BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 26/08 20:30 FC Zebra Gunners Brno 5:1 0:0
NE 28/08 17:00 FC Kalinka Bohunice Palermo 5:2 1:1
NE 28/08 18:00 FC Rom Star Moravia Brno 3:4 2:2
NE 28/08 19:00 C.F. Relax "B" S.B.S. Bástr 1:2 1:1
ÚT 30/08 19:20 Colgate Team Royal Flush 3:1 1:0
ČT 01/09 18:45 Division-KH Renfus Team 3:5 3:3

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 03/09 18:30 Palermo FC Rom Star 1:7 1:4
NE 04/09 14:00 C.F. Relax "B" Colgate Team 1:3 0:2
NE 04/09 18:00 Royal Flush Division-KH 1:2 1:1
ÚT 06/09 21:00 S.B.S. Bástr Gunners Brno 2:5 0:3
ST 07/09 18:00 Renfus Team FC Kalinka Bohunice 8:2 3:1
ČT 08/09 19:00 Moravia Brno FC Zebra 1:5 1:2

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 09/09 20:30 FC Zebra Palermo 5:0 3:0
NE 11/09 18:45 Division-KH C.F. Relax "B" 1:4 1:3
NE 11/09 18:45 FC Kalinka Bohunice Royal Flush 0:4 0:0
NE 11/09 21:00 FC Rom Star Renfus Team 5:0 0:0
ST 14/09 19:20 Colgate Team S.B.S. Bástr 3:3 0:1
ST 14/09 19:30 Gunners Brno Moravia Brno 4:2 2:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/09 16:00 Royal Flush FC Rom Star 1:5 1:2
NE 18/09 16:00 C.F. Relax "B" FC Kalinka Bohunice 2:5 2:5
NE 18/09 17:30 Palermo Gunners Brno 0:12 0:5
ST 21/09 20:40 Renfus Team FC Zebra 1:0 0:0
ČT 22/09 21:00 S.B.S. Bástr Moravia Brno 5:2 3:0
ST 28/09 20:40 Colgate Team Division-KH 4:2 2:2

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 25/09 16:00 FC Rom Star C.F. Relax "B" 8:2 5:1
NE 25/09 18:45 FC Kalinka Bohunice Colgate Team 1:7 0:4
PO 26/09 18:45 Division-KH S.B.S. Bástr 6:2 2:0
PO 26/09 20:30 Gunners Brno Renfus Team 0:1 0:0
ČT 29/09 19:00 Moravia Brno Palermo 9:1 4:1
PÁ 11/11 20:30 FC Zebra Royal Flush 5:0 2:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 02/10 18:45 Division-KH FC Kalinka Bohunice 6:4 3:2
ÚT 04/10 19:20 C.F. Relax "B" FC Zebra 2:1 1:0
ÚT 04/10 21:00 Royal Flush Gunners Brno 1:7 1:4
ST 05/10 19:20 Renfus Team Moravia Brno 2:6 2:2
ST 05/10 20:40 Colgate Team FC Rom Star 5:1 2:0
ČT 06/10 21:00 S.B.S. Bástr Palermo 10:4 4:3

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 07/10 20:30 FC Zebra Colgate Team 5:3 1:1
SO 08/10 17:00 FC Rom Star Division-KH 7:2 2:2
NE 09/10 18:00 Palermo Renfus Team 1:2 0:0
NE 09/10 18:45 FC Kalinka Bohunice S.B.S. Bástr 2:9 0:3
ÚT 11/10 19:00 Moravia Brno Royal Flush 7:1 2:1
ČT 13/10 21:00 Gunners Brno C.F. Relax "B" 4:6 2:2

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/10 18:00 Royal Flush Palermo 7:2 2:2
NE 16/10 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Rom Star 3:9 2:3
PO 17/10 18:45 Division-KH FC Zebra 0:2 0:0
ÚT 18/10 21:00 S.B.S. Bástr Renfus Team 2:4 0:2
ST 19/10 18:00 C.F. Relax "B" Moravia Brno 2:3 0:0
ČT 20/10 20:40 Colgate Team Gunners Brno 2:4 0:2

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 21/10 20:30 FC Zebra FC Kalinka Bohunice 8:4 4:1
SO 22/10 18:00 Palermo C.F. Relax "B" 1:3 0:2
NE 23/10 18:00 FC Rom Star S.B.S. Bástr 1:1 0:0
ST 26/10 19:20 Renfus Team Royal Flush 3:0 2:0
ST 26/10 21:00 Gunners Brno Division-KH 4:1 2:1
ST 26/10 21:00 Moravia Brno Colgate Team 0:1 0:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 30/10 18:00 FC Rom Star FC Zebra 2:5 2:3
NE 30/10 18:45 FC Kalinka Bohunice Gunners Brno 3:7 2:2
ÚT 01/11 21:00 S.B.S. Bástr Royal Flush 7:1 2:0
ST 02/11 18:00 C.F. Relax "B" Renfus Team 0:2 0:1
ČT 03/11 19:20 Colgate Team Palermo 4:0 1:0
PO 07/11 18:45 Division-KH Moravia Brno 3:4 2:3

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/11 20:30 FC Zebra S.B.S. Bástr 5:5 3:1
SO 05/11 18:30 Palermo Division-KH 2:1 0:0
NE 06/11 18:00 Royal Flush C.F. Relax "B" 3:7 1:4
ÚT 08/11 20:30 Moravia Brno FC Kalinka Bohunice 4:1 2:1
ST 09/11 19:20 Renfus Team Colgate Team 1:2 0:1
ST 09/11 19:30 Gunners Brno FC Rom Star 7:3 5:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 30/03 21:00 S.B.S. Bástr C.F. Relax "B" 3:4 0:3
PÁ 31/03 20:00 Gunners Brno FC Zebra 9:0 3:0
SO 01/04 19:00 Royal Flush Colgate Team 1:2 1:0
NE 02/04 16:30 Palermo FC Kalinka Bohunice 7:3 2:3
PO 03/04 20:30 Renfus Team Division-KH 2:1 1:1
ÚT 04/04 19:30 Moravia Brno FC Rom Star 4:4 3:2

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 07/04 20:30 FC Zebra Moravia Brno 0:5 knt.
SO 08/04 15:30 FC Rom Star Palermo 8:1 2:0
NE 09/04 18:00 FC Kalinka Bohunice Renfus Team 0:10 0:5
ST 12/04 19:00 Colgate Team C.F. Relax "B" 0:2 0:1
ST 12/04 19:30 Gunners Brno S.B.S. Bástr 11:3 6:0
ČT 13/04 18:45 Division-KH Royal Flush 9:0 4:0

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 14/04 19:15 S.B.S. Bástr Colgate Team 2:4 1:3
PÁ 14/04 20:30 Palermo FC Zebra 0:8 0:5
NE 16/04 16:30 Royal Flush FC Kalinka Bohunice 2:3 0:1
ÚT 18/04 19:00 Renfus Team FC Rom Star 2:4 0:3
ÚT 18/04 21:00 Moravia Brno Gunners Brno 0:3 0:1
ČT 20/04 20:30 C.F. Relax "B" Division-KH 3:0 1:0

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 21/04 19:00 Gunners Brno Palermo 10:0 3:0
PÁ 21/04 20:30 FC Zebra Renfus Team 2:4 1:3
SO 22/04 17:00 FC Rom Star Royal Flush 4:2 1:2
NE 23/04 17:00 FC Kalinka Bohunice C.F. Relax "B" 4:2 3:2
ÚT 25/04 18:45 Division-KH Colgate Team 6:1 2:1
ST 26/04 19:30 Moravia Brno S.B.S. Bástr 1:4 1:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 28/04 19:15 Palermo Moravia Brno 2:7 1:2
NE 30/04 16:30 Royal Flush FC Zebra 1:3 1:1
PO 01/05 20:30 Renfus Team Gunners Brno 5:0 1:0
ÚT 02/05 21:00 S.B.S. Bástr Division-KH 8:4 3:3
ST 03/05 20:30 Colgate Team FC Kalinka Bohunice 5:3 2:1
ČT 04/05 19:00 C.F. Relax "B" FC Rom Star 3:1 3:0

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 06/05 19:00 FC Rom Star Colgate Team 3:2 1:1
NE 07/05 18:30 FC Kalinka Bohunice Division-KH 5:7 3:3
ÚT 09/05 19:00 Moravia Brno Renfus Team 0:3 0:0
ST 10/05 19:00 Gunners Brno Royal Flush 5:0 1:0
PÁ 12/05 19:15 Palermo S.B.S. Bástr 3:10 0:7
PÁ 26/05 20:30 FC Zebra C.F. Relax "B" 2:2 2:0

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 14/05 19:00 C.F. Relax "B" Gunners Brno 2:3 2:0
ÚT 16/05 19:00 Renfus Team Palermo 6:1 3:0
ÚT 16/05 21:00 Royal Flush Moravia Brno 6:4 2:2
ST 17/05 19:00 Colgate Team FC Zebra 2:1 1:0
ČT 18/05 18:45 Division-KH FC Rom Star 9:1 2:0
ČT 18/05 21:00 S.B.S. Bástr FC Kalinka Bohunice 6:6 1:4

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 20/05 18:00 FC Rom Star FC Kalinka Bohunice 10:1 4:0
NE 21/05 16:30 Palermo Royal Flush 1:0 0:0
ST 24/05 19:00 Moravia Brno C.F. Relax "B" 1:2 0:2
ST 24/05 20:30 Renfus Team S.B.S. Bástr 2:3 2:1
ST 24/05 20:30 Gunners Brno Colgate Team 4:2 2:0
PÁ 16/06 20:30 FC Zebra Division-KH 3:1 0:0

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 26/05 18:00 Royal Flush Renfus Team 3:7 0:3
PÁ 26/05 19:15 S.B.S. Bástr FC Rom Star 6:8 1:3
NE 28/05 16:00 FC Kalinka Bohunice FC Zebra 2:3 1:1
NE 28/05 18:00 C.F. Relax "B" Palermo 7:1 2:0
ÚT 30/05 18:45 Division-KH Gunners Brno 3:11 1:4
ST 31/05 19:00 Colgate Team Moravia Brno 0:6 0:2

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 01/06 19:00 Renfus Team C.F. Relax "B" 4:2 1:2
PÁ 02/06 18:00 Palermo Colgate Team 2:2 1:2
PÁ 02/06 19:00 Gunners Brno FC Kalinka Bohunice 10:2 6:0
PÁ 02/06 20:30 FC Zebra FC Rom Star 1:3 1:1
NE 04/06 16:30 Royal Flush S.B.S. Bástr 5:4 3:1
ÚT 06/06 20:30 Moravia Brno Division-KH 0:0 0:0

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 11/06 16:30 FC Rom Star Gunners Brno 3:5 1:3
NE 11/06 18:00 FC Kalinka Bohunice Moravia Brno 5:1 2:1
NE 11/06 18:30 C.F. Relax "B" Royal Flush 6:0 3:0
PO 12/06 21:00 S.B.S. Bástr FC Zebra 0:5 knt.
ÚT 13/06 20:30 Colgate Team Renfus Team 3:0 0:0
ČT 15/06 18:45 Division-KH Palermo 11:1 3:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382