BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 05/09 19:00 AMENINA 08 TJ Sokol Březina VUT Kocman
ÚT 05/09 19:00 CZ Spieler Brno "B" KMK Dynamo Brno "B" VUT Geschwandtner
ST 06/09 20:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo Za Lužánkami Šeda
ST 06/09 21:00 FC Spitfire Royal Flush "B" VUT Havlín
ČT 07/09 19:00 FC IQRS Internacional TJ Leftovers Za Lužánkami Sýkora
ČT 07/09 21:00 FC Erekce TJ Rotor Magenta VUT Geschwandtner
ČT 07/09 21:00 FC Jaguars Brno TJ BARAN Srbská Kožnar

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 12/09 17:15 Royal Flush "B" FC Tiki-Taka Brno Srbská Sýkora
ÚT 12/09 20:30 FC IQRS Internacional TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Kožnar
ST 13/09 19:30 TJ BARAN FC Spitfire VUT Sýkora
ČT 14/09 18:30 TJ Sokol Březina KMK Dynamo Brno "B" Březina Geschwandtner
ČT 14/09 20:30 TJ Leftovers FC Jaguars Brno Za Lužánkami Kožnar
ČT 14/09 21:00 Palermo CZ Spieler Brno "B" Srbská Geschwandtner
ČT 14/09 21:00 AMENINA 08 FC Erekce VUT Virčík

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 15/09 19:00 FC Spitfire TJ Leftovers VUT Virčík
NE 17/09 17:00 KMK Dynamo Brno "B" Palermo Srbská Sýkora
PO 18/09 19:00 FC Tiki-Taka Brno TJ BARAN Za Lužánkami Gebhart
ÚT 19/09 19:00 FC Erekce TJ Sokol Březina VUT Moder
ÚT 19/09 19:00 CZ Spieler Brno "B" Royal Flush "B" VUT Havlín
ČT 21/09 19:30 TJ Rotor Magenta FC Jaguars Brno VUT Virčík
ČT 21/09 20:30 FC IQRS Internacional AMENINA 08 Za Lužánkami Gebhart

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 22/09 17:30 FC Erekce FC IQRS Internacional VUT Kožnar
PÁ 22/09 19:00 TJ Leftovers FC Tiki-Taka Brno Za Lužánkami Filo
PÁ 22/09 19:15 Royal Flush "B" KMK Dynamo Brno "B" Srbská Moder
PO 25/09 18:30 TJ Sokol Březina Palermo Březina Geschwandtner
ÚT 26/09 19:00 TJ BARAN CZ Spieler Brno "B" VUT Pham
ST 27/09 21:00 TJ Rotor Magenta FC Spitfire VUT Krondráf
ČT 28/09 19:00 AMENINA 08 FC Jaguars Brno VUT Pham

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 29/09 18:00 FC Jaguars Brno FC Erekce Srbská Sýkora
PÁ 29/09 19:00 FC IQRS Internacional TJ Sokol Březina Za Lužánkami Pham
SO 30/09 19:30 Palermo Royal Flush "B" Srbská Filo
PO 02/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Sýkora
ÚT 03/10 17:15 KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN Srbská Rodina
ST 04/10 19:30 FC Spitfire AMENINA 08 VUT Sýkora
ČT 05/10 20:30 CZ Spieler Brno "B" TJ Leftovers VUT Pham

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 09/10 20:30 FC IQRS Internacional FC Jaguars Brno Za Lužánkami Kožnar
PO 09/10 21:00 KMK Dynamo Brno "B" TJ Leftovers Srbská Šeda
ÚT 10/10 19:00 FC Erekce FC Spitfire VUT Růžička
ÚT 10/10 20:30 TJ Rotor Magenta CZ Spieler Brno "B" VUT Havlín
ST 11/10 19:30 AMENINA 08 FC Tiki-Taka Brno VUT Geschwandtner
ST 11/10 21:00 TJ BARAN Palermo VUT Geschwandtner
ST 18/10 19:30 TJ Sokol Březina Royal Flush "B" Březina Vašík

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 13/10 19:00 FC Spitfire FC IQRS Internacional VUT Pham
NE 15/10 18:15 Palermo TJ Leftovers Srbská Maša
NE 15/10 21:00 Royal Flush "B" TJ BARAN Srbská Sýkora
ÚT 17/10 17:15 FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina Srbská Rodina
ÚT 17/10 19:00 TJ Rotor Magenta KMK Dynamo Brno "B" VUT Růžička
ST 18/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno FC Erekce Za Lužánkami Maša
ČT 02/11 20:30 CZ Spieler Brno "B" AMENINA 08 VUT Růžička

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
NE 22/10 19:00 TJ Rotor Magenta Palermo VUT Maša
NE 22/10 20:30 TJ Leftovers Royal Flush "B" Za Lužánkami Kožnar
ST 25/10 19:00 TJ Sokol Březina TJ BARAN Březina Maša
ST 25/10 21:00 FC Erekce CZ Spieler Brno "B" VUT Vévodová
ČT 26/10 19:00 AMENINA 08 KMK Dynamo Brno "B" VUT Vinklárek
ČT 26/10 19:00 FC Spitfire FC Jaguars Brno VUT Geschwandtner
PÁ 27/10 19:00 FC IQRS Internacional FC Tiki-Taka Brno Za Lužánkami Filo

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 27/10 19:00 FC Spitfire TJ Sokol Březina VUT Pham
NE 29/10 17:00 Palermo AMENINA 08 Srbská Maša
NE 29/10 21:00 Royal Flush "B" TJ Rotor Magenta Srbská Sýkora
ÚT 31/10 17:15 KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce Srbská Moder
ÚT 31/10 19:00 TJ BARAN TJ Leftovers VUT Kocman
ST 01/11 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC IQRS Internacional VUT Geschwandtner
ST 01/11 20:30 FC Tiki-Taka Brno FC Jaguars Brno Za Lužánkami Kožnar

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 02/11 19:30 TJ Sokol Březina TJ Leftovers Březina Rek
PO 06/11 20:30 FC IQRS Internacional KMK Dynamo Brno "B" Za Lužánkami Havlín
ÚT 07/11 19:00 FC Erekce Palermo VUT Havlín
ÚT 07/11 20:30 TJ Rotor Magenta TJ BARAN VUT Havlín
ÚT 07/11 20:45 FC Jaguars Brno CZ Spieler Brno "B" Srbská Rek
ST 08/11 21:00 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno VUT Šeda
ČT 09/11 19:00 AMENINA 08 Royal Flush "B" VUT Rodina

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PÁ 10/11 19:15 Royal Flush "B" FC Erekce Srbská Moder
SO 11/11 19:00 Palermo FC IQRS Internacional Srbská Filo
PO 13/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno TJ Sokol Březina Za Lužánkami Landa
PO 13/11 20:30 TJ Leftovers TJ Rotor Magenta Za Lužánkami Landa
ÚT 14/11 19:00 CZ Spieler Brno "B" FC Spitfire VUT Vašík
ST 15/11 19:30 TJ BARAN AMENINA 08 VUT Vinklárek
ÚT 21/11 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Jaguars Brno Srbská Virčík

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ČT 16/11 20:30 TJ Rotor Magenta TJ Sokol Březina VUT Růžička
PÁ 17/11 19:15 FC Jaguars Brno Palermo Srbská Filo
PO 20/11 19:30 AMENINA 08 TJ Leftovers VUT Kožnar
ÚT 21/11 20:30 FC IQRS Internacional Royal Flush "B" Za Lužánkami Malůšek
ST 22/11 20:30 FC Tiki-Taka Brno CZ Spieler Brno "B" Za Lužánkami Rek
ST 22/11 21:00 FC Erekce TJ BARAN VUT Sýkora
ČT 23/11 20:30 FC Spitfire KMK Dynamo Brno "B" VUT Pham

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
ÚT 28/11 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Tiki-Taka Brno Srbská Pham
ÚT 28/11 20:30 TJ Leftovers FC Erekce Za Lužánkami Rodina
ÚT 28/11 20:45 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno Srbská Pham
ST 29/11 19:30 TJ BARAN FC IQRS Internacional VUT Kocman
ST 29/11 21:00 TJ Rotor Magenta AMENINA 08 VUT Pham
ČT 30/11 19:00 CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina VUT Virčík
ČT 30/11 21:00 Palermo FC Spitfire Srbská Pham

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382