BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 01/09 19:00 FC Rebels FC Rom Star Za Lužánkami Pham
NE 03/09 18:45 FC Kalinka Bohunice MK Slatina Brno Chalabalova Filo
NE 03/09 19:00 C.F. Relax "B" Royal Flush Za Lužánkami Sýkora
ÚT 05/09 19:00 Blizzards Top4Football Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 06/09 19:00 Colgate Team FC Pivnice u Čápa Za Lužánkami Šeda
ČT 07/09 18:45 Division-KH Moravia Brno Chalabalova Pham

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 04/09 20:30 MK Slatina Brno FC Rebels VUT Kožnar
PÁ 08/09 18:00 Top4Football C.F. Relax "B" Srbská Nebyl delegován
SO 09/09 19:00 Royal Flush Colgate Team Srbská Filo
ST 13/09 16:45 FC Pivnice u Čápa Division-KH Srbská Moder
ČT 14/09 19:00 Bitches Blizzards Za Lužánkami Kožnar
ČT 21/09 18:45 Moravia Brno FC Kalinka Bohunice Chalabalova Macháč

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/09 19:00 C.F. Relax "B" Bitches Za Lužánkami Geschwandtner
NE 17/09 15:00 FC Kalinka Bohunice FC Pivnice u Čápa Za Lužánkami Filo
NE 17/09 18:15 FC Rom Star MK Slatina Brno Srbská Sýkora
PO 18/09 18:45 Division-KH Royal Flush Chalabalova Havlín
ST 20/09 19:00 Colgate Team Top4Football Za Lužánkami Nebyl delegován
ST 20/09 20:30 FC Rebels Moravia Brno Za Lužánkami Vašík

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 24/09 18:15 Royal Flush FC Kalinka Bohunice Srbská Filo
ÚT 26/09 19:00 Blizzards C.F. Relax "B" Za Lužánkami Malůšek
ÚT 26/09 20:30 Moravia Brno FC Rom Star Za Lužánkami Malůšek
ST 27/09 16:45 FC Pivnice u Čápa FC Rebels Srbská Moder
ČT 28/09 19:00 Bitches Colgate Team Za Lužánkami Vašík
PÁ 29/09 19:30 Top4Football Division-KH VUT Nebyl delegován

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
SO 30/09 17:00 FC Rom Star FC Pivnice u Čápa Srbská Sýkora
NE 01/10 18:45 FC Kalinka Bohunice Top4Football Chalabalova Nebyl delegován
ST 04/10 19:00 Colgate Team Blizzards Za Lužánkami Landa
ST 04/10 20:30 FC Rebels Royal Flush Za Lužánkami Landa
ČT 05/10 18:45 Division-KH Bitches Chalabalova Malůšek
ČT 05/10 19:00 MK Slatina Brno Moravia Brno VUT Rodina

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 08/10 18:15 Royal Flush FC Rom Star Srbská Filo
NE 08/10 19:00 C.F. Relax "B" Colgate Team Za Lužánkami Sýkora
PO 09/10 16:45 Top4Football FC Rebels Srbská Nebyl delegován
PO 09/10 19:00 Bitches FC Kalinka Bohunice Za Lužánkami Filo
ÚT 10/10 19:00 Blizzards Division-KH Za Lužánkami Rek
ST 11/10 16:45 FC Pivnice u Čápa MK Slatina Brno Srbská Moder

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 15/10 17:00 FC Rom Star Top4Football Srbská Nebyl delegován
NE 15/10 18:45 FC Kalinka Bohunice Blizzards Chalabalova Vašík
PO 16/10 18:45 Division-KH C.F. Relax "B" Chalabalova Šeda
PO 16/10 18:45 Moravia Brno FC Pivnice u Čápa Chalabalova Vévodová
PO 16/10 20:30 FC Rebels Bitches Za Lužánkami Vinklárek
ČT 19/10 19:00 MK Slatina Brno Royal Flush VUT Rodina

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 22/10 19:00 C.F. Relax "B" FC Kalinka Bohunice Za Lužánkami Kožnar
NE 22/10 21:00 Royal Flush Moravia Brno Srbská Sýkora
PO 23/10 21:00 Top4Football MK Slatina Brno Srbská Nebyl delegován
ÚT 24/10 19:00 Blizzards FC Rebels Za Lužánkami Maša
ÚT 24/10 20:30 Colgate Team Division-KH Za Lužánkami Maša
ČT 26/10 20:30 Bitches FC Rom Star Za Lužánkami Pham

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 29/10 18:15 FC Rom Star Blizzards Srbská Maša
ST 01/11 16:45 FC Pivnice u Čápa Royal Flush Srbská Rodina
ČT 02/11 18:45 FC Kalinka Bohunice Colgate Team Chalabalova Pham
ČT 02/11 18:45 Moravia Brno Top4Football Chalabalova Nebyl delegován
ČT 02/11 19:00 FC Rebels C.F. Relax "B" Za Lužánkami Kožnar
ČT 02/11 19:00 MK Slatina Brno Bitches VUT Růžička

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 05/11 19:00 C.F. Relax "B" FC Rom Star Za Lužánkami Filo
PO 06/11 18:45 Division-KH FC Kalinka Bohunice Chalabalova Pham
ÚT 07/11 17:15 Top4Football FC Pivnice u Čápa Srbská Nebyl delegován
ÚT 07/11 20:30 Colgate Team FC Rebels Za Lužánkami Kožnar
ČT 09/11 19:00 Blizzards MK Slatina Brno Za Lužánkami Moder
ČT 09/11 20:30 Bitches Moravia Brno Za Lužánkami Moder

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 12/11 17:00 MK Slatina Brno C.F. Relax "B" VUT Malůšek
NE 12/11 17:00 Royal Flush Top4Football Srbská Nebyl delegován
NE 12/11 18:15 FC Rom Star Colgate Team Srbská Filo
ÚT 14/11 17:15 FC Pivnice u Čápa Bitches Srbská Rodina
ÚT 14/11 19:00 FC Rebels Division-KH Za Lužánkami Havlín
ÚT 14/11 20:30 Blizzards Moravia Brno Za Lužánkami Havlín

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 19/11 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Rebels Chalabalova Kožnar
NE 19/11 20:30 C.F. Relax "B" Moravia Brno Za Lužánkami Sýkora
PO 20/11 19:00 Bitches Royal Flush Za Lužánkami Pham
ÚT 21/11 19:00 Blizzards FC Pivnice u Čápa Za Lužánkami Malůšek
ST 22/11 19:00 Colgate Team MK Slatina Brno Za Lužánkami Rek
ČT 23/11 18:45 Division-KH FC Rom Star Chalabalova Kocman

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 24/11 18:00 MK Slatina Brno Division-KH VUT Malůšek
PÁ 24/11 18:00 Top4Football Bitches Srbská Nebyl delegován
NE 26/11 17:00 FC Rom Star FC Kalinka Bohunice Srbská Filo
ÚT 28/11 17:15 FC Pivnice u Čápa C.F. Relax "B" Srbská Kocman
ČT 30/11 18:45 Moravia Brno Colgate Team Chalabalova Macháč
ČT 07/12 18:15 Royal Flush Blizzards Srbská Moder

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382