BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 3. EKO Century liga

Novinky

Střelci branek - TOP 50

Hráč Tým Branky
Malůšek Daniel Gunners Brno 41
Starý Petr Mediální mrchy 34
Lörinc Alexander Impérium 26
Vejrych Jaroslav Amazing FC 25
Hlaváč Petr Gunners Brno 23
Nepožitek Jiří Renfus Team 22
Heča Marek Mediální mrchy 17
Kubiš Michal FC Zebra 17
Prokeš Michal FC DM Podlahy 17
Tinka Zdeněk Amazing FC 17
Hajdík Tomáš Knihovnicka.cz 15
Krejčí Jaromír FC DM Podlahy 15
Ratiborský Ondřej FC DM Podlahy 15
Milo Tomáš Impérium 14
Viluda Ľubomír Impérium 13
Vojtěchovský David FC Habrůvka 13
Herink Jan C.F. Relax 12
Lauterbach Tomáš Výtahy SHS 12
Baghdasaryan Armen Výtahy SHS 11
Ducháč Josef Renfus Team 11
Kalich Radim Mediální mrchy 11
Laža Matěj Gunners Brno 11
Masařík Ondřej FC DM Podlahy 11
Urban Pavel Amazing FC 11
Urdzík Peter Impérium 11
Zlámal Aleš Knihovnicka.cz 11
Bukovský Václav Amazing FC 10
Hruška Zdeněk FC Habrůvka 10
Marinč Lukáš Knihovnicka.cz 10
Rodina Robert Knihovnicka.cz 10
Stehlík Libor FC DM Podlahy 10
Svoboda Martin FC DM Podlahy 10
Garláthy Peter SeaComp 9
Špaček Radek FC DM Podlahy 9
Kamenický Aleš FC DM Podlahy 8
Maslonka Tomáš Impérium 8
Obadal Pavel FC DM Podlahy 8
Svoboda Ladislav Renfus Team 8
Vrzal Martin C.F. Relax 8
Bolohan Catalin The Reds "B" 7
Faul Marek Renfus Team 7
Kocman Jakub Knihovnicka.cz 7
Slomek Jakub C.F. Relax 7
Stehlík Jiří FC DM Podlahy 7
Šmída Roman Amazing FC 7
Fotta Michal Impérium 6
Freiwald Tibor FC Habrůvka 6
Garláthy Michal SeaComp 6
Hloušek Jakub FC Habrůvka 6
Hloušek Petr FC Habrůvka 6

Obdržené karty

Žluté karty
Hráč Tým Karty
Atanasovič Tibor Výtahy SHS 7
Jašek Aleš C.F. Relax 7
Potěšil Tomáš FC Zebra 6
Starý Petr Mediální mrchy 6
Adámek Martin The Reds "B" 5
Dulínek Filip FC DM Podlahy 5
Stejskal Pavel Renfus Team 5
Bartušek Jakub Gunners Brno 4
Damico Maximo FC Zebra 4
Moder Patrik Knihovnicka.cz 4
Svoboda Jiří SeaComp 4
Uhlíř Petr Renfus Team 4
Franzina Nicola FC Zebra 3
Hlaváč Petr Gunners Brno 3
Klobáska Jakub Výtahy SHS 3
Krejčí Jaromír FC DM Podlahy 3
Malůšek Daniel Gunners Brno 3
Marinč Lukáš Knihovnicka.cz 3
Masařík Ondřej FC DM Podlahy 3
Prokeš Michal FC DM Podlahy 3
Špaček Radek FC DM Podlahy 3
Šproch Daniel Renfus Team 3
Veškrna Ondřej SeaComp 3
Vozábal Radim Renfus Team 3
Wator Tomáš Renfus Team 3
De Marzi Ivan FC Zebra 2
Ducháč Josef Renfus Team 2
Garláthy Michal SeaComp 2
Heča Marek Mediální mrchy 2
Herink Jan C.F. Relax 2
Hojgr Bořivoj Mediální mrchy 2
Kalich Radim Mediální mrchy 2
Kamenický Aleš FC DM Podlahy 2
Kocman Jakub Knihovnicka.cz 2
Kotík Milan Gunners Brno 2
Kožnar Roman Gunners Brno 2
Krejza Gabriel FC Zebra 2
Lauterbach Tomáš Výtahy SHS 2
Laža Matěj Gunners Brno 2
Leitgeb Petr Knihovnicka.cz 2
Pavličík Petr Renfus Team 2
Pekař Tomáš Renfus Team 2
Prokeš Tomáš Výtahy SHS 2
Psota Tomáš Knihovnicka.cz 2
Rubeš Ondřej Výtahy SHS 2
Stehlík Jiří FC DM Podlahy 2
Stehlík Libor FC DM Podlahy 2
Šmída Roman Amazing FC 2
Šorma Václav Mediální mrchy 2
Tinka Zdeněk Amazing FC 2
Tofel Tomáš C.F. Relax 2
Vašík Michael Knihovnicka.cz 2
Aujeský Michal SeaComp 1
Bíža Jan FC Zebra 1
Boudný Samuel SeaComp 1
Bubniak Denis Impérium 1
Bukovský Václav Amazing FC 1
Čejka Michal Mediální mrchy 1
Dadak Murat FC Zebra 1
David Ondřej Výtahy SHS 1
Démuth Pavel Impérium 1
Dess Michal The Reds "B" 1
Dočkal Igor Gunners Brno 1
Dufka Jan SeaComp 1
Freiwald Tibor FC Habrůvka 1
Garláthy Peter SeaComp 1
Hamřík Lukáš The Reds "B" 1
Hloušek Jakub FC Habrůvka 1
Hloušek Petr FC Habrůvka 1
Hruška Zdeněk FC Habrůvka 1
Janáček Marcel Gunners Brno 1
Jaroš Marek SeaComp 1
Koláček Zdeněk Mediální mrchy 1
Krempaský Radim Gunners Brno 1
Kuchař Petr Výtahy SHS 1
Kupský Pavel Mediální mrchy 1
Marek Karel SeaComp 1
Maslonka Tomáš Impérium 1
Matula Roman Výtahy SHS 1
Moliš David Výtahy SHS 1
Náplava Jaroslav Amazing FC 1
Nekula Radek Mediální mrchy 1
Opatřil Robert The Reds "B" 1
Pařík Jan Mediální mrchy 1
Pátek Michal C.F. Relax 1
Ratiborský Ondřej FC DM Podlahy 1
Rodina Robert Knihovnicka.cz 1
Sasín Ondřej Gunners Brno 1
Smejkal Jiří SeaComp 1
Sojka Patrik Výtahy SHS 1
Svoboda Martin FC DM Podlahy 1
Sýkora Tomáš FC DM Podlahy 1
Šafránek Štěpán Amazing FC 1
Šimoník Karel Mediální mrchy 1
Štika Petr ml. C.F. Relax 1
Švrčula Jiří SeaComp 1
Tajnai Martin FC Habrůvka 1
Urban Pavel Amazing FC 1
Vašut Štěpán FC Zebra 1
Vejrych Jaroslav Amazing FC 1
Všetečka Jan SeaComp 1
Žák Martin Mediální mrchy 1
Žampach Jan Amazing FC 1
Červené karty
Hráč Tým Karet
Hojgr Bořivoj Mediální mrchy 2
Pelíšek Patrik Výtahy SHS 2
Atanasovič Tibor Výtahy SHS 1
Dulínek Filip FC DM Podlahy 1
Masařík Ondřej FC DM Podlahy 1
Míček Petr FC DM Podlahy 1
Moliš David Výtahy SHS 1
Niederle Martin Mediální mrchy 1
Pavličík Petr Renfus Team 1
Potěšil Tomáš FC Zebra 1
Štika Petr C.F. Relax 1
Tinka Zdeněk Amazing FC 1
Vozábal Radim Renfus Team 1

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382