BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - Bambini liga juniorů

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/09 13:00 FC Habrůvka Sokol Křtiny Habrůvka Knihař
NE 18/09 13:00 Orel Obřany Sokol Telnice Křtiny Garláthy
NE 18/09 14:00 FK Ořechov Sokol Telnice "B" Habrůvka Knihař

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/09 13:30 FC Rom Star FK Ořechov Křtiny Garláthy
NE 18/09 13:30 Sokol Telnice "B" Orel Obřany Habrůvka Knihař
NE 18/09 14:30 Sokol Telnice FC Habrůvka Habrůvka Knihař

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/09 14:00 Sokol Křtiny Sokol Telnice Křtiny Garláthy
NE 18/09 15:30 FC Habrůvka Sokol Telnice "B" Habrůvka Knihař
NE 16/10 12:30 Orel Obřany FC Rom Star Ořechov Garláthy

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/09 15:00 Sokol Telnice "B" Sokol Křtiny Křtiny Garláthy
NE 18/09 15:30 FK Ořechov Orel Obřany Křtiny Garláthy
NE 16/10 16:00 FC Rom Star FC Habrůvka Ořechov Kožnar

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 16/10 13:00 Sokol Telnice Sokol Telnice "B" Ořechov Kožnar
NE 16/10 13:00 FC Habrůvka FK Ořechov Ořechov Garláthy
NE 16/10 13:30 Sokol Křtiny FC Rom Star Ořechov Kožnar

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 16/10 13:30 Orel Obřany FC Habrůvka Ořechov Garláthy
NE 16/10 14:00 FK Ořechov Sokol Křtiny Ořechov Kožnar
NE 16/10 14:00 FC Rom Star Sokol Telnice Ořechov Garláthy

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 16/10 14:30 Sokol Telnice FK Ořechov Ořechov Garláthy
NE 16/10 14:30 Sokol Křtiny Orel Obřany Ořechov Kožnar
NE 16/10 15:00 Sokol Telnice "B" FC Rom Star Ořechov Kožnar

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 16/10 15:00 Sokol Telnice Orel Obřany Ořechov Garláthy
NE 16/10 15:30 Sokol Křtiny FC Habrůvka Ořechov Kožnar
NE 16/10 15:30 Sokol Telnice "B" FK Ořechov Ořechov Garláthy

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 23/10 13:00 FK Ořechov FC Rom Star Za Lužánkami Garláthy
NE 23/10 13:00 FC Habrůvka Sokol Telnice Za Lužánkami Filo
NE 23/10 13:30 Orel Obřany Sokol Telnice "B" Za Lužánkami Garláthy

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 23/10 13:30 Sokol Telnice Sokol Křtiny Za Lužánkami Filo
NE 23/10 14:00 Sokol Telnice "B" FC Habrůvka Za Lužánkami Garláthy
NE 23/10 14:00 FC Rom Star Orel Obřany Za Lužánkami Filo

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 23/10 14:30 Orel Obřany FK Ořechov Za Lužánkami Garláthy
NE 23/10 15:00 FC Habrůvka FC Rom Star Za Lužánkami Filo
NE 23/10 15:00 Sokol Křtiny Sokol Telnice "B" Za Lužánkami Garláthy

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 23/10 14:30 FC Rom Star Sokol Křtiny Za Lužánkami Filo
NE 20/11 13:00 Sokol Telnice "B" Sokol Telnice Telnice Hostěradský
NE 20/11 13:30 FK Ořechov FC Habrůvka Telnice Hostěradský

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 20/11 14:00 Sokol Telnice FC Rom Star Telnice Hostěradský
NE 20/11 14:30 Sokol Křtiny FK Ořechov Telnice Hostěradský
NE 20/11 15:00 FC Habrůvka Orel Obřany Telnice Hostěradský

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 20/11 15:30 FC Rom Star Sokol Telnice "B" Telnice Hostěradský
NE 20/11 16:00 FK Ořechov Sokol Telnice Telnice Hostěradský
NE 20/11 16:30 Orel Obřany Sokol Křtiny Telnice Hostěradský

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 02/04 13:00 Sokol Telnice Sokol Telnice "B" Telnice Hostěradský
NE 02/04 13:30 FC Habrůvka FK Ořechov Telnice Hostěradský
NE 02/04 14:00 FC Rom Star Sokol Telnice Telnice Hostěradský

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 02/04 14:30 FK Ořechov Sokol Křtiny Telnice Hostěradský
NE 02/04 15:00 Orel Obřany FC Habrůvka Telnice Hostěradský
NE 02/04 15:30 Sokol Telnice "B" FC Rom Star Telnice Hostěradský

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 02/04 16:00 Sokol Telnice FK Ořechov Telnice Hostěradský
NE 02/04 16:30 Sokol Křtiny Orel Obřany Telnice Hostěradský
NE 07/05 13:00 FC Rom Star FK Ořechov Za Lužánkami Nebyl delegován

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 07/05 13:00 Sokol Telnice FC Habrůvka Za Lužánkami Kožnar
NE 07/05 13:30 Sokol Telnice "B" Orel Obřany Za Lužánkami Kožnar
NE 07/05 13:30 Sokol Křtiny Sokol Telnice Za Lužánkami Kačanolli

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 07/05 14:00 FC Habrůvka Sokol Telnice "B" Za Lužánkami Kožnar
NE 07/05 14:00 Orel Obřany FC Rom Star Za Lužánkami Kačanolli
NE 07/05 14:30 FK Ořechov Orel Obřany Za Lužánkami Nebyl delegován

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 07/05 14:30 Sokol Křtiny FC Rom Star Za Lužánkami Kačanolli
NE 07/05 15:00 FC Rom Star FC Habrůvka Za Lužánkami Kačanolli
NE 07/05 15:00 Sokol Telnice "B" Sokol Křtiny Za Lužánkami Kožnar

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 07/05 13:00 FK Ořechov FC Habrůvka Za Lužánkami Nebyl delegován
NE 07/05 13:00 FC Rom Star Sokol Křtiny Za Lužánkami Kačanolli
NE 07/05 14:30 Sokol Telnice "B" Sokol Telnice Za Lužánkami Kožnar

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 07/05 14:00 Sokol Křtiny FK Ořechov Za Lužánkami Nebyl delegován
NE 07/05 15:30 FC Habrůvka Orel Obřany Za Lužánkami Kožnar
NE 07/05 15:30 Sokol Telnice FC Rom Star Za Lužánkami Kačanolli

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/06 14:00 FC Rom Star Sokol Telnice "B" Křtiny Hostěradský
NE 18/06 14:30 FK Ořechov Sokol Telnice Křtiny Nebyl delegován
NE 18/06 16:00 Orel Obřany Sokol Křtiny Křtiny Knihař

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/06 14:00 FC Habrůvka Sokol Křtiny Křtiny Knihař
NE 18/06 15:30 Orel Obřany Sokol Telnice Křtiny Knihař
NE 18/06 15:30 FK Ořechov Sokol Telnice "B" Křtiny Nebyl delegován

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/06 13:00 Sokol Křtiny FC Habrůvka Křtiny Knihař
NE 18/06 13:00 Sokol Telnice Orel Obřany Křtiny Hostěradský
NE 18/06 13:30 FK Ořechov FC Rom Star Křtiny Nebyl delegován

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/06 13:30 Orel Obřany Sokol Telnice "B" Křtiny Hostěradský
NE 18/06 13:30 Sokol Telnice Sokol Křtiny Křtiny Knihař
NE 18/06 14:00 Sokol Telnice "B" FK Ořechov Křtiny Nebyl delegován

27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/06 14:30 FC Habrůvka Sokol Telnice Křtiny Knihař
NE 18/06 14:30 FC Rom Star Orel Obřany Křtiny Hostěradský
NE 18/06 15:00 Sokol Křtiny Sokol Telnice "B" Křtiny Knihař

28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 18/06 15:00 FC Habrůvka FC Rom Star Křtiny Hostěradský
NE 18/06 15:30 Sokol Telnice "B" FC Habrůvka Křtiny Hostěradský
NE 18/06 15:30 Orel Obřany FK Ořechov Křtiny Nebyl delegován

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382