BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "A"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/09 18:00 RBSS FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Moder
PO 26/09 20:00 The Invincibles Sparta Za Lužánkami Nečas
ÚT 27/09 21:00 FC Protest Sebranka Za Lužánkami Šlesinger
ST 28/09 19:00 UniStars Brno Stredoslováci Za Lužánkami Kožnar
ST 28/09 21:00 Univerzita obrany FC FC Premrhané talenty Za Lužánkami Kožnar

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/10 18:00 FP Slavoj slivovice The Invincibles Za Lužánkami Kratochvíl
PO 03/10 20:20 Sebranka UniStars Brno Za Lužánkami Kratochvíl
PO 03/10 21:20 FC Premrhané talenty RBSS Za Lužánkami Kratochvíl
ÚT 04/10 18:00 Tak určitě Univerzita obrany FC Za Lužánkami Kratochvíl
ČT 06/10 20:00 Sparta FC Protest Za Lužánkami Garláthy

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/10 19:00 Stredoslováci Sebranka Za Lužánkami Šlesinger
PO 10/10 20:00 FC Protest FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Šlesinger
ÚT 11/10 21:00 UniStars Brno Sparta Za Lužánkami Vinklárek
ST 12/10 19:00 RBSS Tak určitě Za Lužánkami Krondráf
ST 12/10 21:00 The Invincibles FC Premrhané talenty Za Lužánkami Kuhn

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/10 19:00 Sparta Stredoslováci Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 18/10 21:00 FP Slavoj slivovice UniStars Brno Za Lužánkami Garláthy
ST 19/10 20:00 FC Premrhané talenty FC Protest Za Lužánkami Krondráf
ST 19/10 21:00 Tak určitě The Invincibles Za Lužánkami Krondráf
PO 24/10 21:00 Univerzita obrany FC RBSS Za Lužánkami Kratochvíl

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/10 18:00 Sebranka Sparta Za Lužánkami Nečas
PO 24/10 21:00 UniStars Brno FC Premrhané talenty Za Lužánkami Nečas
ÚT 25/10 18:00 Stredoslováci FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Smýkal
ST 26/10 20:00 The Invincibles Univerzita obrany FC Za Lužánkami Havlín
ST 26/10 21:00 FC Protest Tak určitě Za Lužánkami Havlín

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 31/10 18:00 FP Slavoj slivovice Sebranka Za Lužánkami Vinklárek
PO 31/10 20:00 RBSS The Invincibles Za Lužánkami Šlesinger
ÚT 01/11 21:00 Tak určitě UniStars Brno Za Lužánkami Kožnar
ÚT 01/11 21:00 FC Premrhané talenty Stredoslováci Za Lužánkami Kratochvíl
ST 16/11 21:00 Univerzita obrany FC FC Protest Za Lužánkami Vinklárek

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/11 19:00 Stredoslováci Tak určitě Za Lužánkami Kožnar
PO 07/11 20:00 Sebranka FC Premrhané talenty Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 08/11 19:00 Sparta FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Filo
ÚT 08/11 21:00 UniStars Brno Univerzita obrany FC Za Lužánkami Vinklárek
ST 09/11 21:00 FC Protest RBSS Za Lužánkami Nečas

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/11 18:00 Tak určitě Sebranka Za Lužánkami Lovás
ÚT 15/11 18:00 Univerzita obrany FC Stredoslováci Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 15/11 20:00 FC Premrhané talenty Sparta Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 15/11 21:00 The Invincibles FC Protest Za Lužánkami Vinklárek
ST 23/11 19:00 RBSS UniStars Brno Za Lužánkami Lovás

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/11 20:00 Sparta Tak určitě Za Lužánkami Nečas
PO 21/11 21:00 FP Slavoj slivovice FC Premrhané talenty Za Lužánkami Kožnar
ÚT 22/11 20:00 Stredoslováci RBSS Za Lužánkami Kratochvíl
ÚT 22/11 20:00 UniStars Brno The Invincibles Za Lužánkami Kožnar
ÚT 22/11 21:00 Sebranka Univerzita obrany FC Za Lužánkami Kožnar

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/03 18:00 FC Protest UniStars Brno Za Lužánkami Moder
PO 06/03 19:00 The Invincibles Stredoslováci Za Lužánkami Moder
PO 06/03 21:00 Tak určitě FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Moder
ST 08/03 18:00 Univerzita obrany FC Sparta Za Lužánkami Vinklárek
ST 08/03 21:00 RBSS Sebranka Za Lužánkami Vinklárek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/03 20:00 FP Slavoj slivovice Univerzita obrany FC Za Lužánkami Marinč
ÚT 14/03 19:00 Sparta RBSS Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 14/03 21:00 FC Premrhané talenty Tak určitě Za Lužánkami Havlín
ST 15/03 19:00 Sebranka The Invincibles Za Lužánkami Krondráf
ST 15/03 21:00 Stredoslováci FC Protest Za Lužánkami Krondráf

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 21/03 18:00 FC Premrhané talenty Univerzita obrany FC Za Lužánkami Kožnar
ÚT 21/03 21:00 FP Slavoj slivovice RBSS Za Lužánkami Vinklárek
ST 22/03 18:00 Stredoslováci UniStars Brno Za Lužánkami Havlín
ST 22/03 19:00 Sebranka FC Protest Za Lužánkami Havlín
ST 22/03 20:00 Sparta The Invincibles Za Lužánkami Havlín

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/03 18:00 Univerzita obrany FC Tak určitě Za Lužánkami Marinč
PO 27/03 20:00 The Invincibles FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Marinč
ÚT 28/03 19:00 Sebranka RBSS Za Lužánkami Kožnar
ST 29/03 20:00 UniStars Brno Sebranka Za Lužánkami Krondráf
ÚT 09/05 21:00 FC Protest Sparta Za Lužánkami Kožnar

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 04/04 20:00 FC Premrhané talenty The Invincibles Za Lužánkami Kožnar
ÚT 04/04 21:00 Tak určitě RBSS Za Lužánkami Kožnar
ST 05/04 18:00 Sparta UniStars Brno Za Lužánkami Havlín
ST 05/04 19:00 Sebranka Stredoslováci Za Lužánkami Lovětínský
ST 05/04 21:00 FP Slavoj slivovice FC Protest Za Lužánkami Havlín

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/04 20:00 The Invincibles Tak určitě Za Lužánkami Havlín
ÚT 11/04 19:00 RBSS Univerzita obrany FC Za Lužánkami Kožnar
ÚT 11/04 21:00 Stredoslováci Sparta Za Lužánkami Kožnar
ST 12/04 18:00 FC Protest FC Premrhané talenty Za Lužánkami Lovětínský
ST 12/04 20:00 UniStars Brno FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Havlín

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 11/04 18:00 Tak určitě FC Protest Za Lužánkami Kožnar
ST 19/04 20:00 FP Slavoj slivovice Stredoslováci Za Lužánkami Krondráf
ČT 20/04 18:00 FC Premrhané talenty UniStars Brno Za Lužánkami Filo
ČT 20/04 19:00 Sparta Sebranka Za Lužánkami Kožnar
ČT 20/04 20:00 Univerzita obrany FC The Invincibles Za Lužánkami Kožnar

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ST 26/04 18:00 UniStars Brno Tak určitě Za Lužánkami Lovětínský
ST 26/04 18:00 Stredoslováci FC Premrhané talenty Za Lužánkami Havlín
ST 26/04 19:00 Sebranka FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Lovětínský
ST 26/04 20:00 FC Protest Univerzita obrany FC Za Lužánkami Lovětínský
ČT 25/05 18:00 The Invincibles RBSS Za Lužánkami Šeda

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 02/05 19:00 Tak určitě Stredoslováci Za Lužánkami Havlín
ÚT 02/05 20:00 FP Slavoj slivovice Sparta Za Lužánkami Havlín
ÚT 02/05 21:00 FC Premrhané talenty Sebranka Za Lužánkami Havlín
ST 03/05 18:00 Univerzita obrany FC UniStars Brno Za Lužánkami Vašík
ST 03/05 19:00 RBSS FC Protest Za Lužánkami Krondráf

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 09/05 18:00 Stredoslováci Univerzita obrany FC Za Lužánkami Kožnar
ÚT 09/05 19:00 Sebranka Tak určitě Za Lužánkami Lovětínský
ST 10/05 18:00 Sparta FC Premrhané talenty Za Lužánkami Vinklárek
ST 10/05 18:00 FC Protest The Invincibles Za Lužánkami Krondráf
ČT 11/05 20:00 UniStars Brno RBSS Za Lužánkami Kožnar

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 16/05 20:00 Univerzita obrany FC Sebranka Za Lužánkami Lovětínský
ÚT 16/05 21:00 FC Premrhané talenty FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Lovětínský
ST 17/05 18:00 Tak určitě Sparta Za Lužánkami Kuhn
ST 17/05 19:00 The Invincibles UniStars Brno Za Lužánkami Lovětínský
ST 17/05 21:00 RBSS Stredoslováci Za Lužánkami Lovětínský

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/05 18:00 Stredoslováci The Invincibles Za Lužánkami Filo
PO 22/05 21:00 UniStars Brno FC Protest Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 23/05 18:00 Sparta Univerzita obrany FC Za Lužánkami Kožnar
ÚT 23/05 20:00 FP Slavoj slivovice Tak určitě Za Lužánkami Garláthy
ST 24/05 20:00 RBSS FC Premrhané talenty Za Lužánkami Vinklárek

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/05 18:00 FC Protest Stredoslováci Za Lužánkami Virčík
PO 29/05 20:00 The Invincibles Sebranka Za Lužánkami Virčík
PO 29/05 21:00 Univerzita obrany FC FP Slavoj slivovice Za Lužánkami Virčík
ÚT 30/05 18:00 Tak určitě FC Premrhané talenty Za Lužánkami Filo
ÚT 30/05 19:00 RBSS Sparta Za Lužánkami Garláthy

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382