BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "B"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/09 19:00 Pozdní sběr Valašský oddíl 4:2 1:1
PO 26/09 21:00 Kofi-Kofi K.S.N. 0:8 0:3
ÚT 27/09 18:00 Agrostroj Impérium 3:1 2:0
ÚT 27/09 21:00 FC Big Test Icicles FK Tatran Kedluben 2:2 0:0
ST 16/11 19:00 Chết Này Derniéra C.F. 3:3 2:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 04/10 18:00 K.S.N. Chết Này 0:11 0:4
ST 05/10 18:00 Agrostroj Pozdní sběr 4:3 2:2
ST 05/10 21:00 Valašský oddíl FC Big Test Icicles 6:4 2:2
ČT 06/10 21:00 Impérium Kofi-Kofi 11:0 6:0
ST 09/11 18:00 FK Tatran Kedluben FC Literpool 8:0 4:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/10 21:00 FC Big Test Icicles Agrostroj 1:1 0:0
PO 10/10 21:00 Chết Này Impérium 1:2 1:0
ÚT 11/10 18:00 FC Literpool Valašský oddíl 1:10 1:4
ST 12/10 18:00 Derniéra C.F. K.S.N. 4:1 1:0
ST 12/10 20:00 Kofi-Kofi FK Tatran Kedluben 0:15 0:5

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 17/10 20:00 Valašský oddíl Kofi-Kofi 9:3 4:1
PO 17/10 21:00 Pozdní sběr FC Big Test Icicles 7:3 5:2
ÚT 18/10 18:00 Impérium Derniéra C.F. 2:0 1:0
ÚT 18/10 18:00 Agrostroj FC Literpool 10:0 4:0
ST 19/10 19:00 FK Tatran Kedluben Chết Này 1:1 0:0

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 25/10 18:00 FC Literpool Pozdní sběr 0:11 0:3
ST 26/10 18:00 Chết Này Valašský oddíl 2:3 0:1
ČT 27/10 19:00 Kofi-Kofi Agrostroj 1:7 0:2
ČT 27/10 19:00 Derniéra C.F. FK Tatran Kedluben 1:5 1:0
ÚT 01/11 19:00 K.S.N. Impérium 1:3 1:2

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 31/10 19:00 Agrostroj Chết Này 1:2 1:1
ÚT 01/11 18:00 Valašský oddíl Derniéra C.F. 4:2 2:1
ÚT 01/11 20:00 Pozdní sběr Kofi-Kofi 4:1 4:1
ST 02/11 21:00 FC Big Test Icicles FC Literpool 6:0 3:0
ST 16/11 20:00 FK Tatran Kedluben K.S.N. 2:1 0:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/11 18:00 Derniéra C.F. Agrostroj 1:5 0:2
PO 07/11 19:20 K.S.N. Valašský oddíl 2:9 0:6
PO 07/11 20:20 Chết Này Pozdní sběr 4:0 2:0
ÚT 08/11 20:00 Kofi-Kofi FC Big Test Icicles 3:3 3:0
ÚT 08/11 21:00 Impérium FK Tatran Kedluben 2:1 1:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/11 18:00 Agrostroj K.S.N. 4:0 2:0
PO 14/11 19:00 Valašský oddíl Impérium 2:2 0:2
PO 14/11 19:00 Pozdní sběr Derniéra C.F. 1:2 0:0
ÚT 15/11 19:00 FC Big Test Icicles Chết Này 1:9 1:4
ÚT 15/11 21:00 FC Literpool Kofi-Kofi 0:2 0:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/11 18:00 K.S.N. Pozdní sběr 2:8 1:3
PO 21/11 19:00 Chết Này FC Literpool 13:1 7:1
PO 21/11 20:00 Derniéra C.F. FC Big Test Icicles 4:4 2:3
ÚT 22/11 18:00 FK Tatran Kedluben Valašský oddíl 2:0 2:0
ÚT 22/11 19:00 Impérium FC Literpool 13:0 7:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/03 20:00 FC Literpool Derniéra C.F. 0:2 0:1
ÚT 07/03 18:00 Agrostroj FK Tatran Kedluben 4:1 2:1
ÚT 07/03 18:00 Pozdní sběr Impérium 1:6 0:3
ÚT 07/03 19:00 FC Big Test Icicles K.S.N. 3:5 1:2
ST 08/03 18:00 Kofi-Kofi Chết Này 1:10 0:4

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/03 18:00 K.S.N. FC Literpool 2:0 2:0
ÚT 14/03 18:00 Derniéra C.F. Kofi-Kofi 4:0 3:0
ÚT 14/03 18:00 Valašský oddíl Agrostroj 2:4 2:2
ST 15/03 18:00 Impérium FC Big Test Icicles 2:0 0:0
ST 15/03 20:00 FK Tatran Kedluben Pozdní sběr 4:5 3:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/03 19:00 Impérium FC Literpool 5:0 4:0
PO 20/03 20:00 K.S.N. Kofi-Kofi 4:1 1:0
ST 22/03 18:00 FK Tatran Kedluben FC Big Test Icicles 4:2 3:0
ČT 20/04 18:00 Derniéra C.F. Chết Này 0:2 0:1
ČT 04/05 20:00 Valašský oddíl Pozdní sběr 5:2 3:0

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 27/03 19:00 FC Literpool FK Tatran Kedluben 1:3 0:2
PO 27/03 21:00 Pozdní sběr Agrostroj 2:2 1:1
ÚT 28/03 18:00 Chết Này K.S.N. 7:2 3:1
ÚT 28/03 20:00 FC Big Test Icicles Valašský oddíl 2:2 1:0
ČT 25/05 20:00 Kofi-Kofi Impérium odl.

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 03/04 18:00 Agrostroj FC Big Test Icicles 4:1 2:0
PO 03/04 18:00 Valašský oddíl FC Literpool 0:5 knt.
PO 03/04 19:00 FK Tatran Kedluben Kofi-Kofi 3:2 1:1
PO 03/04 20:00 Impérium Chết Này 0:5 0:2
ČT 25/05 21:00 K.S.N. Derniéra C.F. odl.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 11/04 18:00 Derniéra C.F. Impérium 1:1 0:1
ÚT 11/04 20:00 FC Literpool Agrostroj 1:7 1:3
ST 12/04 18:00 Chết Này FK Tatran Kedluben 5:4 3:2
ST 12/04 19:00 Kofi-Kofi Valašský oddíl 3:8 1:6
ST 12/04 21:00 FC Big Test Icicles Pozdní sběr 2:1 0:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 18/04 18:00 Pozdní sběr FC Literpool 3:1 2:0
ÚT 18/04 18:00 Agrostroj Kofi-Kofi 5:1 1:0
ÚT 18/04 20:00 Impérium K.S.N. 6:1 3:1
ÚT 18/04 21:00 FK Tatran Kedluben Derniéra C.F. 2:2 0:0
ST 19/04 18:00 Valašský oddíl Chết Này 0:3 0:2

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/04 19:00 Chết Này Agrostroj 2:4 1:2
PO 24/04 21:00 FC Literpool FC Big Test Icicles 1:4 0:2
ÚT 25/04 18:00 K.S.N. FK Tatran Kedluben 1:1 1:0
ÚT 25/04 19:00 Derniéra C.F. Valašský oddíl 1:1 0:0
ÚT 25/04 20:00 Kofi-Kofi Pozdní sběr 1:11 1:5

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 02/05 18:00 FC Big Test Icicles Kofi-Kofi 4:1 1:0
ÚT 02/05 18:00 Agrostroj Derniéra C.F. 3:2 1:2
ST 03/05 18:00 Pozdní sběr Chết Này 0:5 0:4
ST 03/05 20:00 FK Tatran Kedluben Impérium 1:1 0:1
ST 03/05 21:00 Valašský oddíl K.S.N. 6:0 1:0

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 09/05 20:00 Impérium Valašský oddíl 2:3 0:1
ÚT 09/05 21:00 Chết Này FC Big Test Icicles 5:4 2:1
ČT 11/05 18:00 Derniéra C.F. Pozdní sběr 3:0 2:0
ČT 11/05 19:00 K.S.N. Agrostroj 2:10 2:4
ČT 11/05 21:00 Kofi-Kofi FC Literpool 1:4 0:3

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/05 18:00 FC Literpool Chết Này 2:10 0:4
PO 15/05 19:00 Pozdní sběr K.S.N. 4:1 3:0
PO 15/05 20:00 Agrostroj Impérium 5:0 2:0
PO 15/05 21:00 Valašský oddíl FK Tatran Kedluben 0:6 0:3
ÚT 16/05 18:00 FC Big Test Icicles Derniéra C.F. 3:4 2:1

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/05 19:00 FK Tatran Kedluben Agrostroj 1:6 0:0
ÚT 23/05 19:00 K.S.N. FC Big Test Icicles 2:3 1:1
ST 24/05 18:00 Impérium Pozdní sběr
ST 24/05 18:00 Derniéra C.F. FC Literpool
ST 24/05 21:00 Chết Này Kofi-Kofi

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/05 18:00 Kofi-Kofi Derniéra C.F.
ÚT 30/05 18:00 FC Literpool K.S.N.
ÚT 30/05 21:00 Agrostroj Valašský oddíl
ST 31/05 18:00 FC Big Test Icicles Impérium
ST 31/05 20:00 Pozdní sběr FK Tatran Kedluben

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382