BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 2. Regnum Personal liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 31/08 21:00 FC Fénix Brno FC Poutník 1552 3:2 1:0
PO 04/09 18:15 Cordoba 06 "B" The Reds 1:3 1:1
PO 04/09 18:45 Dynamo Haná Šenk okna Raiders 1:2 1:1
PO 04/09 18:45 F.C. Bohunice KMK Dynamo Brno 4:3 3:2
PO 04/09 19:30 Estudiantes C.F. Rebešovice 3:0 1:0
ČT 07/09 18:15 FC Dvorska FCC František Vláčil 3:0 1:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 10/09 21:00 KMK Dynamo Brno FC Dvorska 3:4 1:2
PO 11/09 20:30 FCC František Vláčil FC Fénix Brno 0:2 0:1
ÚT 12/09 18:30 The Reds Dynamo Haná 2:4 1:2
ČT 14/09 19:30 Rebešovice F.C. Bohunice 4:5 1:2
ČT 14/09 21:00 Šenk okna Raiders Estudiantes C.F. 1:0 0:0
PO 30/10 18:45 Beers United Cordoba 06 "B" 1:3 0:2

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/09 17:45 FC Dvorska Rebešovice 1:1 1:1
PÁ 15/09 19:15 FC Poutník 1552 FCC František Vláčil 4:4 2:3
NE 17/09 21:00 FC Fénix Brno KMK Dynamo Brno 1:6 0:3
PO 18/09 18:45 F.C. Bohunice Šenk okna Raiders 2:3 2:3
PO 18/09 19:30 Estudiantes C.F. The Reds 3:5 2:2
ČT 21/09 18:45 Dynamo Haná Beers United 6:1 3:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/09 18:45 Beers United Estudiantes C.F. 5:0 2:0
PO 25/09 18:45 Dynamo Haná Cordoba 06 "B" 8:1 4:0
PO 25/09 19:00 Šenk okna Raiders FC Dvorska 0:4 0:1
PO 25/09 19:00 The Reds F.C. Bohunice 7:5 2:5
PO 25/09 19:30 Rebešovice FC Fénix Brno 0:2 0:0
PO 25/09 21:00 KMK Dynamo Brno FC Poutník 1552 2:6 0:2

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 29/09 19:15 FC Poutník 1552 Rebešovice 2:3 1:1
PO 02/10 19:00 FCC František Vláčil KMK Dynamo Brno 5:5 1:5
PO 02/10 19:30 Estudiantes C.F. Cordoba 06 "B" 1:2 0:1
ČT 05/10 18:45 F.C. Bohunice Beers United 3:2 0:0
ČT 05/10 21:00 FC Fénix Brno Šenk okna Raiders 1:7 1:4
PÁ 06/10 17:00 FC Dvorska The Reds 1:2 1:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/10 18:45 F.C. Bohunice Cordoba 06 "B" 3:6 2:2
PO 09/10 19:00 Rebešovice FCC František Vláčil 3:1 1:1
PO 09/10 19:30 Šenk okna Raiders FC Poutník 1552 2:2 2:2
ČT 12/10 18:45 Beers United FC Dvorska 3:2 2:1
ČT 12/10 20:30 The Reds FC Fénix Brno 3:0 2:0
ČT 02/11 18:45 Dynamo Haná Estudiantes C.F. 5:0 knt.

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/10 19:45 FC Poutník 1552 The Reds 5:2 3:2
PO 16/10 19:00 FCC František Vláčil Šenk okna Raiders 1:2 1:1
PO 16/10 21:00 KMK Dynamo Brno Rebešovice 6:1 2:1
ČT 19/10 18:45 F.C. Bohunice Dynamo Haná 1:5 0:2
ČT 19/10 21:00 FC Fénix Brno Beers United 0:3 0:1
NE 12/11 10:00 FC Dvorska Cordoba 06 "B" 2:0 1:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/10 18:45 Dynamo Haná FC Dvorska 2:5 0:3
PO 23/10 19:30 Šenk okna Raiders KMK Dynamo Brno 6:0 2:0
ST 25/10 19:00 The Reds FCC František Vláčil 0:8 0:4
ČT 26/10 18:45 Beers United FC Poutník 1552 3:0 0:0
ČT 26/10 20:30 Estudiantes C.F. F.C. Bohunice 1:2 1:1
ČT 26/10 21:00 FC Fénix Brno Cordoba 06 "B" 1:1 1:0

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/10 19:00 Rebešovice Šenk okna Raiders 0:5 knt.
PO 30/10 19:30 Estudiantes C.F. FC Dvorska 1:3 0:2
PO 30/10 21:00 KMK Dynamo Brno The Reds 2:2 1:2
ÚT 31/10 20:30 FCC František Vláčil Beers United 4:1 2:0
ÚT 31/10 20:45 FC Fénix Brno Dynamo Haná 3:3 1:1
ČT 02/11 21:00 FC Poutník 1552 Cordoba 06 "B" 1:3 1:3

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/11 18:45 F.C. Bohunice FC Dvorska 1:3 1:1
PO 06/11 19:00 The Reds Rebešovice 6:0 2:0
PO 06/11 19:30 Estudiantes C.F. FC Fénix Brno 3:3 1:2
ST 08/11 19:00 FCC František Vláčil Cordoba 06 "B" 2:3 0:3
ČT 09/11 18:45 Beers United KMK Dynamo Brno 1:4 0:2
ČT 09/11 18:45 Dynamo Haná FC Poutník 1552 5:3 2:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 12/11 21:00 KMK Dynamo Brno Cordoba 06 "B" 6:2 4:0
PO 13/11 19:00 Šenk okna Raiders The Reds 4:1 2:1
PO 13/11 19:30 Estudiantes C.F. FC Poutník 1552 0:1 0:0
ST 15/11 19:00 FCC František Vláčil Dynamo Haná 2:2 1:1
ČT 16/11 19:00 Rebešovice Beers United 2:1 1:0
ČT 16/11 21:00 FC Fénix Brno F.C. Bohunice 6:2 2:0

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 19/11 14:30 FC Dvorska FC Fénix Brno 5:0 knt.
PO 20/11 18:45 Dynamo Haná KMK Dynamo Brno 0:1 0:0
PO 20/11 18:45 F.C. Bohunice FC Poutník 1552 1:3 0:0
PO 20/11 19:00 Rebešovice Cordoba 06 "B" 2:7 1:5
PO 20/11 20:30 Estudiantes C.F. FCC František Vláčil 1:2 1:2
ČT 23/11 18:45 Beers United Šenk okna Raiders 4:4 1:3

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 12/10 20:30 Rebešovice Dynamo Haná 4:9 3:3
PÁ 24/11 19:15 FC Poutník 1552 FC Dvorska 2:4 0:3
PO 27/11 19:00 FCC František Vláčil F.C. Bohunice 2:3 1:2
PO 27/11 19:00 Šenk okna Raiders Cordoba 06 "B" 7:2 2:0
PO 27/11 21:00 KMK Dynamo Brno Estudiantes C.F. 7:3 4:2
ÚT 28/11 19:00 The Reds Beers United 1:7 0:2

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 03/04 19:00 Šenk okna Raiders Dynamo Haná 1:14 0:6
ÚT 03/04 20:30 Rebešovice Estudiantes C.F. 1:0 0:0
ÚT 03/04 20:45 KMK Dynamo Brno F.C. Bohunice 5:0 knt.
PÁ 06/04 19:15 FC Poutník 1552 FC Fénix Brno 1:8 0:2
ČT 26/04 18:00 FCC František Vláčil FC Dvorska 6:0 2:0
ÚT 08/05 19:15 The Reds Cordoba 06 "B" 4:5 1:2

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 06/04 18:00 FC Dvorska KMK Dynamo Brno 2:6 0:4
PO 09/04 18:00 Cordoba 06 "B" Beers United 0:0 0:0
PO 09/04 19:30 Estudiantes C.F. Šenk okna Raiders 2:4 2:1
ÚT 10/04 18:45 Dynamo Haná The Reds 5:1 1:1
ČT 12/04 21:00 FC Fénix Brno FCC František Vláčil 6:1 2:1
ČT 10/05 18:45 F.C. Bohunice Rebešovice 0:5 knt.

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/04 18:45 Beers United Dynamo Haná 1:2 1:0
PO 16/04 19:00 Rebešovice FC Dvorska 2:3 1:2
PO 16/04 21:00 KMK Dynamo Brno FC Fénix Brno 3:3 1:0
ST 18/04 19:00 FCC František Vláčil FC Poutník 1552 0:3 0:1
ST 25/04 21:00 Šenk okna Raiders F.C. Bohunice 5:0 knt.
ST 23/05 20:00 The Reds Estudiantes C.F. 7:2 3:1

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 20/04 19:15 FC Poutník 1552 KMK Dynamo Brno 0:3 0:1
PO 23/04 18:30 Cordoba 06 "B" Dynamo Haná 1:1 0:0
ÚT 24/04 20:30 Estudiantes C.F. Beers United 2:5 1:4
ČT 26/04 18:45 F.C. Bohunice The Reds 0:5 knt.
ČT 26/04 21:00 FC Fénix Brno Rebešovice 5:4 3:2
PÁ 27/04 18:30 FC Dvorska Šenk okna Raiders 5:0 knt.

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/04 19:00 Rebešovice FC Poutník 1552 0:6 0:2
PO 30/04 18:45 Cordoba 06 "B" Estudiantes C.F. 5:0 knt.
PO 30/04 21:00 KMK Dynamo Brno FCC František Vláčil 5:0 2:0
ČT 03/05 18:45 Beers United F.C. Bohunice 5:0 knt.
ČT 03/05 20:30 Šenk okna Raiders FC Fénix Brno 4:3 4:1
ČT 17/05 19:30 The Reds FC Dvorska 5:0 knt.

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/05 18:00 FC Dvorska Beers United 0:3 0:1
PÁ 04/05 19:15 FC Poutník 1552 Šenk okna Raiders 3:8 1:5
ST 09/05 19:00 FCC František Vláčil Rebešovice 1:2 0:2
ST 09/05 19:00 Estudiantes C.F. Dynamo Haná 1:3 0:1
ČT 10/05 21:00 FC Fénix Brno The Reds 5:1 0:0
PO 04/06 19:00 Cordoba 06 "B" F.C. Bohunice 5:0 knt.

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/05 18:45 Dynamo Haná F.C. Bohunice 5:0 knt.
PO 14/05 19:00 Cordoba 06 "B" FC Dvorska 3:2 1:1
PO 14/05 19:00 Rebešovice KMK Dynamo Brno 2:3 0:0
ÚT 15/05 20:30 The Reds FC Poutník 1552 4:1 2:1
ST 16/05 20:30 Šenk okna Raiders FCC František Vláčil 8:3 4:0
ČT 17/05 18:45 Beers United FC Fénix Brno 2:2 1:2

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 18/05 18:30 FC Dvorska Dynamo Haná 5:5 2:4
PÁ 18/05 19:15 FC Poutník 1552 Beers United 3:10 1:6
PO 21/05 18:45 F.C. Bohunice Estudiantes C.F. 0:5 knt.
PO 21/05 20:30 FCC František Vláčil The Reds 2:5 0:1
PO 21/05 21:00 KMK Dynamo Brno Šenk okna Raiders 3:8 2:6
ČT 24/05 19:00 Cordoba 06 "B" FC Fénix Brno 2:3 0:1

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 27/05 18:30 FC Dvorska Estudiantes C.F. 5:0 knt.
PO 28/05 19:00 Cordoba 06 "B" FC Poutník 1552 4:2 2:0
PO 28/05 19:00 Šenk okna Raiders Rebešovice 6:4 2:2
ÚT 29/05 18:45 Dynamo Haná FC Fénix Brno 4:1 3:1
ÚT 29/05 18:45 Beers United FCC František Vláčil 2:1 0:0
ST 06/06 18:00 The Reds KMK Dynamo Brno 3:6 3:3

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/06 20:30 Rebešovice The Reds 2:9 1:4
PO 04/06 21:00 KMK Dynamo Brno Beers United 4:4 3:3
ÚT 05/06 19:30 FC Fénix Brno Estudiantes C.F. 1:3 1:2
ST 06/06 19:00 Cordoba 06 "B" FCC František Vláčil 4:2 1:2
ST 06/06 19:00 FC Poutník 1552 Dynamo Haná 2:0 1:0
PO 18/06 18:00 FC Dvorska F.C. Bohunice 5:0 knt.

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 10/06 20:30 The Reds Šenk okna Raiders 2:9 0:5
PO 11/06 19:45 Cordoba 06 "B" KMK Dynamo Brno 3:3 1:3
ÚT 12/06 18:45 Dynamo Haná FCC František Vláčil 2:4 2:1
ÚT 12/06 19:30 FC Poutník 1552 Estudiantes C.F. 3:3 1:3
ČT 14/06 18:45 F.C. Bohunice FC Fénix Brno 0:5 knt.
ČT 14/06 18:45 Beers United Rebešovice 3:2 3:0

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 18/06 19:00 Cordoba 06 "B" Rebešovice 5:1 4:0
PO 18/06 20:30 FCC František Vláčil Estudiantes C.F. 4:1 2:1
PO 18/06 21:00 KMK Dynamo Brno Dynamo Haná 7:1 3:1
ÚT 19/06 19:00 Šenk okna Raiders Beers United 4:5 2:2
ČT 21/06 21:00 FC Fénix Brno FC Dvorska 3:5 0:2
PÁ 22/06 19:15 FC Poutník 1552 F.C. Bohunice 5:0 knt.

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 22/05 18:45 Dynamo Haná Rebešovice 2:3 2:2
PÁ 15/06 18:45 FC Dvorska FC Poutník 1552 5:1 2:0
PO 25/06 18:45 Beers United The Reds 1:3 1:1
PO 25/06 19:00 Cordoba 06 "B" Šenk okna Raiders 7:7 2:5
PO 25/06 20:30 Estudiantes C.F. KMK Dynamo Brno 2:3 1:2
ÚT 26/06 18:45 F.C. Bohunice FCC František Vláčil 0:5 knt.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382