BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "C"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 26/09 18:00 Paralympiakos Lazio fakultas Za Lužánkami Nečas
ÚT 27/09 18:00 Victorias secret Lazio Rum Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 28/09 18:00 FK Bez nás nezačnou AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Moder
ST 28/09 18:00 Ad-hoc Valašští dřeváci Za Lužánkami Kožnar
ST 28/09 20:00 Racek MANteam Boca Juniors Za Lužánkami Kožnar

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 04/10 20:20 Valašští dřeváci FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Garláthy
ÚT 04/10 21:20 Pobrežie liehoviny Paralympiakos Za Lužánkami Garláthy
ST 05/10 18:00 Boca Juniors Ad-hoc Za Lužánkami Havlín
ČT 06/10 18:00 Lazio fakultas Victorias secret Za Lužánkami Garláthy
ČT 06/10 19:00 Lazio Rum Racek MANteam Za Lužánkami Garláthy

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/10 18:00 FK Bez nás nezačnou Boca Juniors Za Lužánkami Vinklárek
PO 10/10 18:00 Ad-hoc Lazio Rum Za Lužánkami Šlesinger
ÚT 11/10 21:00 AC Bukkake Ninjas Valašští dřeváci Za Lužánkami Nečas
ST 12/10 21:00 Racek MANteam Lazio fakultas Za Lužánkami Krondráf
PO 14/11 21:00 Victorias secret Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Smýkal

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 17/10 18:00 Lazio Rum FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Vinklárek
PO 17/10 21:00 Lazio fakultas Ad-hoc Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 18/10 21:00 Boca Juniors AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Kožnar
ST 19/10 18:00 Paralympiakos Victorias secret Za Lužánkami Nečas
ST 19/10 21:00 Pobrežie liehoviny Racek MANteam Za Lužánkami Havlín

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/10 18:00 AC Bukkake Ninjas Lazio Rum Za Lužánkami Kratochvíl
ÚT 25/10 21:00 Ad-hoc Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Šlesinger
ST 26/10 18:00 Valašští dřeváci Boca Juniors Za Lužánkami Havlín
ST 26/10 19:00 FK Bez nás nezačnou Lazio fakultas Za Lužánkami Havlín
ST 26/10 21:00 Racek MANteam Paralympiakos Za Lužánkami Kratochvíl

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 31/10 18:00 Lazio fakultas AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Šlesinger
PO 31/10 21:00 Pobrežie liehoviny FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Šlesinger
ST 02/11 18:00 Lazio Rum Valašští dřeváci Za Lužánkami Havlín
ST 02/11 21:00 Paralympiakos Ad-hoc Za Lužánkami Havlín
ST 09/11 18:00 Victorias secret Racek MANteam Za Lužánkami Smýkal

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 07/11 21:00 AC Bukkake Ninjas Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Vinklárek
PO 07/11 21:20 Boca Juniors Lazio Rum Za Lužánkami Smýkal
ÚT 08/11 18:00 FK Bez nás nezačnou Paralympiakos Za Lužánkami Nečas
ÚT 08/11 18:00 Ad-hoc Victorias secret Za Lužánkami Vinklárek
ST 09/11 21:00 Valašští dřeváci Lazio fakultas Za Lužánkami Marinč

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 14/11 20:00 Racek MANteam Ad-hoc Za Lužánkami Smýkal
PO 14/11 20:00 Victorias secret FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Kožnar
PO 14/11 21:00 Lazio fakultas Boca Juniors Za Lužánkami Kožnar
ÚT 15/11 18:00 Pobrežie liehoviny Valašští dřeváci Za Lužánkami Nečas
ÚT 15/11 19:00 Paralympiakos AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Nečas

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 21/11 18:00 AC Bukkake Ninjas Victorias secret Za Lužánkami Kožnar
PO 21/11 19:00 Lazio Rum Lazio fakultas Za Lužánkami Kožnar
PO 21/11 21:00 Boca Juniors Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Nečas
ÚT 22/11 19:00 FK Bez nás nezačnou Racek MANteam Za Lužánkami Kratochvíl
ÚT 22/11 21:00 Valašští dřeváci Paralympiakos Za Lužánkami Kratochvíl

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/03 18:00 Ad-hoc FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Filo
ÚT 07/03 20:00 Pobrežie liehoviny Lazio Rum Za Lužánkami Kožnar
ÚT 07/03 21:00 Racek MANteam AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Kožnar
ST 08/03 19:00 Victorias secret Valašští dřeváci Za Lužánkami Vinklárek
ST 08/03 20:00 Paralympiakos Boca Juniors Za Lužánkami Vinklárek

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/03 18:00 Boca Juniors Victorias secret Za Lužánkami Šeda
PO 13/03 19:00 Lazio Rum Paralympiakos Za Lužánkami Marinč
PO 13/03 21:00 AC Bukkake Ninjas Ad-hoc Za Lužánkami Marinč
ÚT 14/03 20:00 Valašští dřeváci Racek MANteam Za Lužánkami Vinklárek
ST 15/03 18:00 Lazio fakultas Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Filo

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/03 18:00 Lazio Rum Victorias secret Za Lužánkami Kožnar
ÚT 21/03 18:00 Boca Juniors Racek MANteam Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 21/03 19:00 AC Bukkake Ninjas FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 21/03 20:00 Valašští dřeváci Ad-hoc Za Lužánkami Vinklárek
ST 22/03 21:00 Lazio fakultas Paralympiakos Za Lužánkami Havlín

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 27/03 18:00 Ad-hoc Boca Juniors Za Lužánkami Lovětínský
ÚT 28/03 18:00 Racek MANteam Lazio Rum Za Lužánkami Kožnar
ÚT 28/03 21:00 FK Bez nás nezačnou Valašští dřeváci Za Lužánkami Kožnar
ST 29/03 18:00 Victorias secret Lazio fakultas Za Lužánkami Krondráf
ST 29/03 19:00 Paralympiakos Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Krondráf

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 04/04 18:00 Boca Juniors FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Virčík
ÚT 04/04 18:00 Lazio Rum Ad-hoc Za Lužánkami Kožnar
ÚT 04/04 19:00 Valašští dřeváci AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Kožnar
ST 05/04 18:00 Pobrežie liehoviny Victorias secret Za Lužánkami Lovětínský
ST 05/04 20:00 Lazio fakultas Racek MANteam Za Lužánkami Havlín

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 10/04 18:00 Ad-hoc Lazio fakultas Za Lužánkami Vinklárek
PO 10/04 18:00 FK Bez nás nezačnou Lazio Rum Za Lužánkami Lovětínský
PO 10/04 19:00 Victorias secret Paralympiakos Za Lužánkami Vinklárek
PO 10/04 21:00 AC Bukkake Ninjas Boca Juniors Za Lužánkami Havlín
ST 26/04 21:00 Racek MANteam Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Lovětínský

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 18/04 19:00 Lazio Rum AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Vinklárek
ST 19/04 18:00 Lazio fakultas FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Krondráf
ST 19/04 19:00 Boca Juniors Valašští dřeváci Za Lužánkami Krondráf
ST 19/04 21:00 Paralympiakos Racek MANteam Za Lužánkami Krondráf
ČT 20/04 21:00 Pobrežie liehoviny Ad-hoc Za Lužánkami Kožnar

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 24/04 18:00 Racek MANteam Victorias secret Za Lužánkami Lovětínský
PO 24/04 20:00 AC Bukkake Ninjas Lazio fakultas Za Lužánkami Kožnar
ÚT 25/04 18:00 FK Bez nás nezačnou Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Filo
ÚT 09/05 20:00 Valašští dřeváci Lazio Rum Za Lužánkami Kožnar
ÚT 23/05 21:00 Ad-hoc Paralympiakos Za Lužánkami Kožnar

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 04/05 18:00 Lazio Rum Boca Juniors Za Lužánkami Šeda
ČT 04/05 18:00 Victorias secret Ad-hoc Za Lužánkami Vévodová
ČT 04/05 19:00 Lazio fakultas Valašští dřeváci Za Lužánkami Šeda
ČT 04/05 21:00 Paralympiakos FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Šeda
ČT 25/05 18:00 Pobrežie liehoviny AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Vévodová

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 09/05 18:00 Ad-hoc Racek MANteam Za Lužánkami Lovětínský
ST 10/05 19:00 AC Bukkake Ninjas Paralympiakos Za Lužánkami Krondráf
ST 10/05 20:00 Valašští dřeváci Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Krondráf
ST 10/05 21:00 Boca Juniors Lazio fakultas Za Lužánkami Krondráf
ÚT 23/05 20:00 FK Bez nás nezačnou Victorias secret Za Lužánkami Kožnar

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 15/05 18:00 Lazio fakultas Lazio Rum Za Lužánkami Lovětínský
ÚT 16/05 18:00 Pobrežie liehoviny Boca Juniors Za Lužánkami Lovětínský
ÚT 16/05 19:00 Paralympiakos Valašští dřeváci Za Lužánkami Lovětínský
ST 17/05 18:00 Racek MANteam FK Bez nás nezačnou Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 17/05 20:00 Victorias secret AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Lovětínský

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 22/05 18:00 FK Bez nás nezačnou Ad-hoc Za Lužánkami Nebyl delegován
PO 22/05 20:00 Boca Juniors Paralympiakos Za Lužánkami Vinklárek
ÚT 23/05 18:00 Lazio Rum Pobrežie liehoviny Za Lužánkami Garláthy
ÚT 23/05 21:00 AC Bukkake Ninjas Racek MANteam Za Lužánkami Garláthy
ST 24/05 19:00 Valašští dřeváci Victorias secret Za Lužánkami Vinklárek

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 29/05 19:00 Ad-hoc AC Bukkake Ninjas Za Lužánkami Nebyl delegován
ÚT 30/05 20:00 Paralympiakos Lazio Rum Za Lužánkami Garláthy
ST 31/05 18:00 Victorias secret Boca Juniors Za Lužánkami Pham
ST 31/05 19:00 Racek MANteam Valašští dřeváci Za Lužánkami Kožnar
ST 31/05 21:00 Pobrežie liehoviny Lazio fakultas Za Lužánkami Kožnar

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382