BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/09 19:00 FC Rebels FC Rom Star 0:1 0:1
NE 03/09 18:45 FC Kalinka Bohunice MK Slatina Brno 0:3 0:1
NE 03/09 19:00 C.F. Relax "B" Royal Flush 0:0 0:0
ÚT 05/09 19:00 Blizzards Top4Football 5:0 knt.
ST 06/09 19:00 Colgate Team FC Pivnice u Čápa 0:3 0:3
ČT 07/09 18:45 Division-KH Moravia Brno 4:1 0:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/09 20:30 MK Slatina Brno FC Rebels 1:4 0:0
PÁ 08/09 18:00 Top4Football C.F. Relax "B" 0:5 knt.
SO 09/09 19:00 Royal Flush Colgate Team 3:5 1:3
ST 13/09 16:45 FC Pivnice u Čápa Division-KH 6:4 3:1
ČT 14/09 19:00 Bitches Blizzards 4:0 3:0
ČT 21/09 18:45 Moravia Brno FC Kalinka Bohunice 2:3 2:3

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/09 19:00 C.F. Relax "B" Bitches 1:3 1:0
NE 17/09 15:00 FC Kalinka Bohunice FC Pivnice u Čápa 2:4 0:1
NE 17/09 18:15 FC Rom Star MK Slatina Brno 1:8 0:3
PO 18/09 18:45 Division-KH Royal Flush 3:1 2:0
ST 20/09 19:00 Colgate Team Top4Football 5:0 knt.
ST 20/09 20:30 FC Rebels Moravia Brno 2:2 2:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 24/09 18:15 Royal Flush FC Kalinka Bohunice 6:3 2:2
ÚT 26/09 19:00 Blizzards C.F. Relax "B" 2:3 0:1
ÚT 26/09 20:30 Moravia Brno FC Rom Star 2:2 0:0
ST 27/09 16:45 FC Pivnice u Čápa FC Rebels 3:1 3:1
ČT 28/09 19:00 Bitches Colgate Team 2:4 0:1
PÁ 29/09 19:30 Top4Football Division-KH 0:5 knt.

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 30/09 17:00 FC Rom Star FC Pivnice u Čápa 2:5 0:1
NE 01/10 18:45 FC Kalinka Bohunice Top4Football 5:0 knt.
ST 04/10 19:00 Colgate Team Blizzards 1:0 0:0
ST 04/10 20:30 FC Rebels Royal Flush 0:1 0:0
ČT 05/10 18:45 Division-KH Bitches 3:3 1:0
ČT 05/10 19:00 MK Slatina Brno Moravia Brno 1:1 1:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 08/10 18:15 Royal Flush FC Rom Star 6:1 0:0
NE 08/10 19:00 C.F. Relax "B" Colgate Team 3:2 3:1
PO 09/10 16:45 Top4Football FC Rebels 0:5 knt.
PO 09/10 19:00 Bitches FC Kalinka Bohunice 8:0 5:0
ÚT 10/10 19:00 Blizzards Division-KH 1:2 1:0
ST 11/10 16:45 FC Pivnice u Čápa MK Slatina Brno 0:6 0:4

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 15/10 17:00 FC Rom Star Top4Football 5:0 knt.
NE 15/10 18:45 FC Kalinka Bohunice Blizzards 4:3 3:2
PO 16/10 18:45 Division-KH C.F. Relax "B" 0:3 0:2
PO 16/10 18:45 Moravia Brno FC Pivnice u Čápa 7:0 1:0
PO 16/10 20:30 FC Rebels Bitches 2:2 2:1
ČT 19/10 19:00 MK Slatina Brno Royal Flush 2:1 0:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 22/10 19:00 C.F. Relax "B" FC Kalinka Bohunice 3:3 1:1
NE 22/10 21:00 Royal Flush Moravia Brno 1:3 0:2
PO 23/10 21:00 Top4Football MK Slatina Brno 0:5 knt.
ÚT 24/10 19:00 Blizzards FC Rebels 0:6 0:2
ÚT 24/10 20:30 Colgate Team Division-KH 2:2 1:1
ČT 26/10 20:30 Bitches FC Rom Star 5:5 3:3

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 29/10 18:15 FC Rom Star Blizzards 2:0 1:0
ST 01/11 16:45 FC Pivnice u Čápa Royal Flush 4:2 1:1
ČT 02/11 18:45 FC Kalinka Bohunice Colgate Team 1:2 0:0
ČT 02/11 18:45 Moravia Brno Top4Football 5:0 knt.
ČT 02/11 19:00 FC Rebels C.F. Relax "B" 2:2 0:0
ČT 02/11 19:00 MK Slatina Brno Bitches 11:1 4:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 05/11 19:00 C.F. Relax "B" FC Rom Star 8:0 3:0
PO 06/11 18:45 Division-KH FC Kalinka Bohunice 0:5 knt.
ÚT 07/11 17:15 Top4Football FC Pivnice u Čápa 0:5 knt.
ÚT 07/11 20:30 Colgate Team FC Rebels 0:4 0:1
ČT 09/11 19:00 Blizzards MK Slatina Brno 2:13 0:4
ČT 09/11 20:30 Bitches Moravia Brno 5:3 2:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 12/11 17:00 MK Slatina Brno C.F. Relax "B" 6:0 3:0
NE 12/11 17:00 Royal Flush Top4Football 5:0 knt.
NE 12/11 18:15 FC Rom Star Colgate Team 4:3 1:2
ÚT 14/11 17:15 FC Pivnice u Čápa Bitches 2:8 0:5
ÚT 14/11 19:00 FC Rebels Division-KH 5:0 2:0
ÚT 14/11 20:30 Blizzards Moravia Brno 1:2 1:1

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 19/11 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Rebels 4:3 2:1
NE 19/11 20:30 C.F. Relax "B" Moravia Brno 3:2 1:1
PO 20/11 19:00 Bitches Royal Flush 1:2 0:1
ÚT 21/11 19:00 Blizzards FC Pivnice u Čápa 2:2 2:0
ST 22/11 19:00 Colgate Team MK Slatina Brno 3:5 2:2
ČT 23/11 18:45 Division-KH FC Rom Star 5:1 1:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 24/11 18:00 MK Slatina Brno Division-KH 13:0 6:0
PÁ 24/11 18:00 Top4Football Bitches 0:5 knt.
NE 26/11 17:00 FC Rom Star FC Kalinka Bohunice 4:2 1:1
ÚT 28/11 17:15 FC Pivnice u Čápa C.F. Relax "B" 3:0 1:0
PO 04/12 18:45 Moravia Brno Colgate Team 1:3 1:0
ČT 07/12 18:15 Royal Flush Blizzards 4:1 2:0

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 31/03 18:00 FC Rom Star FC Rebels 2:3 1:3
ČT 05/04 18:15 Royal Flush C.F. Relax "B" 5:1 3:0
ČT 05/04 18:45 Moravia Brno Division-KH 1:3 0:2
ČT 05/04 19:00 MK Slatina Brno FC Kalinka Bohunice 7:0 1:0
PÁ 06/04 18:00 FC Pivnice u Čápa Colgate Team 4:0 3:0
ČT 31/05 19:00 Top4Football Blizzards 0:5 knt.

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 08/04 17:00 FC Kalinka Bohunice Moravia Brno 5:0 knt.
PO 09/04 20:30 Colgate Team Royal Flush 3:2 2:1
ÚT 10/04 18:45 Division-KH FC Pivnice u Čápa 0:2 0:2
ÚT 10/04 20:30 Blizzards Bitches 2:3 1:0
ČT 12/04 20:30 FC Rebels MK Slatina Brno 2:3 2:2
ČT 31/05 19:00 C.F. Relax "B" Top4Football 5:0 knt.

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/04 18:00 Bitches C.F. Relax "B" 1:4 1:2
PÁ 13/04 19:15 FC Pivnice u Čápa FC Kalinka Bohunice 2:1 2:1
SO 14/04 18:00 Royal Flush Division-KH 2:5 0:4
PO 16/04 18:45 Moravia Brno FC Rebels 0:3 0:0
ČT 19/04 19:00 MK Slatina Brno FC Rom Star 13:3 6:1
ČT 31/05 19:00 Top4Football Colgate Team 0:5 knt.

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 21/04 16:00 FC Kalinka Bohunice Royal Flush 1:2 0:1
NE 22/04 21:00 FC Rom Star Moravia Brno 6:4 3:4
PO 23/04 19:00 FC Rebels FC Pivnice u Čápa 4:2 2:2
ST 25/04 19:00 Colgate Team Bitches 3:1 0:1
ČT 26/04 18:45 C.F. Relax "B" Blizzards 4:1 3:0
ČT 31/05 19:00 Division-KH Top4Football 5:0 knt.

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/04 18:00 Bitches Division-KH 2:4 0:2
ÚT 01/05 19:30 Royal Flush FC Rebels 2:0 0:0
ST 02/05 16:45 FC Pivnice u Čápa FC Rom Star 4:3 1:1
ČT 03/05 18:45 Moravia Brno MK Slatina Brno 3:5 0:3
ČT 17/05 19:00 Blizzards Colgate Team 1:3 0:2
ČT 31/05 19:00 Top4Football FC Kalinka Bohunice 0:5 knt.

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/05 18:00 FC Kalinka Bohunice Bitches 7:3 2:1
ČT 10/05 18:15 FC Rom Star Royal Flush 10:6 5:2
ČT 10/05 18:45 Division-KH Blizzards 9:0 4:0
ČT 10/05 19:00 MK Slatina Brno FC Pivnice u Čápa 4:1 4:1
ČT 31/05 19:00 FC Rebels Top4Football 5:0 knt.
ČT 07/06 20:15 Colgate Team C.F. Relax "B" 2:1 0:1

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 13/05 21:00 Royal Flush MK Slatina Brno 3:3 2:2
ÚT 15/05 19:00 Blizzards FC Kalinka Bohunice 0:0 0:0
ST 16/05 16:45 FC Pivnice u Čápa Moravia Brno 5:4 3:0
ČT 17/05 18:45 C.F. Relax "B" Division-KH 2:4 1:2
ČT 17/05 21:00 Bitches FC Rebels 0:2 0:0
ČT 31/05 19:00 Top4Football FC Rom Star 0:5 knt.

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 21/05 18:45 Moravia Brno Royal Flush 1:4 1:1
ÚT 22/05 19:00 FC Kalinka Bohunice C.F. Relax "B" 0:3 0:0
ČT 24/05 18:45 Division-KH Colgate Team 4:1 1:0
PÁ 25/05 18:00 FC Rom Star Bitches 7:3 5:1
ČT 31/05 19:00 MK Slatina Brno Top4Football 5:0 knt.
ST 06/06 20:00 FC Rebels Blizzards 2:2 0:0

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 25/05 19:15 Royal Flush FC Pivnice u Čápa 3:2 3:0
ÚT 29/05 20:30 Blizzards FC Rom Star 3:2 1:1
ÚT 29/05 20:45 Bitches MK Slatina Brno 0:12 0:5
ČT 31/05 18:45 C.F. Relax "B" FC Rebels 1:3 0:2
ČT 31/05 19:00 Colgate Team FC Kalinka Bohunice 4:0 3:0
ČT 31/05 19:00 Top4Football Moravia Brno 0:5 knt.

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 31/05 19:00 FC Pivnice u Čápa Top4Football 5:0 knt.
NE 03/06 15:30 FC Rom Star C.F. Relax "B" 5:2 2:2
PO 04/06 18:45 Moravia Brno Bitches 2:3 0:1
PO 04/06 20:30 FC Rebels Colgate Team 2:2 1:1
ČT 07/06 19:00 MK Slatina Brno Blizzards 9:2 5:0
PÁ 08/06 18:00 FC Kalinka Bohunice Division-KH 2:2 1:2

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 31/05 19:00 Top4Football Royal Flush 0:5 knt.
PO 11/06 18:45 C.F. Relax "B" MK Slatina Brno 3:8 1:4
PO 11/06 18:45 Moravia Brno Blizzards 4:5 3:2
ÚT 12/06 18:45 Division-KH FC Rebels 1:3 0:1
ÚT 12/06 20:45 Bitches FC Pivnice u Čápa 1:3 1:2
ST 13/06 19:00 Colgate Team FC Rom Star 3:2 1:1

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 05/06 17:15 FC Pivnice u Čápa Blizzards 2:1 0:0
PÁ 08/06 18:00 Royal Flush Bitches 6:2 3:1
NE 17/06 16:45 FC Rom Star Division-KH 5:0 knt.
NE 17/06 19:00 MK Slatina Brno Colgate Team 3:1 0:0
ÚT 19/06 19:00 FC Rebels FC Kalinka Bohunice 5:3 2:3
ČT 21/06 18:45 Moravia Brno C.F. Relax "B" 3:7 0:2

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 31/05 19:00 Bitches Top4Football 5:0 knt.
ČT 21/06 18:45 Division-KH MK Slatina Brno 1:13 1:6
NE 24/06 18:00 FC Kalinka Bohunice FC Rom Star 4:5 3:2
ÚT 26/06 19:00 Blizzards Royal Flush 1:5 0:3
ČT 28/06 18:45 C.F. Relax "B" FC Pivnice u Čápa 6:0 3:0
ČT 28/06 19:00 Colgate Team Moravia Brno 2:3 1:2

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382