Team 2
Večeřa Milan Colgate Team 2
Votoupal Marek S.B.S. Bástr 2
Závišek Jakub Palermo 2
Alexa Martin Colgate Team 1
Beneš Jan FC Rom Star 1
Catalin - Alin Zagzeschi Royal Flush 1
De Thaey Eric FC Zebra 1
Dočkal Igor Gunners Brno 1
Doleski Daniel FC Zebra 1
Faul Marek Renfus Team 1
Franzina Nicola FC Zebra 1
Guliyev Farid FC Zebra 1
Gustavo Merenciano Luiz FC Zebra 1
Hlaváč Petr Gunners Brno 1
Hrůza Milan FC Kalinka Bohunice 1
Jaša Michael Gunners Brno 1
Jašek Aleš C.F. Relax "B" 1
Klepárník Jakub Colgate Team 1
Kolenič Róbert C.F. Relax "B" 1
Kotlár Dan FC Rom Star 1
Kroka Michal FC Rom Star 1
Krška David Colgate Team 1
Kubiš Michal FC Zebra 1
Kulich Jan Palermo 1
Lukšo Martin Moravia Brno 1
Lukšo Marek Moravia Brno 1
Lžičař Dominik Gunners Brno 1
Mako Marek FC Rom Star 1
Marek Jiří Colgate Team 1
Matušinec Roman S.B.S. Bástr 1
Mlýnek Petr Royal Flush 1
Nowak Jakub Colgate Team 1
Pavlák Lukáš Colgate Team 1
Pekař Tomáš Renfus Team 1
Rabušic Martin S.B.S. Bástr 1
Smola Tomáš Division-KH 1
Svoboda Michal FC Rom Star 1
Ševčík Jan FC Kalinka Bohunice 1
Šimůnek Jan Royal Flush 1
Šproch Daniel Renfus Team 1
Štrublík Josef FC Rom Star 1
Taveri Gianmarco C.F. Relax "B" 1
Tofel Tomáš C.F. Relax "B" 1
Tůma Milan Gunners Brno 1
Varga David Division-KH 1
Věrný Václav FC Kalinka Bohunice 1
Vodička Robert Colgate Team 1
Volejník Radek Palermo 1
Záleský Martin Palermo 1
Záleský Radek Palermo 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Jakeš Daniel Division-KH 3
Bartoň Tomáš Colgate Team 2
Damico Maximo FC Zebra 1
Fink Milan FC Rom Star 1
Košik Tadeáš Renfus Team 1
Kotlár Dan FC Rom Star 1
Mojžíšek Dominik Moravia Brno 1
Puček Martin S.B.S. Bástr 1
Ramič Emir FC Rom Star 1
Svoboda Ivo FC Kalinka Bohunice 1
Štrublík Josef FC Rom Star 1
Vinklárek Jiří Palermo 1
Vodička Robert Colgate Team 1
Votoupal Marek S.B.S. Bástr 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382