BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - Bambini liga juniorů

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/09 13:00 FC Habrůvka Sokol Křtiny 10:0 6:0
NE 18/09 13:00 Orel Obřany Sokol Telnice 2:0 0:0
NE 18/09 14:00 FK Ořechov Sokol Telnice "B" 2:1 1:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/09 13:30 FC Rom Star FK Ořechov 5:0 3:0
NE 18/09 13:30 Sokol Telnice "B" Orel Obřany 1:6 0:3
NE 18/09 14:30 Sokol Telnice FC Habrůvka 1:2 1:1

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/09 14:00 Sokol Křtiny Sokol Telnice 1:6 1:5
NE 18/09 15:30 FC Habrůvka Sokol Telnice "B" 3:0 2:0
NE 16/10 12:30 Orel Obřany FC Rom Star 10:1 4:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/09 15:00 Sokol Telnice "B" Sokol Křtiny 2:0 0:0
NE 18/09 15:30 FK Ořechov Orel Obřany 2:5 0:2
NE 16/10 16:00 FC Rom Star FC Habrůvka 5:0 knt.

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/10 13:00 Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 4:0 2:0
NE 16/10 13:00 FC Habrůvka FK Ořechov 0:5 knt.
NE 16/10 13:30 Sokol Křtiny FC Rom Star 1:9 0:4

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/10 13:30 Orel Obřany FC Habrůvka 5:0 knt.
NE 16/10 14:00 FK Ořechov Sokol Křtiny 18:0 7:0
NE 16/10 14:00 FC Rom Star Sokol Telnice 2:3 0:2

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/10 14:30 Sokol Telnice FK Ořechov 4:6 3:2
NE 16/10 14:30 Sokol Křtiny Orel Obřany 0:13 0:6
NE 16/10 15:00 Sokol Telnice "B" FC Rom Star 2:1 2:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 16/10 15:00 Sokol Telnice Orel Obřany 0:4 0:2
NE 16/10 15:30 Sokol Křtiny FC Habrůvka 5:0 knt.
NE 16/10 15:30 Sokol Telnice "B" FK Ořechov 0:9 0:5

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 23/10 13:00 FK Ořechov FC Rom Star 4:10 2:7
NE 23/10 13:00 FC Habrůvka Sokol Telnice 0:1 0:0
NE 23/10 13:30 Orel Obřany Sokol Telnice "B" 6:0 2:0

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 23/10 13:30 Sokol Telnice Sokol Křtiny 6:0 3:0
NE 23/10 14:00 Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 2:1 0:1
NE 23/10 14:00 FC Rom Star Orel Obřany 0:1 0:0

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 23/10 14:30 Orel Obřany FK Ořechov 7:1 5:1
NE 23/10 15:00 FC Habrůvka FC Rom Star 0:3 0:3
NE 23/10 15:00 Sokol Křtiny Sokol Telnice "B" 0:2 0:1

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 23/10 14:30 FC Rom Star Sokol Křtiny 13:1 8:0
NE 20/11 13:00 Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 1:9 0:3
NE 20/11 13:30 FK Ořechov FC Habrůvka 5:0 knt.

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 20/11 14:00 Sokol Telnice FC Rom Star 7:3 2:3
NE 20/11 14:30 Sokol Křtiny FK Ořechov 0:10 0:5
NE 20/11 15:00 FC Habrůvka Orel Obřany 0:5 knt.

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 20/11 15:30 FC Rom Star Sokol Telnice "B" 3:3 2:1
NE 20/11 16:00 FK Ořechov Sokol Telnice 0:6 0:2
NE 20/11 16:30 Orel Obřany Sokol Křtiny 20:0 7:0

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 02/04 13:00 Sokol Telnice Sokol Telnice "B" 7:2 3:1
NE 02/04 13:30 FC Habrůvka FK Ořechov 5:0 knt.
NE 02/04 14:00 FC Rom Star Sokol Telnice 0:2 0:2

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 02/04 14:30 FK Ořechov Sokol Křtiny 0:5 knt.
NE 02/04 15:00 Orel Obřany FC Habrůvka 5:2 3:1
NE 02/04 15:30 Sokol Telnice "B" FC Rom Star 0:4 0:1

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 02/04 16:00 Sokol Telnice FK Ořechov 5:0 knt.
NE 02/04 16:30 Sokol Křtiny Orel Obřany 1:14 0:7
NE 07/05 13:00 FC Rom Star FK Ořechov 5:0 knt.

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/05 13:00 Sokol Telnice FC Habrůvka 4:0 3:0
NE 07/05 13:30 Sokol Telnice "B" Orel Obřany 0:6 0:4
NE 07/05 13:30 Sokol Křtiny Sokol Telnice 0:7 0:4

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/05 14:00 FC Habrůvka Sokol Telnice "B" 2:0 1:0
NE 07/05 14:00 Orel Obřany FC Rom Star 1:0 1:0
NE 07/05 14:30 FK Ořechov Orel Obřany 0:5 knt.

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/05 14:30 Sokol Křtiny FC Rom Star 0:4 0:2
NE 07/05 15:00 FC Rom Star FC Habrůvka 2:1 2:0
NE 07/05 15:00 Sokol Telnice "B" Sokol Křtiny 0:0 0:0

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/05 13:00 FK Ořechov FC Habrůvka 0:5 knt.
NE 07/05 13:00 FC Rom Star Sokol Křtiny 2:0 2:0
NE 07/05 14:30 Sokol Telnice "B" Sokol Telnice 1:6 0:3

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 07/05 14:00 Sokol Křtiny FK Ořechov 5:0 knt.
NE 07/05 15:30 FC Habrůvka Orel Obřany 0:8 0:4
NE 07/05 15:30 Sokol Telnice FC Rom Star 1:2 1:1

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/06 14:00 FC Rom Star Sokol Telnice "B" 1:0 1:0
NE 18/06 14:30 FK Ořechov Sokol Telnice 0:5 knt.
NE 18/06 16:00 Orel Obřany Sokol Křtiny 9:0 6:0

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/06 14:00 FC Habrůvka Sokol Křtiny 1:2 0:1
NE 18/06 15:30 Orel Obřany Sokol Telnice 2:1 2:1
NE 18/06 15:30 FK Ořechov Sokol Telnice "B" 0:5 knt.

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/06 13:00 Sokol Křtiny FC Habrůvka 0:1 0:1
NE 18/06 13:00 Sokol Telnice Orel Obřany 0:1 0:0
NE 18/06 13:30 FK Ořechov FC Rom Star 0:5 knt.

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/06 13:30 Orel Obřany Sokol Telnice "B" 9:1 2:0
NE 18/06 13:30 Sokol Telnice Sokol Křtiny 6:0 5:0
NE 18/06 14:00 Sokol Telnice "B" FK Ořechov 5:0 knt.

27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/06 14:30 FC Habrůvka Sokol Telnice 0:6 0:3
NE 18/06 14:30 FC Rom Star Orel Obřany 0:5 0:3
NE 18/06 15:00 Sokol Křtiny Sokol Telnice "B" 0:2 0:1

28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 18/06 15:00 FC Habrůvka FC Rom Star 2:3 1:2
NE 18/06 15:30 Sokol Telnice "B" FC Habrůvka 2:3 2:3
NE 18/06 15:30 Orel Obřany FK Ořechov 5:0 knt.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382