BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "B"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/09 19:00 Pozdní sběr Valašský oddíl Za Lužánkami Nečas
PO 26/09 21:00 Kofi-Kofi K.S.N. Za Lužánkami Nečas
ÚT 27/09 18:00 Agrostroj Impérium Za Lužánkami Filo
ÚT 27/09 21:00 FC Big Test Icicles FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Garláthy
ST 16/11 19:00 Chết Này Derniéra C.F. Za Lužánkami Vinklárek

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 04/10 18:00 K.S.N. Chết Này Za Lužánkami Garláthy
ST 05/10 18:00 Agrostroj Pozdní sběr Za Lužánkami Nečas
ST 05/10 21:00 Valašský oddíl FC Big Test Icicles Za Lužánkami Krondráf
ČT 06/10 21:00 Impérium Kofi-Kofi Za Lužánkami Garláthy
ST 09/11 18:00 FK Tatran Kedluben FC Literpool Za Lužánkami Nečas

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/10 21:00 FC Big Test Icicles Agrostroj Za Lužánkami Šlesinger
PO 10/10 21:00 Chết Này Impérium Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 11/10 18:00 FC Literpool Valašský oddíl Za Lužánkami Vinklárek
ST 12/10 18:00 Derniéra C.F. K.S.N. Za Lužánkami Nečas
ST 12/10 20:00 Kofi-Kofi FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Krondráf

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/10 20:00 Valašský oddíl Kofi-Kofi Za Lužánkami Vinklárek
PO 17/10 21:00 Pozdní sběr FC Big Test Icicles Za Lužánkami Marinč
ÚT 18/10 18:00 Impérium Derniéra C.F. Za Lužánkami Garláthy
ÚT 18/10 18:00 Agrostroj FC Literpool Za Lužánkami Kožnar
ST 19/10 19:00 FK Tatran Kedluben Chết Này Za Lužánkami Krondráf

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 25/10 18:00 FC Literpool Pozdní sběr Za Lužánkami Šlesinger
ST 26/10 18:00 Chết Này Valašský oddíl Za Lužánkami Kratochvíl
ČT 27/10 19:00 Kofi-Kofi Agrostroj Za Lužánkami Šlesinger
ČT 27/10 19:00 Derniéra C.F. FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Filo
ÚT 01/11 19:00 K.S.N. Impérium Za Lužánkami Kožnar

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 31/10 19:00 Agrostroj Chết Này Za Lužánkami Šlesinger
ÚT 01/11 18:00 Valašský oddíl Derniéra C.F. Za Lužánkami Kratochvíl
ÚT 01/11 20:00 Pozdní sběr Kofi-Kofi Za Lužánkami Kožnar
ST 02/11 21:00 FC Big Test Icicles FC Literpool Za Lužánkami Nečas
ST 16/11 20:00 FK Tatran Kedluben K.S.N. Za Lužánkami Vinklárek

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/11 18:00 Derniéra C.F. Agrostroj Za Lužánkami Kožnar
PO 07/11 19:20 K.S.N. Valašský oddíl Za Lužánkami Smýkal
PO 07/11 20:20 Chết Này Pozdní sběr Za Lužánkami Smýkal
ÚT 08/11 20:00 Kofi-Kofi FC Big Test Icicles Za Lužánkami Filo
ÚT 08/11 21:00 Impérium FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Nečas

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/11 18:00 Agrostroj K.S.N. Za Lužánkami Smýkal
PO 14/11 19:00 Valašský oddíl Impérium Za Lužánkami Smýkal
PO 14/11 19:00 Pozdní sběr Derniéra C.F. Za Lužánkami Kožnar
ÚT 15/11 19:00 FC Big Test Icicles Chết Này Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 15/11 21:00 FC Literpool Kofi-Kofi Za Lužánkami Nečas

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/11 18:00 K.S.N. Pozdní sběr Za Lužánkami Nečas
PO 21/11 19:00 Chết Này FC Literpool Za Lužánkami Nečas
PO 21/11 20:00 Derniéra C.F. FC Big Test Icicles Za Lužánkami Kožnar
ÚT 22/11 18:00 FK Tatran Kedluben Valašský oddíl Za Lužánkami Kožnar
ÚT 22/11 19:00 Impérium FC Literpool Za Lužánkami Kožnar

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/03 20:00 FC Literpool Derniéra C.F. Za Lužánkami Moder
ÚT 07/03 18:00 Agrostroj FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Kožnar
ÚT 07/03 18:00 Pozdní sběr Impérium Za Lužánkami Filo
ÚT 07/03 19:00 FC Big Test Icicles K.S.N. Za Lužánkami Kožnar
ST 08/03 18:00 Kofi-Kofi Chết Này Za Lužánkami Filo

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/03 18:00 K.S.N. FC Literpool Za Lužánkami Moder
ÚT 14/03 18:00 Derniéra C.F. Kofi-Kofi Za Lužánkami Moder
ÚT 14/03 18:00 Valašský oddíl Agrostroj Za Lužánkami Vinklárek
ST 15/03 18:00 Impérium FC Big Test Icicles Za Lužánkami Krondráf
ST 15/03 20:00 FK Tatran Kedluben Pozdní sběr Za Lužánkami Krondráf

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/03 19:00 Impérium FC Literpool Za Lužánkami Kožnar
PO 20/03 20:00 K.S.N. Kofi-Kofi Za Lužánkami Kožnar
ST 22/03 18:00 FK Tatran Kedluben FC Big Test Icicles Za Lužánkami Havlín
ČT 20/04 18:00 Derniéra C.F. Chết Này Za Lužánkami Kožnar
ČT 04/05 20:00 Valašský oddíl Pozdní sběr Za Lužánkami Šeda

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/03 19:00 FC Literpool FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Marinč
PO 27/03 21:00 Pozdní sběr Agrostroj Za Lužánkami Marinč
ÚT 28/03 18:00 Chết Này K.S.N. Za Lužánkami Havlín
ÚT 28/03 20:00 FC Big Test Icicles Valašský oddíl Za Lužánkami Kožnar
ČT 25/05 20:00 Kofi-Kofi Impérium Za Lužánkami Nebyl delegován

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 03/04 18:00 Agrostroj FC Big Test Icicles Za Lužánkami Vašík
PO 03/04 18:00 Valašský oddíl FC Literpool Za Lužánkami Šeda
PO 03/04 19:00 FK Tatran Kedluben Kofi-Kofi Za Lužánkami Šeda
PO 03/04 20:00 Impérium Chết Này Za Lužánkami Kožnar
ČT 25/05 20:00 K.S.N. Derniéra C.F. Za Lužánkami Šeda

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 11/04 18:00 Derniéra C.F. Impérium Za Lužánkami Garláthy
ÚT 11/04 20:00 FC Literpool Agrostroj Za Lužánkami Kožnar
ST 12/04 18:00 Chết Này FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Havlín
ST 12/04 19:00 Kofi-Kofi Valašský oddíl Za Lužánkami Havlín
ST 12/04 21:00 FC Big Test Icicles Pozdní sběr Za Lužánkami Havlín

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 18/04 18:00 Pozdní sběr FC Literpool Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 18/04 18:00 Agrostroj Kofi-Kofi Za Lužánkami Lovětínský
ÚT 18/04 20:00 Impérium K.S.N. Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 18/04 21:00 FK Tatran Kedluben Derniéra C.F. Za Lužánkami Vinklárek
ST 19/04 18:00 Valašský oddíl Chết Này Za Lužánkami Macháč

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/04 19:00 Chết Này Agrostroj Za Lužánkami Kožnar
PO 24/04 21:00 FC Literpool FC Big Test Icicles Za Lužánkami Kožnar
ÚT 25/04 18:00 K.S.N. FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 25/04 19:00 Derniéra C.F. Valašský oddíl Za Lužánkami Krondráf
ÚT 25/04 20:00 Kofi-Kofi Pozdní sběr Za Lužánkami Krondráf

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 02/05 18:00 FC Big Test Icicles Kofi-Kofi Za Lužánkami Havlín
ÚT 02/05 18:00 Agrostroj Derniéra C.F. Za Lužánkami Lovětínský
ST 03/05 18:00 Pozdní sběr Chết Này Za Lužánkami Krondráf
ST 03/05 20:00 FK Tatran Kedluben Impérium Za Lužánkami Krondráf
ST 03/05 21:00 Valašský oddíl K.S.N. Za Lužánkami Krondráf

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 09/05 20:00 Impérium Valašský oddíl Za Lužánkami Lovětínský
ÚT 09/05 21:00 Chết Này FC Big Test Icicles Za Lužánkami Lovětínský
ČT 11/05 18:00 Derniéra C.F. Pozdní sběr Za Lužánkami Kožnar
ČT 11/05 19:00 K.S.N. Agrostroj Za Lužánkami Kožnar
ČT 11/05 21:00 Kofi-Kofi FC Literpool Za Lužánkami Kožnar

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 15/05 18:00 FC Literpool Chết Này Za Lužánkami Šeda
PO 15/05 19:00 Pozdní sběr K.S.N. Za Lužánkami Lovětínský
PO 15/05 20:00 Agrostroj Impérium Za Lužánkami Lovětínský
PO 15/05 21:00 Valašský oddíl FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Lovětínský
ÚT 16/05 18:00 FC Big Test Icicles Derniéra C.F. Za Lužánkami Kačanolli

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/05 19:00 FK Tatran Kedluben Agrostroj Za Lužánkami Filo
ÚT 23/05 19:00 K.S.N. FC Big Test Icicles Za Lužánkami Garláthy
ST 24/05 18:00 Impérium Pozdní sběr Za Lužánkami Moder
ST 24/05 18:00 Derniéra C.F. FC Literpool Za Lužánkami Vinklárek
ST 24/05 21:00 Chết Này Kofi-Kofi Za Lužánkami Nebyl delegován

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/05 18:00 Kofi-Kofi Derniéra C.F. Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 30/05 18:00 FC Literpool K.S.N. Za Lužánkami Garláthy
ÚT 30/05 21:00 Agrostroj Valašský oddíl Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 31/05 18:00 FC Big Test Icicles Impérium Za Lužánkami Kožnar
ST 31/05 20:00 Pozdní sběr FK Tatran Kedluben Za Lužánkami Kožnar

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382