BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "C"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 26/09 18:00 Paralympiakos Lazio fakultas 0:3 0:1
ÚT 27/09 18:00 Victorias secret Lazio Rum 0:5 knt.
ST 28/09 18:00 FK Bez nás nezačnou AC Bukkake Ninjas 4:1 3:0
ST 28/09 18:00 Ad-hoc Valašští dřeváci 2:0 0:0
ST 28/09 20:00 Racek MANteam Boca Juniors 1:4 0:2

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 04/10 20:20 Valašští dřeváci FK Bez nás nezačnou 5:0 3:0
ÚT 04/10 21:20 Pobrežie liehoviny Paralympiakos 3:1 1:0
ST 05/10 18:00 Boca Juniors Ad-hoc 3:0 2:0
ČT 06/10 18:00 Lazio fakultas Victorias secret 1:1 1:0
ČT 06/10 19:00 Lazio Rum Racek MANteam 2:3 0:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/10 18:00 FK Bez nás nezačnou Boca Juniors 2:3 1:1
PO 10/10 18:00 Ad-hoc Lazio Rum 0:5 0:4
ÚT 11/10 21:00 AC Bukkake Ninjas Valašští dřeváci 3:4 2:2
ST 12/10 21:00 Racek MANteam Lazio fakultas 2:0 1:0
PO 14/11 21:00 Victorias secret Pobrežie liehoviny 5:3 3:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 17/10 18:00 Lazio Rum FK Bez nás nezačnou 0:1 0:0
PO 17/10 21:00 Lazio fakultas Ad-hoc 3:2 1:2
ÚT 18/10 21:00 Boca Juniors AC Bukkake Ninjas 2:0 0:0
ST 19/10 18:00 Paralympiakos Victorias secret 0:6 0:4
ST 19/10 21:00 Pobrežie liehoviny Racek MANteam 0:2 0:1

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/10 18:00 AC Bukkake Ninjas Lazio Rum 0:7 0:5
ÚT 25/10 21:00 Ad-hoc Pobrežie liehoviny 2:5 0:4
ST 26/10 18:00 Valašští dřeváci Boca Juniors 2:2 2:0
ST 26/10 19:00 FK Bez nás nezačnou Lazio fakultas 2:1 2:1
ST 26/10 21:00 Racek MANteam Paralympiakos 5:1 1:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 31/10 18:00 Lazio fakultas AC Bukkake Ninjas 1:0 0:0
PO 31/10 21:00 Pobrežie liehoviny FK Bez nás nezačnou 2:3 2:0
ST 02/11 18:00 Lazio Rum Valašští dřeváci 0:2 0:1
ST 02/11 21:00 Paralympiakos Ad-hoc 3:2 1:1
ST 09/11 18:00 Victorias secret Racek MANteam 2:1 0:1

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/11 21:00 AC Bukkake Ninjas Pobrežie liehoviny 0:2 0:0
PO 07/11 21:20 Boca Juniors Lazio Rum 3:1 1:0
ÚT 08/11 18:00 FK Bez nás nezačnou Paralympiakos 2:2 2:0
ÚT 08/11 18:00 Ad-hoc Victorias secret 0:10 0:7
ST 09/11 21:00 Valašští dřeváci Lazio fakultas 4:1 2:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/11 20:00 Racek MANteam Ad-hoc 4:0 2:0
PO 14/11 20:00 Victorias secret FK Bez nás nezačnou 0:0 0:0
PO 14/11 21:00 Lazio fakultas Boca Juniors 3:2 1:2
ÚT 15/11 18:00 Pobrežie liehoviny Valašští dřeváci 7:2 2:2
ÚT 15/11 19:00 Paralympiakos AC Bukkake Ninjas 4:2 3:1

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/11 18:00 AC Bukkake Ninjas Victorias secret 0:6 0:3
PO 21/11 19:00 Lazio Rum Lazio fakultas 1:1 1:1
PO 21/11 21:00 Boca Juniors Pobrežie liehoviny 1:1 0:0
ÚT 22/11 19:00 FK Bez nás nezačnou Racek MANteam 4:2 0:2
ÚT 22/11 21:00 Valašští dřeváci Paralympiakos 2:2 2:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/03 18:00 Ad-hoc FK Bez nás nezačnou 0:6 0:4
ÚT 07/03 20:00 Pobrežie liehoviny Lazio Rum 4:1 1:0
ÚT 07/03 21:00 Racek MANteam AC Bukkake Ninjas 12:3 6:2
ST 08/03 19:00 Victorias secret Valašští dřeváci 5:0 1:0
ST 08/03 20:00 Paralympiakos Boca Juniors 4:2 2:0

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/03 18:00 Boca Juniors Victorias secret 1:5 0:5
PO 13/03 19:00 Lazio Rum Paralympiakos 3:2 2:1
PO 13/03 21:00 AC Bukkake Ninjas Ad-hoc 2:0 0:0
ÚT 14/03 20:00 Valašští dřeváci Racek MANteam 3:7 1:3
ST 15/03 18:00 Lazio fakultas Pobrežie liehoviny 1:2 0:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/03 18:00 Lazio Rum Victorias secret 1:4 1:1
ÚT 21/03 18:00 Boca Juniors Racek MANteam 1:2 0:0
ÚT 21/03 19:00 AC Bukkake Ninjas FK Bez nás nezačnou 0:4 0:1
ÚT 21/03 20:00 Valašští dřeváci Ad-hoc 6:0 2:0
ST 22/03 21:00 Lazio fakultas Paralympiakos 1:3 0:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 27/03 18:00 Ad-hoc Boca Juniors 2:1 1:0
ÚT 28/03 18:00 Racek MANteam Lazio Rum 1:3 0:2
ÚT 28/03 21:00 FK Bez nás nezačnou Valašští dřeváci 5:1 2:0
ST 29/03 18:00 Victorias secret Lazio fakultas 5:1 4:0
ST 29/03 19:00 Paralympiakos Pobrežie liehoviny 1:2 0:1

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 04/04 18:00 Boca Juniors FK Bez nás nezačnou 1:8 0:2
ÚT 04/04 18:00 Lazio Rum Ad-hoc 1:2 0:0
ÚT 04/04 19:00 Valašští dřeváci AC Bukkake Ninjas 2:1 2:0
ST 05/04 18:00 Pobrežie liehoviny Victorias secret 2:4 1:3
ST 05/04 20:00 Lazio fakultas Racek MANteam 3:3 2:2

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 10/04 18:00 Ad-hoc Lazio fakultas 0:5 0:1
PO 10/04 18:00 FK Bez nás nezačnou Lazio Rum 5:2 2:1
PO 10/04 19:00 Victorias secret Paralympiakos 1:3 0:1
PO 10/04 21:00 AC Bukkake Ninjas Boca Juniors 2:0 1:0
ST 26/04 21:00 Racek MANteam Pobrežie liehoviny 0:5 0:2

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 18/04 19:00 Lazio Rum AC Bukkake Ninjas 1:7 0:2
ST 19/04 18:00 Lazio fakultas FK Bez nás nezačnou 2:4 1:2
ST 19/04 19:00 Boca Juniors Valašští dřeváci 0:5 knt.
ST 19/04 21:00 Paralympiakos Racek MANteam 4:1 0:1
ČT 20/04 21:00 Pobrežie liehoviny Ad-hoc 1:1 0:1

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 24/04 18:00 Racek MANteam Victorias secret 2:4 0:0
PO 24/04 20:00 AC Bukkake Ninjas Lazio fakultas 3:0 1:0
ÚT 25/04 18:00 FK Bez nás nezačnou Pobrežie liehoviny 1:1 1:0
ÚT 09/05 20:00 Valašští dřeváci Lazio Rum 5:2 1:0
ÚT 23/05 21:00 Ad-hoc Paralympiakos 0:5 knt.

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 04/05 18:00 Lazio Rum Boca Juniors 5:0 knt.
ČT 04/05 18:00 Victorias secret Ad-hoc 2:1 1:0
ČT 04/05 19:00 Lazio fakultas Valašští dřeváci 0:1 0:1
ČT 04/05 21:00 Paralympiakos FK Bez nás nezačnou 0:3 0:2
ČT 25/05 18:00 Pobrežie liehoviny AC Bukkake Ninjas 5:0 knt.

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 09/05 18:00 Ad-hoc Racek MANteam 4:5 2:1
ST 10/05 19:00 AC Bukkake Ninjas Paralympiakos 2:4 1:3
ST 10/05 20:00 Valašští dřeváci Pobrežie liehoviny 3:3 3:0
ST 10/05 21:00 Boca Juniors Lazio fakultas 3:1 2:0
ÚT 23/05 20:00 FK Bez nás nezačnou Victorias secret 1:4 0:2

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 15/05 18:00 Lazio fakultas Lazio Rum 5:0 knt.
ÚT 16/05 18:00 Pobrežie liehoviny Boca Juniors 3:0 0:0
ÚT 16/05 19:00 Paralympiakos Valašští dřeváci 8:1 4:1
ST 17/05 18:00 Racek MANteam FK Bez nás nezačnou 0:5 knt.
ST 17/05 20:00 Victorias secret AC Bukkake Ninjas 2:2 1:1

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 22/05 18:00 FK Bez nás nezačnou Ad-hoc 5:0 knt.
PO 22/05 20:00 Boca Juniors Paralympiakos 5:1 2:0
ÚT 23/05 18:00 Lazio Rum Pobrežie liehoviny 2:4 1:1
ÚT 23/05 21:00 AC Bukkake Ninjas Racek MANteam 1:2 0:0
ST 24/05 19:00 Valašští dřeváci Victorias secret 0:2 0:1

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 29/05 19:00 Ad-hoc AC Bukkake Ninjas 0:5 knt.
ÚT 30/05 20:00 Paralympiakos Lazio Rum 5:8 2:3
ST 31/05 18:00 Victorias secret Boca Juniors 4:4 4:2
ST 31/05 19:00 Racek MANteam Valašští dřeváci 0:5 knt.
ST 31/05 21:00 Pobrežie liehoviny Lazio fakultas 3:2 2:1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382