BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Soutěže - STAROBRNO Univerzitní liga "B"

Novinky

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 25/09 18:00 FC Protest Valašští dřeváci 4:2 1:1
PO 25/09 20:00 Hradišťská škola Pozdní sběr 3:1 0:1
ÚT 26/09 18:00 FP Slavoj slivovice RBSS 0:8 0:3
ÚT 26/09 19:00 Lazio fakultas ALL - STARS 1:0 1:0

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 02/10 20:00 Pozdní sběr Lazio fakultas 11:3 7:2
ÚT 03/10 18:00 FC Cokoliv FC Protest 0:6 0:2
ÚT 03/10 19:00 RBSS Hradišťská škola 4:1 2:0
ST 04/10 18:00 Valašští dřeváci FP Slavoj slivovice 1:2 0:2

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/10 19:00 Lazio fakultas RBSS 0:2 0:2
PO 09/10 21:00 FP Slavoj slivovice FC Cokoliv 2:0 1:0
ÚT 10/10 18:00 ALL - STARS Pozdní sběr 6:1 2:0
ST 11/10 18:00 Hradišťská škola Valašští dřeváci 1:1 1:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 16/10 20:00 FC Cokoliv Hradišťská škola 0:11 0:5
ÚT 17/10 19:00 Valašští dřeváci Lazio fakultas 6:2 3:1
ÚT 17/10 21:00 FC Protest FP Slavoj slivovice 4:0 2:0
ST 18/10 19:00 RBSS ALL - STARS 1:1 1:1

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/10 18:00 Hradišťská škola FC Protest 5:3 2:1
ST 25/10 18:00 ALL - STARS Valašští dřeváci 6:1 2:1
ST 25/10 20:00 Lazio fakultas FC Cokoliv 4:0 1:0
ST 25/10 21:00 Pozdní sběr RBSS 1:7 0:3

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/10 20:00 FC Protest Lazio fakultas 3:0 2:0
PO 30/10 21:00 FP Slavoj slivovice Hradišťská škola 1:7 0:5
ÚT 31/10 19:00 Valašští dřeváci Pozdní sběr 5:3 2:1
ST 01/11 18:00 FC Cokoliv ALL - STARS 0:8 0:3

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 06/11 18:00 ALL - STARS FC Protest 2:8 1:3
ÚT 07/11 20:00 Lazio fakultas FP Slavoj slivovice 3:1 3:0
ÚT 07/11 21:00 Pozdní sběr FC Cokoliv 6:0 1:0
ST 08/11 18:00 RBSS Valašští dřeváci 1:0 0:0

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 13/11 18:00 FC Cokoliv RBSS 0:5 0:2
PO 13/11 20:00 Hradišťská škola Lazio fakultas 6:3 1:1
ÚT 14/11 20:00 FC Protest Pozdní sběr 4:3 4:2
ST 15/11 20:00 FP Slavoj slivovice ALL - STARS 1:10 1:5

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 20/11 18:00 RBSS FC Protest 1:0 0:0
ÚT 21/11 20:00 Pozdní sběr FP Slavoj slivovice 10:3 4:0
ST 22/11 18:00 Valašští dřeváci FC Cokoliv 5:0 1:0
ST 22/11 20:00 ALL - STARS Hradišťská škola 0:6 0:2

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 28/05 19:00 Pozdní sběr Hradišťská škola 0:6 0:3
ÚT 29/05 18:00 Valašští dřeváci FC Protest 3:7 1:2
ÚT 29/05 18:00 ALL - STARS Lazio fakultas 1:1 0:1
ÚT 29/05 19:00 RBSS FP Slavoj slivovice 12:1 5:0

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ČT 05/04 18:00 FC Protest FC Cokoliv 8:1 6:0
ST 11/04 20:00 Hradišťská škola RBSS 2:1 2:1
ST 25/04 20:00 Lazio fakultas Pozdní sběr 1:4 1:0
ČT 26/04 19:00 FP Slavoj slivovice Valašští dřeváci 3:3 2:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 09/04 18:00 Pozdní sběr ALL - STARS 4:3 1:1
PO 09/04 19:00 RBSS Lazio fakultas 5:1 2:0
PO 09/04 20:00 FC Cokoliv FP Slavoj slivovice 1:2 1:2
ÚT 10/04 18:00 Valašští dřeváci Hradišťská škola 0:7 0:3

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 17/04 20:00 ALL - STARS RBSS 0:6 0:2
ÚT 17/04 21:00 FP Slavoj slivovice FC Protest 0:2 0:1
ST 18/04 18:00 Lazio fakultas Valašští dřeváci 1:1 1:1
ST 18/04 18:00 Hradišťská škola FC Cokoliv 5:3 2:3

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 23/04 21:00 FC Protest Hradišťská škola 1:2 0:1
ÚT 24/04 18:00 FC Cokoliv Lazio fakultas 0:3 0:2
ÚT 24/04 18:00 Valašští dřeváci ALL - STARS 4:2 1:1
ÚT 24/04 19:00 RBSS Pozdní sběr 4:3 1:2

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 30/04 18:00 Lazio fakultas FC Protest 1:7 1:3
ST 02/05 20:00 Pozdní sběr Valašští dřeváci 1:0 1:0
ST 02/05 21:00 Hradišťská škola FP Slavoj slivovice 4:0 2:0
PO 07/05 19:00 ALL - STARS FC Cokoliv 6:7 2:4

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 07/05 18:00 FC Protest ALL - STARS 8:3 3:1
PO 07/05 18:00 FC Cokoliv Pozdní sběr 1:2 0:2
PO 07/05 19:00 FP Slavoj slivovice Lazio fakultas 1:1 1:1
ST 09/05 20:00 Valašští dřeváci RBSS 1:12 1:7

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
PO 14/05 18:00 Lazio fakultas Hradišťská škola 1:4 0:2
PO 14/05 21:00 RBSS FC Cokoliv 5:0 3:0
ÚT 15/05 18:00 Pozdní sběr FC Protest 4:1 1:1
PO 21/05 18:00 ALL - STARS FP Slavoj slivovice 2:5 1:2

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek Poločas
ÚT 15/05 19:00 Hradišťská škola ALL - STARS 11:3 5:2
ÚT 22/05 18:00 FC Cokoliv Valašští dřeváci 0:1 0:1
ÚT 22/05 19:00 FP Slavoj slivovice Pozdní sběr 2:6 2:2
ÚT 22/05 21:00 FC Protest RBSS 3:3 1:2

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382