BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 4. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/09 19:00 FC Rebels FC Rom Star 0:1 0:1
NE 03/09 18:45 FC Kalinka Bohunice MK Slatina Brno 0:3 0:1
NE 03/09 19:00 C.F. Relax "B" Royal Flush 0:0 0:0
ÚT 05/09 19:00 Blizzards Top4Football 5:0 knt.
ST 06/09 19:00 Colgate Team FC Pivnice u Čápa 0:3 0:3
ČT 07/09 18:45 Division-KH Moravia Brno 4:1 0:1

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 04/09 20:30 MK Slatina Brno FC Rebels 1:4 0:0
PÁ 08/09 18:00 Top4Football C.F. Relax "B" 0:5 knt.
SO 09/09 19:00 Royal Flush Colgate Team 3:5 1:3
ST 13/09 16:45 FC Pivnice u Čápa Division-KH 6:4 3:1
ČT 14/09 19:00 Bitches Blizzards 4:0 3:0
ČT 21/09 18:45 Moravia Brno FC Kalinka Bohunice 2:3 2:3

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/09 19:00 C.F. Relax "B" Bitches 1:3 1:0
NE 17/09 15:00 FC Kalinka Bohunice FC Pivnice u Čápa 2:4 0:1
NE 17/09 18:15 FC Rom Star MK Slatina Brno 1:8 0:3
PO 18/09 18:45 Division-KH Royal Flush 3:1 2:0
ST 20/09 19:00 Colgate Team Top4Football 5:0 knt.
ST 20/09 20:30 FC Rebels Moravia Brno 2:2 2:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 24/09 18:15 Royal Flush FC Kalinka Bohunice 6:3 2:2
ÚT 26/09 19:00 Blizzards C.F. Relax "B" 2:3 0:1
ÚT 26/09 20:30 Moravia Brno FC Rom Star 2:2 0:0
ST 27/09 16:45 FC Pivnice u Čápa FC Rebels 3:1 3:1
ČT 28/09 19:00 Bitches Colgate Team 2:4 0:1
PÁ 29/09 19:30 Top4Football Division-KH 0:5 knt.

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 30/09 17:00 FC Rom Star FC Pivnice u Čápa 2:5 0:1
NE 01/10 18:45 FC Kalinka Bohunice Top4Football 5:0 knt.
ST 04/10 19:00 Colgate Team Blizzards 1:0 0:0
ST 04/10 20:30 FC Rebels Royal Flush 0:1 0:0
ČT 05/10 18:45 Division-KH Bitches 3:3 1:0
ČT 05/10 19:00 MK Slatina Brno Moravia Brno 1:1 1:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 08/10 18:15 Royal Flush FC Rom Star 6:1 0:0
NE 08/10 19:00 C.F. Relax "B" Colgate Team 3:2 3:1
PO 09/10 16:45 Top4Football FC Rebels 0:5 knt.
PO 09/10 19:00 Bitches FC Kalinka Bohunice 8:0 5:0
ÚT 10/10 19:00 Blizzards Division-KH 1:2 1:0
ST 11/10 16:45 FC Pivnice u Čápa MK Slatina Brno 0:6 0:4

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 15/10 17:00 FC Rom Star Top4Football 5:0 knt.
NE 15/10 18:45 FC Kalinka Bohunice Blizzards 4:3 3:2
PO 16/10 18:45 Division-KH C.F. Relax "B" 0:3 0:2
PO 16/10 18:45 Moravia Brno FC Pivnice u Čápa 7:0 1:0
PO 16/10 20:30 FC Rebels Bitches 2:2 2:1
ČT 19/10 19:00 MK Slatina Brno Royal Flush 2:1 0:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 22/10 19:00 C.F. Relax "B" FC Kalinka Bohunice 3:3 1:1
NE 22/10 21:00 Royal Flush Moravia Brno 1:3 0:2
PO 23/10 21:00 Top4Football MK Slatina Brno 0:5 knt.
ÚT 24/10 19:00 Blizzards FC Rebels 0:6 0:2
ÚT 24/10 20:30 Colgate Team Division-KH 2:2 1:1
ČT 26/10 20:30 Bitches FC Rom Star 5:5 3:3

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 29/10 18:15 FC Rom Star Blizzards 2:0 1:0
ST 01/11 16:45 FC Pivnice u Čápa Royal Flush 4:2 1:1
ČT 02/11 18:45 FC Kalinka Bohunice Colgate Team 1:2 0:0
ČT 02/11 18:45 Moravia Brno Top4Football 5:0 knt.
ČT 02/11 19:00 FC Rebels C.F. Relax "B" 2:2 0:0
ČT 02/11 19:00 MK Slatina Brno Bitches 11:1 4:1

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 05/11 19:00 C.F. Relax "B" FC Rom Star 8:0 3:0
PO 06/11 18:45 Division-KH FC Kalinka Bohunice 0:5 knt.
ÚT 07/11 17:15 Top4Football FC Pivnice u Čápa 0:5 knt.
ÚT 07/11 20:30 Colgate Team FC Rebels 0:4 0:1
ČT 09/11 19:00 Blizzards MK Slatina Brno 2:13 0:4
ČT 09/11 20:30 Bitches Moravia Brno 5:3 2:1

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 12/11 17:00 MK Slatina Brno C.F. Relax "B" 6:0 3:0
NE 12/11 17:00 Royal Flush Top4Football 5:0 knt.
NE 12/11 18:15 FC Rom Star Colgate Team 4:3 1:2
ÚT 14/11 17:15 FC Pivnice u Čápa Bitches 2:8 0:5
ÚT 14/11 19:00 FC Rebels Division-KH 5:0 2:0
ÚT 14/11 20:30 Blizzards Moravia Brno 1:2 1:1

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 19/11 18:45 FC Kalinka Bohunice FC Rebels 4:3 2:1
NE 19/11 20:30 C.F. Relax "B" Moravia Brno 3:2 1:1
PO 20/11 19:00 Bitches Royal Flush 1:2 0:1
ÚT 21/11 19:00 Blizzards FC Pivnice u Čápa 2:2 2:0
ST 22/11 19:00 Colgate Team MK Slatina Brno 3:5 2:2
ČT 23/11 18:45 Division-KH FC Rom Star 5:1 1:1

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 24/11 18:00 MK Slatina Brno Division-KH 13:0 6:0
PÁ 24/11 18:00 Top4Football Bitches 0:5 knt.
NE 26/11 17:00 FC Rom Star FC Kalinka Bohunice 4:2 1:1
ÚT 28/11 17:15 FC Pivnice u Čápa C.F. Relax "B" 3:0 1:0
PO 04/12 18:45 Moravia Brno Colgate Team 1:3 1:0
ČT 07/12 18:15 Royal Flush Blizzards 4:1 2:0

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382