BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "A"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/09 18:00 RBSS FP Slavoj slivovice 3:0 1:0
PO 26/09 20:00 The Invincibles Sparta 1:0 1:0
ÚT 27/09 21:00 FC Protest Sebranka 15:2 6:1
ST 28/09 19:00 UniStars Brno Stredoslováci 3:2 0:1
ST 28/09 21:00 Univerzita obrany FC FC Premrhané talenty 2:2 1:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/10 18:00 FP Slavoj slivovice The Invincibles 1:4 1:4
PO 03/10 20:20 Sebranka UniStars Brno 0:8 0:4
PO 03/10 21:20 FC Premrhané talenty RBSS 2:6 2:4
ÚT 04/10 18:00 Tak určitě Univerzita obrany FC 3:7 0:3
ČT 06/10 20:00 Sparta FC Protest 0:4 0:2

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/10 19:00 Stredoslováci Sebranka 0:1 0:0
PO 10/10 20:00 FC Protest FP Slavoj slivovice 11:2 5:0
ÚT 11/10 21:00 UniStars Brno Sparta 1:3 0:1
ST 12/10 19:00 RBSS Tak určitě 2:3 2:0
ST 12/10 21:00 The Invincibles FC Premrhané talenty 3:1 1:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 17/10 19:00 Sparta Stredoslováci 5:0 3:0
ÚT 18/10 21:00 FP Slavoj slivovice UniStars Brno 2:2 0:1
ST 19/10 20:00 FC Premrhané talenty FC Protest 2:3 1:2
ST 19/10 21:00 Tak určitě The Invincibles 7:2 2:0
PO 24/10 21:00 Univerzita obrany FC RBSS 0:0 0:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/10 18:00 Sebranka Sparta 1:8 0:5
PO 24/10 21:00 UniStars Brno FC Premrhané talenty 2:1 1:1
ÚT 25/10 18:00 Stredoslováci FP Slavoj slivovice 2:0 1:0
ST 26/10 20:00 The Invincibles Univerzita obrany FC 0:1 0:0
ST 26/10 21:00 FC Protest Tak určitě 2:7 1:6

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 31/10 18:00 FP Slavoj slivovice Sebranka 4:3 2:1
PO 31/10 20:00 RBSS The Invincibles 1:2 1:0
ÚT 01/11 21:00 Tak určitě UniStars Brno 2:3 1:1
ÚT 01/11 21:00 FC Premrhané talenty Stredoslováci 3:1 1:1
ST 16/11 21:00 Univerzita obrany FC FC Protest 6:4 1:4

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/11 19:00 Stredoslováci Tak určitě 1:3 0:1
PO 07/11 20:00 Sebranka FC Premrhané talenty 1:6 1:4
ÚT 08/11 19:00 Sparta FP Slavoj slivovice 2:1 2:1
ÚT 08/11 21:00 UniStars Brno Univerzita obrany FC 1:0 1:0
ST 09/11 21:00 FC Protest RBSS 2:0 0:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/11 18:00 Tak určitě Sebranka 5:0 2:0
ÚT 15/11 18:00 Univerzita obrany FC Stredoslováci 7:1 3:0
ÚT 15/11 20:00 FC Premrhané talenty Sparta 1:5 0:0
ÚT 15/11 21:00 The Invincibles FC Protest 3:3 2:1
ST 23/11 19:00 RBSS UniStars Brno 1:4 1:3

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/11 20:00 Sparta Tak určitě 0:1 0:1
PO 21/11 21:00 FP Slavoj slivovice FC Premrhané talenty 0:0 0:0
ÚT 22/11 20:00 Stredoslováci RBSS 2:10 1:3
ÚT 22/11 20:00 UniStars Brno The Invincibles 1:1 1:0
ÚT 22/11 21:00 Sebranka Univerzita obrany FC 2:4 0:2

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/03 18:00 FC Protest UniStars Brno 2:3 1:0
PO 06/03 19:00 The Invincibles Stredoslováci 10:1 2:0
PO 06/03 21:00 Tak určitě FP Slavoj slivovice 4:3 2:1
ST 08/03 18:00 Univerzita obrany FC Sparta 2:2 2:1
ST 08/03 21:00 RBSS Sebranka 7:0 0:0

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/03 20:00 FP Slavoj slivovice Univerzita obrany FC 1:5 0:2
ÚT 14/03 19:00 Sparta RBSS 2:7 0:1
ÚT 14/03 21:00 FC Premrhané talenty Tak určitě 3:3 2:2
ST 15/03 19:00 Sebranka The Invincibles 0:1 0:0
ST 15/03 21:00 Stredoslováci FC Protest 1:7 0:3

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 21/03 18:00 FC Premrhané talenty Univerzita obrany FC 2:4 0:3
ÚT 21/03 21:00 FP Slavoj slivovice RBSS 2:2 0:2
ST 22/03 18:00 Stredoslováci UniStars Brno 2:5 1:3
ST 22/03 19:00 Sebranka FC Protest 0:17 0:9
ST 22/03 20:00 Sparta The Invincibles 2:2 1:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 27/03 18:00 Univerzita obrany FC Tak určitě 2:1 2:0
PO 27/03 20:00 The Invincibles FP Slavoj slivovice 6:0 1:0
ÚT 28/03 19:00 Sebranka RBSS 1:9 1:1
ST 29/03 20:00 UniStars Brno Sebranka 11:1 6:1
ÚT 09/05 21:00 FC Protest Sparta 4:2 2:1

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 04/04 20:00 FC Premrhané talenty The Invincibles 3:2 1:0
ÚT 04/04 21:00 Tak určitě RBSS 1:1 1:0
ST 05/04 18:00 Sparta UniStars Brno 1:6 1:0
ST 05/04 19:00 Sebranka Stredoslováci 2:9 1:5
ST 05/04 21:00 FP Slavoj slivovice FC Protest 0:12 0:6

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/04 20:00 The Invincibles Tak určitě 3:0 2:0
ÚT 11/04 19:00 RBSS Univerzita obrany FC 3:0 1:0
ÚT 11/04 21:00 Stredoslováci Sparta 2:2 2:1
ST 12/04 18:00 FC Protest FC Premrhané talenty 3:2 1:0
ST 12/04 20:00 UniStars Brno FP Slavoj slivovice 8:2 1:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 11/04 18:00 Tak určitě FC Protest 1:3 0:1
ST 19/04 20:00 FP Slavoj slivovice Stredoslováci 2:2 1:0
ČT 20/04 18:00 FC Premrhané talenty UniStars Brno 1:1 0:0
ČT 20/04 19:00 Sparta Sebranka 5:0 1:0
ČT 20/04 20:00 Univerzita obrany FC The Invincibles 2:2 1:1

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ST 26/04 18:00 UniStars Brno Tak určitě 2:3 0:1
ST 26/04 18:00 Stredoslováci FC Premrhané talenty 0:0 0:0
ST 26/04 19:00 Sebranka FP Slavoj slivovice 2:5 1:2
ST 26/04 20:00 FC Protest Univerzita obrany FC 4:1 1:0
ČT 25/05 18:00 The Invincibles RBSS 2:2 0:2

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 02/05 19:00 Tak určitě Stredoslováci 4:1 3:1
ÚT 02/05 20:00 FP Slavoj slivovice Sparta 1:2 0:2
ÚT 02/05 21:00 FC Premrhané talenty Sebranka 4:2 3:0
ST 03/05 18:00 Univerzita obrany FC UniStars Brno 2:3 1:1
ST 03/05 19:00 RBSS FC Protest 3:1 1:0

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 09/05 18:00 Stredoslováci Univerzita obrany FC 3:13 0:7
ÚT 09/05 19:00 Sebranka Tak určitě 2:9 1:4
ST 10/05 18:00 Sparta FC Premrhané talenty 4:3 2:3
ST 10/05 18:00 FC Protest The Invincibles 7:3 5:1
ČT 11/05 20:00 UniStars Brno RBSS 1:3 1:3

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 16/05 20:00 Univerzita obrany FC Sebranka 8:0 6:0
ÚT 16/05 21:00 FC Premrhané talenty FP Slavoj slivovice 3:1 0:0
ST 17/05 18:00 Tak určitě Sparta 5:2 0:0
ST 17/05 19:00 The Invincibles UniStars Brno 3:6 2:5
ST 17/05 21:00 RBSS Stredoslováci 6:1 2:0

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/05 18:00 Stredoslováci The Invincibles 2:7 2:2
PO 22/05 21:00 UniStars Brno FC Protest 1:3 0:1
ÚT 23/05 18:00 Sparta Univerzita obrany FC 5:16 1:8
ÚT 23/05 20:00 FP Slavoj slivovice Tak určitě 0:5 knt.
ST 24/05 20:00 RBSS FC Premrhané talenty 1:0 1:0

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/05 18:00 FC Protest Stredoslováci 9:2 3:2
PO 29/05 20:00 The Invincibles Sebranka 8:0 3:0
PO 29/05 21:00 Univerzita obrany FC FP Slavoj slivovice 11:2 6:2
ÚT 30/05 18:00 Tak určitě FC Premrhané talenty
ÚT 30/05 19:00 RBSS Sparta

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382