BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. Regnum Personal liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 31/08 21:00 FC Fénix Brno FC Poutník 1552 Srbská Virčík
PO 04/09 18:15 Cordoba 06 "B" The Reds Čichnova Kožnar
PO 04/09 18:45 Dynamo Haná Šenk okna Raiders Chalabalova Pham
PO 04/09 18:45 F.C. Bohunice KMK Dynamo Brno Chalabalova Šeda
PO 04/09 19:30 Estudiantes C.F. Rebešovice VUT Havlín
ČT 07/09 18:15 FC Dvorska FCC František Vláčil Jihomoravské náměstí Kožnar

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 10/09 21:00 KMK Dynamo Brno FC Dvorska Srbská Sýkora
PO 11/09 20:30 FCC František Vláčil FC Fénix Brno Za Lužánkami Havlín
ÚT 12/09 18:30 The Reds Dynamo Haná Za Lužánkami Kožnar
ČT 14/09 19:30 Rebešovice F.C. Bohunice VUT Sýkora
ČT 14/09 21:00 Šenk okna Raiders Estudiantes C.F. VUT Sýkora
PO 30/10 18:45 Beers United Cordoba 06 "B" Chalabalova Kocman

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/09 17:45 FC Dvorska Rebešovice Jihomoravské náměstí Kožnar
PÁ 15/09 19:15 FC Poutník 1552 FCC František Vláčil Srbská Pham
NE 17/09 21:00 FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno Srbská Sýkora
PO 18/09 18:45 F.C. Bohunice Šenk okna Raiders Chalabalova Macháč
PO 18/09 19:30 Estudiantes C.F. The Reds VUT Geschwandtner
ČT 21/09 18:45 Dynamo Haná Beers United Chalabalova Pham

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/09 18:45 Beers United Estudiantes C.F. Chalabalova Sýkora
PO 25/09 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" Chalabalova Šeda
PO 25/09 19:00 Šenk okna Raiders FC Dvorska VUT Macháč
PO 25/09 19:00 The Reds F.C. Bohunice Za Lužánkami Kocman
PO 25/09 19:30 Rebešovice FC Fénix Brno VUT Virčík
PO 25/09 21:00 KMK Dynamo Brno FC Poutník 1552 Srbská Moder

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 29/09 19:15 FC Poutník 1552 Rebešovice Srbská Sýkora
PO 02/10 19:00 FCC František Vláčil KMK Dynamo Brno Za Lužánkami Sýkora
PO 02/10 19:30 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" VUT Virčík
ČT 05/10 18:45 F.C. Bohunice Beers United Chalabalova Sýkora
ČT 05/10 21:00 FC Fénix Brno Šenk okna Raiders Srbská Rodina
PÁ 06/10 17:00 FC Dvorska The Reds Jihomoravské náměstí Malůšek

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/10 18:45 F.C. Bohunice Cordoba 06 "B" Chalabalova Vévodová
PO 09/10 19:00 Rebešovice FCC František Vláčil VUT Moder
PO 09/10 19:30 Šenk okna Raiders FC Poutník 1552 VUT Vinklárek
ČT 12/10 18:45 Beers United FC Dvorska Chalabalova Pham
ČT 12/10 20:30 The Reds FC Fénix Brno Za Lužánkami Krondráf
ČT 02/11 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. Chalabalova Nebyl delegován

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/10 19:45 FC Poutník 1552 The Reds Srbská Rodina
PO 16/10 19:00 FCC František Vláčil Šenk okna Raiders Za Lužánkami Krondráf
PO 16/10 21:00 KMK Dynamo Brno Rebešovice Srbská Kožnar
ČT 19/10 18:45 F.C. Bohunice Dynamo Haná Chalabalova Pham
ČT 19/10 21:00 FC Fénix Brno Beers United Srbská Maša
NE 12/11 10:00 FC Dvorska Cordoba 06 "B" Jihomoravské náměstí Rodina

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/10 18:45 Dynamo Haná FC Dvorska Chalabalova Vinklárek
PO 23/10 19:30 Šenk okna Raiders KMK Dynamo Brno VUT Geschwandtner
ST 25/10 19:00 The Reds FCC František Vláčil Za Lužánkami Vinklárek
ČT 26/10 18:45 Beers United FC Poutník 1552 Chalabalova Havlín
ČT 26/10 20:30 Estudiantes C.F. F.C. Bohunice VUT Vinklárek
ČT 26/10 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" Srbská Rodina

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/10 19:00 Rebešovice Šenk okna Raiders VUT Nebyl delegován
PO 30/10 19:30 Estudiantes C.F. FC Dvorska VUT Virčík
PO 30/10 21:00 KMK Dynamo Brno The Reds Srbská Kocman
ÚT 31/10 20:30 FCC František Vláčil Beers United Za Lužánkami Havlín
ÚT 31/10 20:45 FC Fénix Brno Dynamo Haná Srbská Rek
ČT 02/11 21:00 FC Poutník 1552 Cordoba 06 "B" Srbská Moder

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 06/11 18:45 F.C. Bohunice FC Dvorska Chalabalova Geschwandtner
PO 06/11 19:00 The Reds Rebešovice Za Lužánkami Havlín
PO 06/11 19:30 Estudiantes C.F. FC Fénix Brno VUT Virčík
ST 08/11 19:00 FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" Za Lužánkami Kožnar
ČT 09/11 18:45 Beers United KMK Dynamo Brno Chalabalova Vašík
ČT 09/11 18:45 Dynamo Haná FC Poutník 1552 Chalabalova Krondráf

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 12/11 21:00 KMK Dynamo Brno Cordoba 06 "B" Srbská Moder
PO 13/11 19:00 Šenk okna Raiders The Reds VUT Rek
PO 13/11 19:30 Estudiantes C.F. FC Poutník 1552 VUT Vašík
ST 15/11 19:00 FCC František Vláčil Dynamo Haná Za Lužánkami Rek
ČT 16/11 19:00 Rebešovice Beers United VUT Růžička
ČT 16/11 21:00 FC Fénix Brno F.C. Bohunice Srbská Moder

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 19/11 14:30 FC Dvorska FC Fénix Brno Jihomoravské náměstí Nebyl delegován
PO 20/11 18:45 Dynamo Haná KMK Dynamo Brno Chalabalova Šeda
PO 20/11 18:45 F.C. Bohunice FC Poutník 1552 Chalabalova Krondráf
PO 20/11 19:00 Rebešovice Cordoba 06 "B" VUT Virčík
PO 20/11 20:30 Estudiantes C.F. FCC František Vláčil VUT Virčík
ČT 23/11 18:45 Beers United Šenk okna Raiders Chalabalova Rodina

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 12/10 20:30 Rebešovice Dynamo Haná VUT Geschwandtner
PÁ 24/11 19:15 FC Poutník 1552 FC Dvorska Srbská Moder
PO 27/11 19:00 FCC František Vláčil F.C. Bohunice Za Lužánkami Virčík
PO 27/11 19:00 Šenk okna Raiders Cordoba 06 "B" VUT Vašík
PO 27/11 21:00 KMK Dynamo Brno Estudiantes C.F. Srbská Macháč
ÚT 28/11 19:00 The Reds Beers United Za Lužánkami Rodina

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382