BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. EKO Century liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 01/09 18:00 FC Habrůvka SeaComp Habrůvka Moder
PÁ 01/09 20:30 FC Zebra Renfus Team Srbská Moder
ÚT 05/09 19:30 FC DM Podlahy The Reds "B" Srbská Virčík
ÚT 05/09 20:45 Impérium Knihovnicka.cz Srbská Sýkora
ST 06/09 19:30 C.F. Relax Výtahy SHS VUT Havlín
ST 06/09 19:30 Gunners Brno Mediální mrchy VUT Sýkora

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 10/09 19:00 The Reds "B" FC Habrůvka Za Lužánkami Filo
PO 11/09 19:00 Výtahy SHS FC DM Podlahy Za Lužánkami Havlín
ÚT 12/09 20:45 SeaComp FC Zebra Srbská Pham
ST 13/09 19:00 Renfus Team Gunners Brno Za Lužánkami Šeda
ST 13/09 19:30 UniStars Brno C.F. Relax VUT Pham
ČT 14/09 19:30 Mediální mrchy Impérium VUT Virčík

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 16/09 15:00 FC Habrůvka Výtahy SHS Habrůvka Geschwandtner
ÚT 19/09 17:15 Impérium Renfus Team Srbská Malůšek
ÚT 19/09 19:30 FC DM Podlahy UniStars Brno Srbská Růžička
ÚT 19/09 20:45 FC Zebra The Reds "B" Srbská Růžička
ST 20/09 21:00 Gunners Brno SeaComp VUT Malůšek
ČT 21/09 21:00 Knihovnicka.cz Mediální mrchy Srbská Geschwandtner

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 25/09 20:30 Výtahy SHS FC Zebra Za Lužánkami Kocman
ÚT 26/09 20:45 SeaComp Impérium Srbská Růžička
ST 27/09 19:00 Renfus Team Knihovnicka.cz Za Lužánkami Maša
ST 27/09 19:30 C.F. Relax FC DM Podlahy VUT Krondráf
ST 27/09 20:30 The Reds "B" Gunners Brno Za Lužánkami Maša
ÚT 17/10 19:00 UniStars Brno FC Habrůvka VUT Macháč

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 01/10 17:00 FC Habrůvka C.F. Relax Habrůvka Maša
PO 02/10 19:00 Gunners Brno Výtahy SHS VUT Moder
PO 02/10 21:00 FC Zebra UniStars Brno Srbská Vinklárek
ÚT 03/10 19:30 Knihovnicka.cz SeaComp Srbská Landa
ČT 05/10 19:00 Mediální mrchy Renfus Team VUT Pham
PÁ 06/10 19:15 Impérium The Reds "B" Srbská Pham

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 10/10 19:30 SeaComp Mediální mrchy Srbská Macháč
ÚT 10/10 20:30 The Reds "B" Knihovnicka.cz Za Lužánkami Rek
ÚT 10/10 20:45 FC DM Podlahy FC Habrůvka Srbská Macháč
ST 11/10 19:00 Výtahy SHS Impérium Za Lužánkami Maša
ST 11/10 19:30 C.F. Relax FC Zebra VUT Sýkora
ČT 12/10 19:00 UniStars Brno Gunners Brno VUT Geschwandtner

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/10 18:00 Impérium UniStars Brno Srbská Rodina
PÁ 13/10 21:00 FC Zebra FC DM Podlahy Srbská Rodina
PO 16/10 19:00 Mediální mrchy The Reds "B" VUT Pham
ÚT 17/10 20:45 Knihovnicka.cz Výtahy SHS Srbská Havlín
ST 18/10 19:00 Renfus Team SeaComp Za Lužánkami Maša
ST 18/10 19:30 Gunners Brno C.F. Relax VUT Sýkora

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 23/10 20:30 Výtahy SHS Mediální mrchy Za Lužánkami Vévodová
ÚT 24/10 19:00 UniStars Brno Knihovnicka.cz VUT Macháč
ÚT 24/10 20:45 FC DM Podlahy Gunners Brno Srbská Landa
ST 25/10 19:30 C.F. Relax Impérium VUT Vévodová
ČT 26/10 19:00 The Reds "B" Renfus Team Za Lužánkami Pham
PÁ 27/10 20:30 FC Zebra FC Habrůvka Srbská Rodina

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/10 19:15 SeaComp The Reds "B" Srbská Rodina
ÚT 31/10 19:00 Gunners Brno FC Habrůvka VUT Virčík
ÚT 31/10 19:30 Impérium FC DM Podlahy Srbská Rek
ST 01/11 19:00 Renfus Team Výtahy SHS Za Lužánkami Kožnar
ČT 02/11 20:30 Mediální mrchy UniStars Brno VUT Sýkora
PÁ 01/12 19:15 Knihovnicka.cz C.F. Relax Srbská Landa

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 28/10 14:00 FC Habrůvka Impérium Habrůvka Filo
PÁ 03/11 20:30 FC Zebra Gunners Brno Srbská Pham
PO 06/11 21:00 FC DM Podlahy Knihovnicka.cz Srbská Krondráf
ÚT 07/11 19:00 Výtahy SHS SeaComp Za Lužánkami Kožnar
ST 08/11 19:30 UniStars Brno Renfus Team VUT Šeda
ST 08/11 19:30 C.F. Relax Mediální mrchy VUT Sýkora

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 13/11 20:30 Mediální mrchy FC DM Podlahy VUT Rek
PO 13/11 21:00 Impérium FC Zebra Srbská Kožnar
ÚT 14/11 19:30 SeaComp UniStars Brno Srbská Macháč
ÚT 14/11 20:45 Knihovnicka.cz FC Habrůvka Srbská Macháč
ST 15/11 20:30 The Reds "B" Výtahy SHS Za Lužánkami Rek
ČT 16/11 19:00 Renfus Team C.F. Relax Za Lužánkami Filo

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 20/11 21:00 FC DM Podlahy Renfus Team Srbská Moder
ÚT 21/11 19:00 Gunners Brno Impérium VUT Růžička
ÚT 21/11 20:45 FC Zebra Knihovnicka.cz Srbská Růžička
ST 22/11 19:30 UniStars Brno The Reds "B" VUT Vašík
ST 22/11 19:30 C.F. Relax SeaComp VUT Sýkora
ČT 23/11 19:00 Mediální mrchy FC Habrůvka VUT Rek

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 23/11 21:00 Knihovnicka.cz Gunners Brno Srbská Rek
PÁ 24/11 20:30 SeaComp FC DM Podlahy Srbská Moder
NE 26/11 19:00 The Reds "B" C.F. Relax Za Lužánkami Sýkora
PO 27/11 20:30 Mediální mrchy FC Zebra VUT Vašík
ST 29/11 19:00 Výtahy SHS UniStars Brno Za Lužánkami Rodina
ČT 30/11 19:00 Renfus Team FC Habrůvka Za Lužánkami Kocman

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382