BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - 5. liga

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 05/09 19:00 AMENINA 08 TJ Sokol Březina 2:2 0:1
ÚT 05/09 19:00 CZ Spieler Brno "B" KMK Dynamo Brno "B" 6:1 2:0
ST 06/09 20:30 FC Tiki-Taka Brno Palermo 2:0 1:0
ST 06/09 21:00 FC Spitfire Royal Flush "B" 1:4 0:3
ČT 07/09 19:00 FC IQRS Internacional TJ Leftovers 2:2 0:1
ČT 07/09 21:00 FC Erekce TJ Rotor Magenta 4:1 1:1
ČT 07/09 21:00 FC Jaguars Brno TJ BARAN 2:0 0:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 12/09 17:15 Royal Flush "B" FC Tiki-Taka Brno 2:0 1:0
ÚT 12/09 20:30 FC IQRS Internacional TJ Rotor Magenta 1:3 0:1
ST 13/09 19:30 TJ BARAN FC Spitfire 1:3 0:2
ČT 14/09 18:30 TJ Sokol Březina KMK Dynamo Brno "B" 11:2 3:0
ČT 14/09 20:30 TJ Leftovers FC Jaguars Brno 1:0 0:0
ČT 14/09 21:00 Palermo CZ Spieler Brno "B" 1:10 1:4
ČT 14/09 21:00 AMENINA 08 FC Erekce 3:0 1:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/09 19:00 FC Spitfire TJ Leftovers 1:6 0:5
NE 17/09 17:00 KMK Dynamo Brno "B" Palermo 8:0 2:0
PO 18/09 19:00 FC Tiki-Taka Brno TJ BARAN 1:3 1:0
ÚT 19/09 19:00 FC Erekce TJ Sokol Březina 2:3 0:1
ÚT 19/09 19:00 CZ Spieler Brno "B" Royal Flush "B" 6:1 5:0
ČT 21/09 19:30 TJ Rotor Magenta FC Jaguars Brno 3:4 2:3
ČT 21/09 20:30 FC IQRS Internacional AMENINA 08 0:4 0:1

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/09 17:30 FC Erekce FC IQRS Internacional 2:1 1:0
PÁ 22/09 19:00 TJ Leftovers FC Tiki-Taka Brno 0:2 0:1
PÁ 22/09 19:15 Royal Flush "B" KMK Dynamo Brno "B" 4:5 2:3
PO 25/09 18:30 TJ Sokol Březina Palermo 6:0 3:0
ÚT 26/09 19:00 TJ BARAN CZ Spieler Brno "B" 3:4 1:2
ST 27/09 21:00 TJ Rotor Magenta FC Spitfire 1:1 1:1
ČT 28/09 19:00 AMENINA 08 FC Jaguars Brno 1:5 1:1

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 29/09 18:00 FC Jaguars Brno FC Erekce 2:1 1:0
PÁ 29/09 19:00 FC IQRS Internacional TJ Sokol Březina 2:11 2:4
SO 30/09 19:30 Palermo Royal Flush "B" 0:5 knt.
PO 02/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Rotor Magenta 5:0 2:0
ÚT 03/10 17:15 KMK Dynamo Brno "B" TJ BARAN 2:3 1:1
ST 04/10 19:30 FC Spitfire AMENINA 08 2:8 1:5
ČT 05/10 20:30 CZ Spieler Brno "B" TJ Leftovers 5:3 1:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/10 20:30 FC IQRS Internacional FC Jaguars Brno 2:9 1:4
PO 09/10 21:00 KMK Dynamo Brno "B" TJ Leftovers 4:3 4:2
ÚT 10/10 19:00 FC Erekce FC Spitfire 3:2 2:0
ÚT 10/10 20:30 TJ Rotor Magenta CZ Spieler Brno "B" 1:9 1:2
ST 11/10 19:30 AMENINA 08 FC Tiki-Taka Brno 4:2 3:2
ST 11/10 21:00 TJ BARAN Palermo 4:1 0:0
ST 18/10 19:30 TJ Sokol Březina Royal Flush "B" 3:1 1:0

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/10 19:00 FC Spitfire FC IQRS Internacional 9:5 4:2
NE 15/10 18:15 Palermo TJ Leftovers 2:5 0:4
NE 15/10 21:00 Royal Flush "B" TJ BARAN 6:4 4:0
ÚT 17/10 17:15 FC Jaguars Brno TJ Sokol Březina 4:3 2:2
ÚT 17/10 19:00 TJ Rotor Magenta KMK Dynamo Brno "B" 3:3 2:1
ST 18/10 20:30 FC Tiki-Taka Brno FC Erekce 0:1 0:0
ČT 02/11 20:30 CZ Spieler Brno "B" AMENINA 08 4:1 1:1

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
NE 22/10 19:00 TJ Rotor Magenta Palermo 3:0 0:0
NE 22/10 20:30 TJ Leftovers Royal Flush "B" 2:6 1:3
ST 25/10 19:00 TJ Sokol Březina TJ BARAN 4:0 2:0
ST 25/10 21:00 FC Erekce CZ Spieler Brno "B" 3:4 2:2
ČT 26/10 19:00 AMENINA 08 KMK Dynamo Brno "B" 1:1 1:1
ČT 26/10 19:00 FC Spitfire FC Jaguars Brno 0:7 0:3
PÁ 27/10 19:00 FC IQRS Internacional FC Tiki-Taka Brno 0:5 0:4

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/10 19:00 FC Spitfire TJ Sokol Březina 2:3 2:0
NE 29/10 17:00 Palermo AMENINA 08 0:21 0:8
NE 29/10 21:00 Royal Flush "B" TJ Rotor Magenta 2:5 0:2
ÚT 31/10 17:15 KMK Dynamo Brno "B" FC Erekce 1:3 1:2
ÚT 31/10 19:00 TJ BARAN TJ Leftovers 4:0 0:0
ST 01/11 19:30 CZ Spieler Brno "B" FC IQRS Internacional 18:0 6:0
ST 01/11 20:30 FC Tiki-Taka Brno FC Jaguars Brno 0:4 0:2

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 02/11 19:30 TJ Sokol Březina TJ Leftovers 5:2 2:2
PO 06/11 20:30 FC IQRS Internacional KMK Dynamo Brno "B" 1:7 0:1
ÚT 07/11 19:00 FC Erekce Palermo 6:0 2:0
ÚT 07/11 20:30 TJ Rotor Magenta TJ BARAN 1:5 1:1
ÚT 07/11 20:45 FC Jaguars Brno CZ Spieler Brno "B" 2:6 0:3
ST 08/11 21:00 FC Spitfire FC Tiki-Taka Brno 2:2 1:0
ČT 09/11 19:00 AMENINA 08 Royal Flush "B" 4:0 1:0

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 10/11 19:15 Royal Flush "B" FC Erekce 2:2 2:2
SO 11/11 19:00 Palermo FC IQRS Internacional 12:3 5:2
PO 13/11 19:00 FC Tiki-Taka Brno TJ Sokol Březina 1:3 1:2
PO 13/11 20:30 TJ Leftovers TJ Rotor Magenta 2:1 1:1
ÚT 14/11 19:00 CZ Spieler Brno "B" FC Spitfire 9:1 3:0
ST 15/11 19:30 TJ BARAN AMENINA 08 2:3 2:2
ÚT 21/11 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Jaguars Brno 1:4 0:3

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 16/11 20:30 TJ Rotor Magenta TJ Sokol Březina 1:5 0:1
PÁ 17/11 19:15 FC Jaguars Brno Palermo 5:2 2:2
PO 20/11 19:30 AMENINA 08 TJ Leftovers 6:2 3:0
ÚT 21/11 20:30 FC IQRS Internacional Royal Flush "B" 0:3 0:2
ST 22/11 20:30 FC Tiki-Taka Brno CZ Spieler Brno "B" 0:7 0:1
ST 22/11 21:00 FC Erekce TJ BARAN 3:0 2:0
ČT 23/11 20:30 FC Spitfire KMK Dynamo Brno "B" 1:5 1:0

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 28/11 19:30 KMK Dynamo Brno "B" FC Tiki-Taka Brno 4:1 3:0
ÚT 28/11 20:30 TJ Leftovers FC Erekce 0:0 0:0
ÚT 28/11 20:45 Royal Flush "B" FC Jaguars Brno 1:2 0:1
ST 29/11 19:30 TJ BARAN FC IQRS Internacional 20:1 8:1
ST 29/11 21:00 TJ Rotor Magenta AMENINA 08 0:5 knt.
ÚT 05/12 19:30 Palermo FC Spitfire 2:2 1:1
PÁ 08/12 19:00 CZ Spieler Brno "B" TJ Sokol Březina 8:0 3:0

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 30/03 18:00 TJ Sokol Březina AMENINA 08 3:4 1:3
PÁ 30/03 19:15 Palermo FC Tiki-Taka Brno 2:4 1:0
SO 31/03 16:45 Royal Flush "B" FC Spitfire 1:0 0:0
ÚT 03/04 19:00 TJ BARAN FC Jaguars Brno 2:3 1:2
ČT 05/04 20:30 TJ Rotor Magenta FC Erekce 1:11 0:4
ČT 05/04 21:00 TJ Leftovers FC IQRS Internacional 5:0 knt.
NE 08/04 16:50 KMK Dynamo Brno "B" CZ Spieler Brno "B" 5:13 3:8

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/04 17:00 KMK Dynamo Brno "B" TJ Sokol Březina 3:10 1:5
PO 09/04 21:00 TJ Rotor Magenta FC IQRS Internacional 5:0 knt.
ÚT 10/04 19:00 FC Erekce AMENINA 08 2:2 1:0
ÚT 10/04 20:30 FC Spitfire TJ BARAN 1:4 0:1
ST 11/04 19:00 FC Tiki-Taka Brno Royal Flush "B" 0:6 0:2
ST 11/04 21:00 CZ Spieler Brno "B" Palermo 11:4 6:2
ČT 12/04 19:00 FC Jaguars Brno TJ Leftovers 5:1 2:1

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 13/04 18:00 TJ Sokol Březina FC Erekce 3:3 3:1
PÁ 13/04 19:00 Palermo KMK Dynamo Brno "B" 5:2 2:1
NE 15/04 21:00 Royal Flush "B" CZ Spieler Brno "B" 6:3 5:0
PO 16/04 19:30 TJ BARAN FC Tiki-Taka Brno 3:1 0:0
ST 18/04 19:30 AMENINA 08 FC IQRS Internacional 5:0 knt.
ČT 19/04 19:00 TJ Leftovers FC Spitfire 6:2 2:1
ČT 19/04 20:30 FC Jaguars Brno TJ Rotor Magenta 7:1 3:1

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 21/04 18:00 KMK Dynamo Brno "B" Royal Flush "B" 5:6 3:4
NE 22/04 15:00 Palermo TJ Sokol Březina 0:17 0:8
ÚT 24/04 19:00 FC Spitfire TJ Rotor Magenta 0:1 0:1
ÚT 24/04 20:30 FC Tiki-Taka Brno TJ Leftovers 2:7 1:3
ST 25/04 19:30 FC Jaguars Brno AMENINA 08 2:1 1:0
ST 25/04 20:30 FC IQRS Internacional FC Erekce 0:5 knt.
ST 25/04 21:00 CZ Spieler Brno "B" TJ BARAN 4:1 2:0

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 27/04 18:00 TJ Sokol Březina FC IQRS Internacional 5:0 knt.
NE 29/04 21:00 Royal Flush "B" Palermo 7:1 3:0
PO 30/04 19:00 FC Erekce FC Jaguars Brno 1:5 0:2
PO 30/04 19:00 TJ Leftovers CZ Spieler Brno "B" 1:8 0:7
ST 02/05 19:00 AMENINA 08 FC Spitfire 4:0 3:0
ST 02/05 19:00 TJ Rotor Magenta FC Tiki-Taka Brno 2:4 0:2
ST 02/05 20:30 TJ BARAN KMK Dynamo Brno "B" 3:2 1:0

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 04/05 18:00 Royal Flush "B" TJ Sokol Březina 2:5 2:2
PO 07/05 19:00 FC Jaguars Brno FC IQRS Internacional 5:0 knt.
ÚT 08/05 19:30 Palermo TJ BARAN 1:7 0:5
ÚT 08/05 20:30 TJ Leftovers KMK Dynamo Brno "B" 1:2 0:1
ÚT 08/05 20:30 FC Tiki-Taka Brno AMENINA 08 2:9 0:3
ST 09/05 20:30 CZ Spieler Brno "B" TJ Rotor Magenta 19:4 6:0
ST 09/05 20:30 FC Spitfire FC Erekce 3:2 2:0

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 11/05 18:00 KMK Dynamo Brno "B" TJ Rotor Magenta 9:4 4:1
PÁ 11/05 19:00 TJ Sokol Březina FC Jaguars Brno 5:0 2:0
PO 14/05 19:30 FC Erekce FC Tiki-Taka Brno 5:1 3:0
PO 14/05 20:30 TJ Leftovers Palermo 9:1 4:1
PO 14/05 21:00 TJ BARAN Royal Flush "B" 1:2 1:0
ST 16/05 20:30 FC IQRS Internacional FC Spitfire 0:5 knt.
ÚT 22/05 19:00 AMENINA 08 CZ Spieler Brno "B" 3:6 3:3

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 18/05 18:00 KMK Dynamo Brno "B" AMENINA 08 0:8 0:4
NE 20/05 21:00 Palermo TJ Rotor Magenta 9:1 5:0
ÚT 22/05 19:30 Royal Flush "B" TJ Leftovers 5:3 2:1
ST 23/05 19:00 TJ BARAN TJ Sokol Březina 1:1 0:0
ST 23/05 19:00 FC Tiki-Taka Brno FC IQRS Internacional 5:0 knt.
ČT 24/05 19:00 FC Jaguars Brno FC Spitfire 4:1 3:1
ČT 24/05 20:30 CZ Spieler Brno "B" FC Erekce 4:1 2:0

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
SO 26/05 19:00 TJ Rotor Magenta Royal Flush "B" 0:5 knt.
PO 28/05 19:30 FC Erekce KMK Dynamo Brno "B" 5:3 2:3
PO 28/05 20:30 TJ Leftovers TJ BARAN 2:4 1:1
ÚT 29/05 19:00 AMENINA 08 Palermo 8:1 5:1
ST 30/05 19:30 TJ Sokol Březina FC Spitfire 8:1 5:0
ST 30/05 20:30 FC Jaguars Brno FC Tiki-Taka Brno 3:0 1:0
ČT 31/05 20:30 FC IQRS Internacional CZ Spieler Brno "B" 0:5 knt.

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 01/06 16:45 KMK Dynamo Brno "B" FC IQRS Internacional 5:0 knt.
PÁ 01/06 18:00 Palermo FC Erekce 1:8 1:2
NE 03/06 16:45 Royal Flush "B" AMENINA 08 4:4 2:1
PO 04/06 19:30 TJ BARAN TJ Rotor Magenta 3:2 1:0
ÚT 05/06 20:30 CZ Spieler Brno "B" FC Jaguars Brno 6:1 3:0
ST 06/06 20:30 FC Tiki-Taka Brno FC Spitfire 3:4 1:2
ČT 07/06 19:00 TJ Leftovers TJ Sokol Březina 1:2 1:2

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 05/06 19:00 FC Erekce Royal Flush "B" 6:0 3:0
PO 11/06 20:30 FC IQRS Internacional Palermo 0:5 knt.
ÚT 12/06 19:00 AMENINA 08 TJ BARAN 3:2 1:1
ST 13/06 18:30 TJ Sokol Březina FC Tiki-Taka Brno 5:0 0:0
ST 13/06 20:30 FC Jaguars Brno KMK Dynamo Brno "B" 1:1 1:1
ČT 14/06 19:00 TJ Rotor Magenta TJ Leftovers 0:5 knt.
ČT 14/06 20:30 FC Spitfire CZ Spieler Brno "B" 1:11 1:4

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 15/06 18:00 TJ Sokol Březina TJ Rotor Magenta 5:1 3:0
SO 16/06 18:45 Royal Flush "B" FC IQRS Internacional 5:0 knt.
NE 17/06 21:00 Palermo FC Jaguars Brno 1:4 0:3
PO 18/06 19:00 TJ BARAN FC Erekce 1:4 0:0
ÚT 19/06 20:30 TJ Leftovers AMENINA 08 1:2 0:0
ST 20/06 19:00 CZ Spieler Brno "B" FC Tiki-Taka Brno 7:2 5:1
NE 24/06 21:00 KMK Dynamo Brno "B" FC Spitfire 0:5 knt.

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PÁ 22/06 18:00 TJ Sokol Březina CZ Spieler Brno "B" 0:3 0:2
PO 25/06 21:00 FC Jaguars Brno Royal Flush "B" 4:1 3:0
ÚT 26/06 19:00 AMENINA 08 TJ Rotor Magenta 2:0 1:0
ÚT 26/06 20:30 FC Spitfire Palermo 2:4 2:1
ÚT 26/06 20:30 FC IQRS Internacional TJ BARAN 0:5 knt.
ST 27/06 20:30 FC Tiki-Taka Brno KMK Dynamo Brno "B" 2:8 1:1
ČT 28/06 19:00 FC Erekce TJ Leftovers 4:8 2:5

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382